2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kizlar progestan kullanan var mi aranizda? Bugun lekelenmem olunca doktorum verdi ama asiri yan etki yapiyomus diyorlar

Ay bende daha fazla kilo vermek istemiyorum yaşayan cenaze gibi dolaşıyorum ortada mide bulantım yok arada böyle çalkalanıyor kusmada yok ama iştah sıfır 1 gün yemeden durabilirim

Oda yapmıyorum ilk etapta.
Sadece park yatakla yanıma alıcam
Odaya ne zaman geçiyor bebekler?
2 yaşına kadar anne yani öneriyorlar ben 2 yaşından önce tuvalet eğitimi verdiğim zaman odasını ayırdım. Baştan beri tek başına uyuyan bir bebekti o yüzden zorlanmadık pek . Ama son zamanlar mutlaka sabaha karşı 5 gibi geliyor yanıma kurtuluş yok

Agizdan al dedi ama yarin muayeneye gidicem bu aksam bi iciyim bakiyim cok kotu olursam fitil olarak kullanicam soyleyip :) herkeste asiri bas donmesi yapmis hic cekemem suan ekstra bi bas donmesini
Ben adet düzensizliği için kullanmıştım doktor bana iç uyu demisti gece uyanınca basım dönüyordu eger yan etkisi olursa dediginiz gibi doktora söyleyip fitile geçin cok rahat edersiniz

Ben adet düzensizliği için kullanmıştım doktor bana iç uyu demisti gece uyanınca basım dönüyordu eger yan etkisi olursa dediginiz gibi doktora söyleyip fitile geçin cok rahat edersiniz
Ay evet bide sabah aksam dedi hadi aksam yatar uyursun da sabah icince napicam butun gun bilmiyorum bu aksam bi deneyeyim olmadi yarin halletcem artikk tesekkur ederim

Bence en azından 2 hafta sonra falan git canim çok yeni gitmişsin biraz daha gelişmiş olur annesi daha net olur

Bence en azından 2 hafta sonra falan git canim çok yeni gitmişsin biraz daha gelişmiş olur annesi daha net olur
Demi yaa. Ay şimdi 6+5 dedi ya 7+3ken aklıma değişik değişik şeyler geliyor. Normal aslında herhalde çoğu kişide böyle çıkıyor da insana vesvese mi geliyor ne oluyor anlamadım

Demi yaa. Ay şimdi 6+5 dedi ya 7+3ken aklıma değişik değişik şeyler geliyor. Normal aslında herhalde çoğu kişide böyle çıkıyor da insana vesvese mi geliyor ne oluyor anlamadım
Çok normal canım benimde 8 haftalık olması gerekirken 6+5 çıktı doktorlar direk adet tarihine göre hesapliyor ama sonuçta her zaman yumurtlama günü aynı olmuyor başlarda böyle olması çok normal sonra haftalarini yakalıyor bebisler

Lekelenmen vs yoksa gitmenin bir manası yok gibi geldi canım bana

Yaa şuan çok iyi anlıyorum sizi. Keşke deneyiminizi paylaşsaydınız ben çok umut ettim işte diğer dr duydu diye. Olmayınca olmuyor. Teşekkür ederim
Evet onda da vardı bı hayır o bir hafta görmediğim hastane kalmamıştı ve okadar çok üzüldüm ama hiç isyan etmedim bundada var bir hayır dedim .ve Allah yine nasip etti hayırlısı emin ol sana da nasip olacak

Hamileliktemi kullaniyosunuz bekunisi

Ay evet bide sabah aksam dedi hadi aksam yatar uyursun da sabah icince napicam butun gun bilmiyorum bu aksam bi deneyeyim olmadi yarin halletcem artikk tesekkur ederim
Banada ağızdan al dedi 4 gündür kullanıyorum mafoldum tansiyonum düşüyor gözüm kararıyor hemen de duzelemiyorim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…