2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Rica ederim canım

Aa canim ne var moral bozacak icimizde bir canlı büyüyor kilo alacağız tabii, ilk aylarda da bulanti yaşamayanlar alabiliyor bir kaç kilo

40 gun bebek uyuyor canım biz sandık ki bizim çocuk uslu hep uyuyacak gerçekler hiç öyle olmadı

Ev içinde kullanırım dersen bence sling de al ben bu sefer sling de alacağım kanguru duruyor

Sallanan ana kucağı çocuğa göre çok değişiyor canım benim kızım hiç yatmadı ama orda büyüyen bebekler de gördüm çok şans işi ben bi de gidip 4moms almıştım özenip zalım evlat durmadi hic

Ben hiç veremedim canım üzerine de1.5 kilo aldım şimdiden

Evet çözümü var çok şükür ama 3 haftada bir kan verip ilaç dozu değişiyor sürekli gitmek sürekli ilaç değiştirmek yorucu bu süreçte birde ilacın yan etkileri çok olmuştu bende neyse Rabbim dermansız dert vermesin bunada şükür

Benim kızım gece erken yatar ama sabah da erkenden dikilir 4 yaşında hala aynı ama diş çıkarma döneminde gerçekten canımıza okudu hiç uyumadık. Bi de 8 ay civarı
Ben uyku eğitimi verdim mecburen ve rahatladım ahhhhh ahhhh

Aynen benimde öyle tesetturluyum kiyafetlerimin hepsi çok salaş eşim dedi sana alışveriş yapalım hiç gerek yok dedim Bi tane hamile pantolonu ileri aylar için tamam

Canım bebek aslında sıkışmak istiyor. Yatak ne kadar küçük olursa o kadar rahat uyuyorlar. Ilk doğduklarında da yarim kundakla rahat uyuyorlar mesela.
Montessori ile çocuk kendi isini kendi yapabildiği için ozguven kazanıyor (muş) ben kızımın odasında yatağı 1 yaşından sonra normal baya bazali yatak aldım ama oyuncak kutulari kitapligi falan montessori tarziydi gayet yeterli oldu. Montessori yatağı olsaydı gece 100 kere kalkar yanımıza gelirdi. Kendi inemedigi için bizi çağırdı biz de geri uyuttuk yatağında hiç öyle bizim aramıza girme alışkanlığı olmadı tabi yatağa korumalıklar aldık ki dusmesin diye

Aa canim ne var moral bozacak icimizde bir canlı büyüyor kilo alacağız tabii, ilk aylarda da bulanti yaşamayanlar alabiliyor bir kaç kilo
Herkes burda yiyemiyorum edemiyorum
Kilo verdim duramıyorum dayanamıyorum diye yazınca ben kendimi dobis hissetmeye başladım
Napayım
Ev içinde kullanırım herhalde bilmiyorum ki
Şimdiki evim olsa kesin kullanırım evim çok büyük yayla gibi koridor
Ama bebek doğduktan 2-3 ay sonra kısmen küçük bir eve taşınacağım çok ihtiyacım olur mu?
4 momsta ne?

Ay gel halay çekelim kaderdaş

Herkes burda yiyemiyorum edemiyorum
Kilo verdim duramıyorum dayanamıyorum diye yazınca ben kendimi dobis hissetmeye başladım
Napayım
Ev içinde kullanırım herhalde bilmiyorum ki
Şimdiki evim olsa kesin kullanırım evim çok büyük yayla gibi koridor
Ama bebek doğduktan 2-3 ay sonra kısmen küçük bir eve taşınacağım çok ihtiyacım olur mu?
4 momsta ne?

Ay gel halay çekelim kaderdaş

4moms mamaroo 4.0 yaz kuzum

Cunku tecrubeli olmak benim ki ilk cocugun vermis oldugu bilinmemezlik panigi ama sagolun valla rahatladim baya ❤

Kurulu saat gibiymis seninki masallah ayy suan o gunleri dusununce bende cok heyecanlaniyorum bi de ilk defa yasayacagim Allahin izniyle ilk hareketlerini hissettigimde oturur aglarim heralde

ilk cocuk son cocuk cok da farketmiyo diyosun Bende bian once gorsem biraz olsun rahatlasam ayin 13 unde randevum
Ne kadar tecrübeli olsakta o panik hep oluyor canim annelik fıtratı 15 gün önce kan idrar vermiştim sağlık ocağı sonuçları değerlendiriyor ama sonuçları bahane edip hastaneye gidicem hem Bi bakar gelişim nasıl ne durumda diye

Kızlar size bir şey danışmak istiyorum. Pazartesi günü 7+3ken ilçe devlet hast. Kontrole gitmiştim bi sorun yok haftasıyla uyumlu vs dedi 6+5 görünüyodu. Sadece rahmin geride deyip alttan baktı. Ben de yarın için ile özel hast randevu almıştım. Şimdi gidip gitmeme konusunda çok arada kaldım 5 gün geçti daha sizce gideyim mi direkt 11de özele mi gideyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…