2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben de öyleyim. Başımı koyduğum her yerde uyuyorum. Toplum içinde ağzım esnemekten yırtılcak gibi oluyor

Ah seni en iyi ben anlarım, gel sarılalım :)
Valla uyku konusu çok sıkıntı. Şimdiden dua ediyorum abisine benzemesin uykusu diye
Ay hadi sarılalım dua edelm aynen, artık biraz daha tecrübeliyiZ inş dedikleri gibi baştan ayar verebilirZ bebelere
Bence düzen olusturmak önemli 40 günden sonra
Ama uyumayan uyumuyor yani benimki 6 aya kadar uyudu sonra 6-14 ay arası mahvolduk sonra bi uyku eğitimi tık doğdu güneşim
40günden sonra diyosun ay inşallah başarabilir korkulu rüyam çünkü, uyku eğitimlernin her türünü deneyip beceremedm ben sürekli ağlıyordm strresten allahım bu sefer ben de şanslı annelerden olurum umarım diye dua ediyorum

Benzer bur durum yasadim 2 hafta gec dollenme 7+0 da bebek gorunmedi vajinal bakildi cok cok kucuk göründü 1 hafta bekledik kalp atisi o zaman duyuldu
Bhcg 22 bin çıktı, bu değere göre kalp atışı duymam gerekirdi dedi. Yolk kesesi de var ama bebek yok.
Yine de hemen kürtaj diyemem şikayetiniz kanamanız da yok biraz daha bekleyin dedi.
Ne düşüneceğimi bilemiyorum
Göremeyeceğimi hissetmiştim sadece…

Geç döllenmedir canım endişelenme. Yolk sac varmış o içeride bebek olduğunu gösteriyo zaten. Demek ki çok küçük henüz görünmüyo. Bi kaç gün sonra görünür büyük ihtimalle
Hcg değerine göre kalp atışını duymam lazımdı, çok düşük ihtimalle bebek oluşur dedi. Ne olumsuz ne olumlu konuştu. Beklicez artık

Sebepleri belli mi canım

Bazı şeylerin önüne geçilemiyo. İnşallah hep sağlıkla büyüsünler de sağlıkla kucağımıza alalım kendini strese sokma, dua et güzel düşün hep. Çok şükür hareketleri hissedeceğimiz zamana az kaldı, o zaman biraz daha rahat oluyo insan

Hcg değerine göre kalp atışını duymam lazımdı, çok düşük ihtimalle bebek oluşur dedi. Ne olumsuz ne olumlu konuştu. Beklicez artık
Bence içini ferah tut canım. Hcg herkeste farklı yükseliyo, ona göre hareket etmek yanlış geliyo bu haftalarda bana. Geç döllenmedir ve en çok 1 haftaya görünür bebek

Ayy çok güzel haberrr maşallah maşallah fetal için hangi firmayla çalışıyormuş canım doktorun

Kiz benle konuşmuştun o konuyu hep dua edip yatıyorum Allahim korusun ins çıkmaz rüyalarım hersey yolunda gider
Kusura bakma inan bu aralar hafızam sıfır seninle konuştuğumu bile unutmuşum. Rüyaların çıkmaz sen içini ferah tut. Rüyalardan anlam çıkarmakta gereksiz aslında ama biz maalesef bunu yapıyoruz. Ama rüyalar genellikle bilinç altı, gün içinde konusu geçen şeyler ve duyduğun gördüğün bir şeyler olabiliyor. Ben mesela TV de Bi haber izlesem bile o haberi hayatıma uyarlayan kırk tane rüya görebiliyorum. Etkileniyoruz bir şeylerden o yüzden rüyalarımıza bile giriyor. Sen dua ederek uyumaya devam et

Allahim korusun bu ruyalsrdan insanın psikolojisini bozuyor

Bence içini ferah tut canım. Hcg herkeste farklı yükseliyo, ona göre hareket etmek yanlış geliyo bu haftalarda bana. Geç döllenmedir ve en çok 1 haftaya görünür bebek
İnşallah dediğin gibi olur canım,
Dondum kaldım tepki veremiyorum.
Dr 3-4 gün sonra git dedi ama ben Haftaya cumartesi gitmeyi planlıyorum.
Kese çok güzel, yolk kesesi var bebek yok, garip bi his.
Hcg 30 ağustosa kadar yaptırdım 2 günde bir %75 artış vardı.
Şimdi hcg beklenen gibi yükselmemiş ama değere göre bebeği ve kalp atışını görmem lazımdı dedi.
Aman ne bilim bi içimi boş hissesiyorum, bi umut dolu oluyorum dua ediyorum..
Garip bi his..

Kızlar selam, bugün doktora gittim kese var yolk kesesi var ama bebek yok.
7+2 domtor geç döllenme olabilir dedi.
Kan verdim bekliyorum.
Böyle bir şey yaşayan oldu mu aranızda?
Ben 6+3 te gittim yolk, bebek var ama kalp atışı yoktu. Şuan çok küçük haftaya bi daha bakalım dedi 7 +6 da gittik ve kalp atışını dinledik. Ben o bi haftayı beklerken kürtaj planlaması bile yapmıştım çocuğun kalbi durdu diye. Ama öle olmadı çok şükür. İçini ferah tut Allah en hayırlı şekilde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Bebek görünseydi umudum daha çok olurdu ama bebek yok, oluşum gibi bişey görüyorum dedi ama adet gününe göre ve hcg değerine göre uyumsuz bu değerle kalp atışı bile duymam gerekti dedi.
Dilerim ben de cumartssi günü güzel haber alırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…