2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar sizce bi yere uzanmak bebek için tehlikeli mi perdeyi çıkartmak için uzandım çok da zorlamadım tabi kendimi de oda tehlikeli olduğunu uzanmamam gerektiğini söyledi sizce de öyle mi

İnş. Hayırlı haberlerinize burdan beraber mutlu olacaz

Drlar oncelikle olumsuz konusuyorlar canim icini ferah tut ben 1 hafta kesin kurtaj gözüyle baktim ama duyuldu kalp atisi 1 haftanin sonunda ki doktor o zaman bile 1 hafta daha bekleyelim belli olmaz dedi. Cok zor biliyorum belirsizlikle beklemek umarim sonu guzel olur

Kaçıncı haftadaydınız?

iki defa ayni senin gibi dusugum oldu canim. Rabbim tekrarverdi bak cok şükür. Bol dua canim hic moralini bozma yine gelecek inşallah bu sefer sağlıkla

ben de sizin gibiyim 4.55 cikti dr 25mg ilac basladi

Olumsuz düşünmek için daha çok erken. Bi dahaki kontrolde bebek de kalp atışı da görülecek bence. Belli ki geç döllenme. Şimdiden hiç üzme kendini canım

Olumsuz düşünmek için daha çok erken. Bi dahaki kontrolde bebek de kalp atışı da görülecek bence. Belli ki geç döllenme. Şimdiden hiç üzme kendini canım
Ben olumsuza çok yakın olsam da tüm kalbimle aynısını diliyorum.
Çok teşekkür ederim herkese desteği için

Çok geçmiş olsun Rabbim en kısa zamanda tekrar nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…