2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ay kızlar ben bugün bir delilik yaptım resmen bütün ramzi teorisi yapılan forumlara baktım çoğunluk tutmuş ramzide bir iki tane tutmayan olmuş beynim yanıyor şuan gerçekten cinsiyet konusunda hiç hevesim merakım kalmadı neden böyle birşey yaptım bilmiyorum

Kızlar 8+4 um. İkiz gebelik.Aşırı derecede yorgunluk halsizlik mide bulantısı baş dönmesi var. Hep böyle mi devam edecek
2. Trimester hamileliğin balayı derler
12. Haftadan sonra yavaş yavaş geçecek bunların hepsi.
Daha dinç olacağız

Ben şimdi kaç aylığım diyenler için de en doğru ay hesabı bu
Hamilelikte ay hesabıyla işimiz yok gerçi ama çevre mevre soruyor arada ya da bazen hafta söylemek istemediklerimiz oluyor, bilmek iyi olabilir

Eklentiler

• FE9DB992-5C92-451E-A839-73A2583C5BDC.png
    16,8 KB · Görüntüleme: 96
sağolun, amin inşallah hepimiz benim muhtemelen yaştan da dolayı riskli çıkacak diye düşünüyorum, riskli çıkarsa nifty yaptıracağım
İnşallah umduğunuz gibi olmaz, sağlıkla doğar büyür.Yaşınız kaç bilmiyorum ama annem ve ablam 38 yaşında doğum yaptı.Annemin 38 yaşında doğurduğu şahıs ben oluyorum

Günaydınnn. Kızlar ya özellikle geceleri başlayan bileğimde elimde bir ağrı oluyor baya rahatsız edecek derecede. İnce bir sızı şeklinde zonklar gibi oluyor hep aynı ritimde ve hiç geçmiyor. Sol elime olmuştu bu gecede sağ elime oldu. Böyle bir şey yaşayan var mı aranızda hamilelikle mi alakalı acaba yoksa benim bi sıkıntım mı var anlamadım

Bende haftaya doktora gideceğim kizlar , 11+1 oluyoruz ama benim ki 4-5 gün önden gidiyor , belki cinsiyet bellidir, ikiliyi de yaptırmaya karar verdim, yaptırmasam aklimda kalacaktı acaba demeyim dedim yaptıracağım inşallah.

Mutlu pazarlar herkese Bu aralar biraz gerginim her şey iyi gidiyor mu diye. İlk başta her hafta üst üste doktora gidince iyi oluyormuş, en sonkiyle yenisinin arasındaki bir ay fazla geldi. İki hafta geçti doktora gitmemin üstünden. Kalp durması durumu belirti de vermiyormuş ya, aklımda sürekli bu geçiyor, ya bir şey olduysa, yoksa iyidir büyümeye devam ediyor mudur diye kafamda dönüp duruyor kötü düşünceler

Hamilelikte karpal tünel sendromunun çok sık görüldüğünü okumuştum canım. Buna benzer bi şey olabilir. Tabi çok rahatsız ediyosa doktoruna danışmalısın

Güzel haberlerini bekliyoruz canım

Ben de böyleyim ve daha nerdeyse 3 hafta var kontrolüme ama tabi biraz rahat olmalıyız canım, inşallah sağlıkla gelecek bebişler. Hareketleri hissetmemize az kaldı, o zaman biraz rahatlayacağız

Çok teşekkür ederim inşallah benim de öyledir.
Yumurtlama tarihime göre 6 haftalık, hcg değerine göre de 6 haftalık ama doktor adeti saydı 7+2 dedi. Keseyi ölçtü sadece yolk sac var dedi.
Bu değere göre bebek kalp atışı olması gerek çok düşük ihtimal bebek oluşur dedi.
Dün kötüydüm ama bugün Yaradana teslimim.
Haftaya cumartesiye gün aldım doktora gidicem.
Sonuç neyse kabulum

Hamilelikte karpal tünel sendromunun çok sık görüldüğünü okumuştum canım. Buna benzer bi şey olabilir. Tabi çok rahatsız ediyosa doktoruna danışmalısın
İki kere oldu sadece bazen gündüzden de dirsekten bileğe doğru daha hafif şekilde oluyor ama. Gece de bilekle el arasında oluyor. Parmaklarımı çok çıtlatırım ben ben de onunla mı alakalı acaba dedim ama çocukluğumdan beri aynıyım ilk defa böyle ağrılar oluyor. Hatta bazen ayağımda da oluyor şuan fark ettim aynı sızıdan olduğunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…