2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
İlk tutundugu yerde ramziye göre kızdı bakalım salı kan vericem aslında rapor 1 haftaua da cıkar ddi ama cinsiyeti doktora söyliceklrmiş randevum 24 ünde belli olcak 2 haftaya
Hadi hayırlısı gönlünüze göre olsun inşallah kız evlat çok farklı

Çok çok üzgünüm Allah yüreğine ferahlık versin canım. Bazen elimizdan bi şey gelmiyo..
İnşallah Allahım en yakın zamanda yenidan nasip etsin

Amin canım… operasyondan çok korkuyorum yakınlarınızdan çevrenizden biliyor musunuz zor ve ağrılı mı geçiyor
Ben Nisan ayında bir kürtaj geçirdim. Anestezili idi hiçbir şey hissetmedim. 10 dk sonra ayılınca da regl sancısı dan çokdaha hafif ağrı oldu ilk bir saat sonra geçti. Hiç korkma rabbim tekrar sağlıklı bir şekilde nasip etsin inşallah

Amin canım… operasyondan çok korkuyorum yakınlarınızdan çevrenizden biliyor musunuz zor ve ağrılı mı geçiyor
Benim ilk gebeliğim kürtajla sonuçlanmıştı. Korkucak bi durum yok. Uyutuyolar ve her şey 10 dakika sürüyo hemen uyanıyosun. Anestezi sonrası da adet ağrısı gibi ağrın ve kanaman oluyo bi kaç gün, bu kadar..

Canım çok çok geçmiş olsun yeniden hayırlısıyla nasip olsun.. Ben Aralık'ta kürtaj olmuştum. Korkacak hic birsey yok uyandığınızda herşey bitmiş oluyor, ilk gün regl ağrısı gibi ağrılar olabilir ama cok hafif bazısında ise hiç olmuyor. Lekelenme benim 15 gün sürmüştü. Basit bir işlem hiç birşey anlamıyorsunuz korkmayın tekrardan geçmiş olsun

Çok sağolun bir nebze içim rahatladı doktor kanaman olur ise daha iyi rahim kendiliğinden açılmış olur ama kanaman olmazsa da ilaç vericem dedi allah tekrarını nasip eder inşallah…

Çok sağolun bir nebze içim rahatladı doktor kanaman olur ise daha iyi rahim kendiliğinden açılmış olur ama kanaman olmazsa da ilaç vericem dedi allah tekrarını nasip eder inşallah…
Zaten işlemden sonra doktorum bana bi fitil yaptığını söylemişti. O fitil rahimin dökülmesini sağlıyomuş. Çünkü kürtajda sadece bebeği alıyolar ama rahim hala hamile gibi kalın halde kalıyo. İlacın etkisiyle kanama ve küçük et parçaları gelebiliyo 1-2 gün canım, rahim kendini temizliyo yeniliyo

Gecen sene kalp durmasindan kurtaj oldum anestezi altında oluyor zaten eve gelince reglin ilk günleri gibi ağrım oldu o kadar Rabbim güç versin ins en kısa zamanda yerini saglikli bir evlatla doldursun

Canım ben de 25 bin görüp daha yolk sac bile görmemiştim. Bu değerden 2 gün sonra yolk sac göründü. Yolk sac göründükten 6 gün sonra da bebek ve kalp atışı. Çok şükür şimdi iyiyim. 3 haftaya kontrole gideceğim tekrardan. Beta değerine takılma. Hatta benim kese çapım 22-23 mm olmuştu doktor bu değere bebeği çoktan görmemiz gerekirdi dedi. Ağla ağla öldüm. İşte ertesi gün başka doktora gittim. Keseyi ölçmedi bile. Yolk sac oluşmuş bebek oluşmaya başlamış kesenin çapının bi önemi yok artık haftaya kalp atışı için gel dedi. Dediği gibi de oldu

Bana nasıl umut oldun anlatamam
Varsa da yoksa da allahtan ama insan üzülmeden duramıyor.
Çok teşekkür ederim

Bana nasıl umut oldun anlatamam
Varsa da yoksa da allahtan ama insan üzülmeden duramıyor.
Çok teşekkür ederim
Ben ağlamaktan ölmüştüm. Kürtajımı planlıyordum öyle düşün. Doktorlar bazen dan diye bi şeyleri söylüyorlar fazla kitabi. Ama başka doktorun fikrini almak gerek. Sefaköy Medipol Elif Seçkin Alaç’a gittim işte ertesi gün. Kadın o kadar çok rahatlattı ki beni. Güven verdi umut oldu. Bi gün önceki doktorun dediklerinin tam tersiydi. Birkaç güne bebeğini göreceksin inşallah bak gör

Ne kadar umutlandım anlatamam ama her tür sonuca da hazırım, yeteri kadar üzüldüm zaten bugün

Selamlar, 7 haftalik hamileyim suan 8. Haftaya girdik. Sanki 3-4 aylik hamile gibi gobegim cikti. Ikinci gebeligim. Sonraki gebelikte karin daha hizli belirginlesir derlerdi oyle de oldu bende. Sizlerde durumlar nasil?

Selamlar, 7 haftalik hamileyim suan 8. Haftaya girdik. Sanki 3-4 aylik hamile gibi gobegim cikti. Ikinci gebeligim. Sonraki gebelikte karin daha hizli belirginlesir derlerdi oyle de oldu bende. Sizlerde durumlar nasil?
Benim de aynen öyle. 9+4 bugün ama karnım gerçekten rahat 4-5 aylık gibi oldu. Bana da ikinci gebelik çabuk çıkar göbek dediler hep ama bu kadar erken kocaman olmasını beklemiyodum

Sizle tarihlerimiz tamamen aynıymış. Benim de alt karında şişlik var ama benimki tüp bebek olduğu için göbekten yaptığım hormon iğnelerine bağlıyorum bu ödem durumunu. Normalde 1 gr bile değil çünkü bebeğimiz karnımızın büyümesi imkansız yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…