Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Primanın içeriği temiz değil canım önermem. Kimyasal çok. Sleepy temiz içerikli ama çok dışına çıkıyor. Ben molfixten memnun kalmıştım. Oğlumda hep molfix kullandım hem içeriği temizdi hem dışına taşırma olmamıştı. Ben bebek bezi stoğu yapmadım çünkü bebekten bebeğe inan değişiyor bir bakıyorsun kimi hızlı büyüyor olmuyor başka beden alıyorsun. Yenidoğan en fazla iki paket alıp sonraki sürece göre bakılmalı benim fikrim #reklam değil başımız yanmasın :)
Ben Goon aldım ama bir paket aldım indirimden, doğunca deneyeceğim tavsiye ediliyordu ve memnundu yorum yazanlar. Bilgisi olan var mı

Gece emziği karanlıkta parlıyor canım ondan öyle ben normal aldım 0-6 ay. Amazonda indirim vardı en son bi de kupon verdi bana 190 tlye aldım

Bence büyüdüğü içindir canım. Bir de benim plesanta aşağıda belki ondan bir de miyomum var ondan da olabilir her sey olabilir 🤣🤣
Canım şu gece emziklerinden almayı ben de istiyorum ama acaba gözünü alır mı, uykuya engel olur mu diye düşünmekten karar veremedim.

147 TL ye aldım bunu bende 100 TL ilk alışveriş için kupon verdi. Bir de premium aldım 1 TL ye kargo da vermedim 😂
ayy süper ben de böyle işte yakaladıkça alıyoruum
Kızlar nar yiyomusunuz hamilelikte yasak diyende var faydalı diyende var
yaa benim canım geçen gün aşırıı çekmiştii yarım yediim
Canım şu gece emziklerinden almayı ben de istiyorum ama acaba gözünü alır mı, uykuya engel olur mu diye düşünmekten karar veremedim.
ya gözü almaz sanmam hafif fosforlu bişey ben alırken yoktu

Kızlar nar hamılelıkte cok faydalı.ananası bır halkadan fazla yememek gereklı ama ıcındekı bromelın rahım kaslarını gevsetıyor.nar için yanlıs bılgı olmasın nar yememezlık etmeyın vıtamını cok yuksek bır meyve

Eklentiler

• IMG_5442.png
    IMG_5442.png
    173,7 KB · Görüntüleme: 13
Bir dilim ortası bos oluyor ya😄kucuk bır halka dilim yeterli ananas için.aksam gıdınce nar suyu sıkıyım kendıme bak portakalla canım cektı😄
ben yarım yedim hahdj gece de psikolojik ve korkudan midem bulanıyo gibi oldu bağırsaklarım falan gırıldadı sdjkfl

X