2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Bi de kızlar bugün çok soru sordum ama 🤭 9.hafta itibariyle zorluk derecesi arttı sanki daha fazla yerim ağrıyor sizin de böyle mi?

Bi de kızlar bugün çok soru sordum ama 🤭 9.hafta itibariyle zorluk derecesi arttı sanki daha fazla yerim ağrıyor sizin de böyle mi?
Cnm sor sor burda hepimiz dert ortağiyız birbirimizle
Valla benim mide sorunum var 2 gün yanma yasadim geceler o gecti derken yine geçenlerde yaşamıştım bunu öyle oldum yediklerim karnima gitmiyor hepsi midede duruyor sanki öyle rahatsizimki kahvalti yaptim azicik birsey yedim ama hepsi duruyor kussam ciksa rahatlicam ama hepsi midede duruyor karnima inmiyor boğazıma kadar doluyum o kadar rahatsizim

Cnm sor sor burda hepimiz dert ortağiyız birbirimizle
Valla benim mide sorunum var 2 gün yanma yasadim geceler o gecti derken yine geçenlerde yaşamıştım bunu öyle oldum yediklerim karnima gitmiyor hepsi midede duruyor sanki öyle rahatsizimki kahvalti yaptim azicik birsey yedim ama hepsi duruyor kussam ciksa rahatlicam ama hepsi midede duruyor karnima inmiyor boğazıma kadar doluyum o kadar rahatsizim
Senin yaşadığın bu sorun da zor mide çok önemli ya benim öyle dediğin gibi olmadı farklı bi şekilde iştahsızlık oldu mesela haftalardır ağzıma tatlı bişey sürmüyorum meyve hariç. Karpuz falan iyi geliyor mideme soğuk soğuk serinletiyor. Ama mesela sen karpuz yersen miden iyice şişer rahatsız eder. Bende üşüttüm sanırım boğaz ağrısı baş ağrısı sırt ağrısı yani halsizim tüm gün bıraksalar yatarım ama işe gitmem lazım öğleden sonra dersim var. Yani enerji toplayamıyorum. Hamileliğin 2.trimesteri balayı gibi diyorlar onu bekliyorum 🤭 geçecek mi o zaman gelince acaba

Evet evet ben unuttum içimiz rahatlasın
Bende çok oluyor. Hatta transfer sonrasi daha sik oluyordu. Doktora sordum gerginlikten oluodur, geceleri kendini mi sikiyosun demiśti.
Kızlar sordum bugün doktora, gerinmelerin bebeğe herhangi bir zararı olmuyormuş. Suyu az tükettiyseniz o yüzden olabilir dedi gerçekten o hafta su çok içememiştim. Bol su tüketmeye devam et dedi

Senin yaşadığın bu sorun da zor mide çok önemli ya benim öyle dediğin gibi olmadı farklı bi şekilde iştahsızlık oldu mesela haftalardır ağzıma tatlı bişey sürmüyorum meyve hariç. Karpuz falan iyi geliyor mideme soğuk soğuk serinletiyor. Ama mesela sen karpuz yersen miden iyice şişer rahatsız eder. Bende üşüttüm sanırım boğaz ağrısı baş ağrısı sırt ağrısı yani halsizim tüm gün bıraksalar yatarım ama işe gitmem lazım öğleden sonra dersim var. Yani enerji toplayamıyorum. Hamileliğin 2.trimesteri balayı gibi diyorlar onu bekliyorum 🤭 geçecek mi o zaman gelince acaba
Ah şu öğretmenlik🤦‍♀️

Gözünüzü korkutmak gibi olmasın ama ben 2.trimestere kasık ağrıları ve hassasiyetiyle giriş yaptım. :KK52: Okuduğumda normal diyor ama iş hayatında bir tık zorluyor beni şuan ağrılar

Kızlar hiç gerinme yaşayan var mı aranızda? Böyle geceleri elimde olmadan geriniyorum kendimi kastığımı farkediyorum. Sonra kendime gelip hemen kendimi gevşetmeye çalışıyorum. Böyle bir tecrübesi olan var mı? Bebeğe herhangi bir zararı olur mu bu durumun?
Ben geriniyorum.ozellikle bacagimi ileri uzatip geriniyorum.istemsiz oluyo genelde.bi sıkıntı yaratmaz bence ya

X