2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Allahim korusun bu ruyalsrdan insanın psikolojisini bozuyor
Öyle gerçekten geçen gün bende öyle oldum. Rüyamda kaza yapıyorduk galiba, uyandım etkisinden kurtulamadım uzun bir süre. İnşallah bu kabuslardan kurtuluruz bir an önce. Ben 2 gündür okuyorum şükür iyiyim inşallah yine görmem

Öyle gerçekten geçen gün bende öyle oldum. Rüyamda kaza yapıyorduk galiba, uyandım etkisinden kurtulamadım uzun bir süre. İnşallah bu kabuslardan kurtuluruz bir an önce. Ben 2 gündür okuyorum şükür iyiyim inşallah yine görmem
Bende bugün çok korktum başka bir formda yastığının altına makas koy dediler akssm koyucam gercekten tüm gün psikolojim çok kötüydü etkilendim baya

Sizle tarihlerimiz tamamen aynıymış. Benim de alt karında şişlik var ama benimki tüp bebek olduğu için göbekten yaptığım hormon iğnelerine bağlıyorum bu ödem durumunu. Normalde 1 gr bile değil çünkü bebeğimiz karnımızın büyümesi imkansız yani
Evet buyuk olasilikla odem, icerisi de genislemeye musait olunca sisiyor haliyle😅

Bende bugün çok korktum başka bir formda yastığının altına makas koy dediler akssm koyucam gercekten tüm gün psikolojim çok kötüydü etkilendim baya
Ben çok fazla o tür şeylere inanmam ama inşallah faydasını görürsün. Bende çok etkilenmiştim ama istersen Bi dua falan yazdır, üzerinde taşı canım. İyi gelir diye düşünüyorum

Kızlar selamlarr uygulamaya göre 9+4 düm ultrasonda 10 haftlık cıktı önde dedi doktor cok şükür bize el kol yaptı ultrasonda 🤩🤩 ikili yaptırmıcam doktor doğru sonuc bile cıksa ikili cok dogru değildir dedi ayrıntılı yaptırıyorum fetal dna gibi doktor arkdasını aradı labartuvarda sonra bizi aradılar salı günü eve kan almaya gelicekler 5500 e anlastık daha ikili üçlü dörtlüye gerek yok cinsiyetide cıkıcak ama bacakları acıktı hep ultrasonda oynatırken baktık bi cıkıntı görmedik ama bakalım çok şükür ya cok heycanlandım kalsiyum ilacı verdi bulantı için mom vital yazdı idrar ve tiroid gene baktırdı 2 hafta sonra tekrar çagırdı 🫣🫣🫣
Oyy maşallah canım ne güzel haber test sonuçlarında çok güzel gelir insallah :KK68: benimde yarın sabah randevum seninki maşallah öne geçmiş benimkide gerideydi geç dollenmeydi bakalım Bi kaç günde olsa ilerlemismiyiz:21:

Oyy maşallah canım ne güzel haber test sonuçlarında çok güzel gelir insallah :KK68: benimde yarın sabah randevum seninki maşallah öne geçmiş benimkide gerideydi geç dollenmeydi bakalım Bi kaç günde olsa ilerlemismiyiz:21:
Amin kuzucum teşekkür ederim 😍😍 yaaa cok heycanlıı ins yakalamıstır canım yaa haber ver hemen cıkınca güzel haberler gelsin

İnşallah dediğin gibi olur canım,
Dondum kaldım tepki veremiyorum.
Dr 3-4 gün sonra git dedi ama ben Haftaya cumartesi gitmeyi planlıyorum.
Kese çok güzel, yolk kesesi var bebek yok, garip bi his.
Hcg 30 ağustosa kadar yaptırdım 2 günde bir %75 artış vardı.
Şimdi hcg beklenen gibi yükselmemiş ama değere göre bebeği ve kalp atışını görmem lazımdı dedi.
Aman ne bilim bi içimi boş hissesiyorum, bi umut dolu oluyorum dua ediyorum..
Garip bi his..
Bende 7 haftalık olmam gerekirken sadece kese var dedi canim bebeği göremedim dedi sonra 8 olması gerekirken bebeği gördü 6+5 olctu kalp atışını aldı geç dollenmeymis sende kalbini ferah tut birkaç gün sonra hayırlı haberler alirsin inşallah

Kızlar 8+4 um. İkiz gebelik.Aşırı derecede yorgunluk halsizlik mide bulantısı baş dönmesi var. Hep böyle mi devam edecek 😔

Canım nub teorisi 11-13 arası hesaplanır saglıklı olsun öncelik tabikide😍😍
Nub.a göre benimki erkek ama doktor kıza benziyor dedi
IMG-20220907-WA0000.jpeg

Kızlar 8+4 um. İkiz gebelik.Aşırı derecede yorgunluk halsizlik mide bulantısı baş dönmesi var. Hep böyle mi devam edecek 😔
Az kaldı canım 12.haftaya bi gelsek sonra baya iyi oluruz diye düşünüyorum. Hem o zaman takviyeler de kullanmaya başlayacağız, iyice enerjimiz yükselir inşallah

X