2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
5 gün önce kontroldeydim ayni tedirginlikler kontrole 11 gün var nasıl geçer bilmem

Ben de böyleyim ve daha nerdeyse 3 hafta var kontrolüme ama tabi biraz rahat olmalıyız canım, inşallah sağlıkla gelecek bebişler. Hareketleri hissetmemize az kaldı, o zaman biraz rahatlayacağız
Ben buna inanmıyorum hareket hissedince de bebegin keyfine bağlı hareket etmeyince de geliyolar sağdan soldan evhamlar

Benımde hamilelikten beri hem sol bileğim ve parmaklarım hemde ayak bileklerim bide damar atıyp gibi bişeler oluyo benı rahatsız etmıyor değil ama araştırıyorum normalmış

Haha bosver canım tüm teoriler Bi yerlerde patliyo en güzeli bekleyip görmek

Ben de böyleyim ve daha nerdeyse 3 hafta var kontrolüme ama tabi biraz rahat olmalıyız canım, inşallah sağlıkla gelecek bebişler. Hareketleri hissetmemize az kaldı, o zaman biraz rahatlayacağız
Evet orada olduğunun, iyi olduğunun sinyalini alsak rahatlayacağız İnşallah sağlıkla gelirler minik kuşlar

5 gün önce kontroldeydim ayni tedirginlikler kontrole 11 gün var nasıl geçer bilmem
Kontrole gidene kadar gün saya saya bekleyeceğiz artık. İnşallah iyidirler

Selam kızlar fetal DNA testi kaçıncı haftalarda yaptırılabiliyor?
10.haftadan sonra yaptırılabiliyor ama kesin sonuç için 12.haftayı beklememi söyledi doktor. 10.hafta bebeğin kromozomları ayrıştırılamayabiliyormuş anne kanından. sonuç tespit edilemedi diye geri dönüşler oluyormuş, tekrar kan alınması gerekiyormuş. Bende garanti olması için 26sında kan vericem 12+3 oluyor o zaman zaten 24ünde de kontrolüm var. 3.ayımda bitmiş olacak.

Ben buna inanmıyorum hareket hissedince de bebegin keyfine bağlı hareket etmeyince de geliyolar sağdan soldan evhamlar
Ama o zaman uyuyosa da bi şekilde uyandırıp hareket ettiriyosun bebeği :) sırt üstü yatınca uyanıyolar, tatlı yiyince meyve suyu içince coşuyolar ya da dürtükleyince karnını bi şekilde hareket ediyo :)

Ben kızımın hareket etmediği bir gün göbeğime fener tuttuğumu biliyorum uyuyormus meğer 7. Aydan sonra ise yarıyor

O çocuğa bağlı canim benim oğlum hic bir şekilde uyanmıyordu oyle yiyeceklere acilde alıyorduk soluğu

Hayırlı haberlerle ins canım Ay inşallah öğrenirsin cinsiyetini bakalım ilk kimler ogrenecek ben bu konuda biraz bahtsiz bedeviyim ilk oglumu 21 haftalik 2. oglumu 16 haftalik ogrendim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…