2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hepsini denedim onlarin keten tohumu kefir dsha bi cok şey ama faydasi olmadi
Zeytin yağı incir kürüyle günde bir defa wc ye çıkabilir oldum bende. Wc her zaman sorun benm için sadece diyet yaparken genelde hiç bir şey kullanmadan gidebiliyordum.
Bekunisi doktorunuz verdiyse bence bir zararı yoktur. Daha önce de duydum Bekunisi hamileliğin de kullananları. Araştırınız mı hamilelikte kullanılabilir mi diye? Ama ben sorun olacağını düşünmüyorum deyse doktorunuz yazmazdı. Hatta bende bekunis alabilirim tekrar en azından zor durumlar için bulunsun bari evde

Ay siz onu bari başarmışsınız, biz uyku eğitimi bile veremedik o derece berbattı uykuları. İnan gece uykuları 2.5 yaşından beri düzgün şükür, onun öncesi facia hep
Zaten 2.5 yasinda baktım her şey bir düzene girdi onun cesaretiyle 2.ye kalkıştım her şey eninde sonunda yoluna giriyor diye

Günaydın herkese benim bir sorum olacak iki gün öncesine kadar prilam kullanıyordum ve inanılmaz uyuyordum gece gündüz.. prilamı bıraktım bu kez ne gece ne gündüz uyuyabiliyorum uykum var ama asla uyuyamıyorum başına böyle bişey gelen oldu mu acaba normal mi?

Bence düzen olusturmak önemli 40 günden sonra
Ama uyumayan uyumuyor yani benimki 6 aya kadar uyudu sonra 6-14 ay arası mahvolduk sonra bi uyku eğitimi tık doğdu güneşim

Onuda denedim arastirdim kullanilabiliyo ilk 3 ayinda takip ettigim bi doktor var onada sordum kullanilir dedi doktorumda butun kan idrar teslerimi yaptirip oyle verdi aslinda daha oncede kullandigim biseydi de güçlü bi hap olunca korktum bide arkadaslar felanda kullanma deyince tedirgin oldum

Eğer çok fazla kafana takılıyorsa, aile hekimine gidip duphalac yazdır canım.için rahat etsin hem. Duphalacı hamile olan bir çok kişi kullanıyor

kızlar ben ev için ana kucağı da almayı düşünüyorum. sizce otomatik sallanan olmasına gerek var mı?

ilk çocuğumda normal bir anakucağı kullanmıştım çok memnundum

Kızlar selam, bugün doktora gittim kese var yolk kesesi var ama bebek yok.
7+2 domtor geç döllenme olabilir dedi.
Kan verdim bekliyorum.
Böyle bir şey yaşayan oldu mu aranızda?

Zaten 2.5 yasinda baktım her şey bir düzene girdi onun cesaretiyle 2.ye kalkıştım her şey eninde sonunda yoluna giriyor diye
Ben de aynısı ikinciyi hep istiyodum ama oğlumun uykuları bizi biraz düşündürmüştü, sonra hadi dedik tam zamanı, rahata alışırsak hiç yapamayız

Merhaba, umarım herkes iyidir. Ben de çok uzun süre bakamıyorum. 10 haftaya girdik inşallah. Geçen hafta doktora gitmiştim ama sanki çok daha uzun zaman geçmiş gibi hissediyorum. Progestana hala devam ediyorum. Öğretmenim, okul açıldı. Yoğunluk başladı. Oğlum 1. Sınıfa başlayacak inşallah hayırlısı ile yoğun ama verimli bir döneme başlamış olduk. Mide bulantısı için doktor ilaç verdi ama onu alınca sersem gibi oluyorum. Hatta üzerinde 2 tane alınız yazıyor ben 1 tane alıyorum. Dün 9 10 gibi uyuyakalmışım sabaha kadar

kızlar ben ev için ana kucağı da almayı düşünüyorum. sizce otomatik sallanan olmasına gerek var mı?

ilk çocuğumda normal bir anakucağı kullanmıştım çok memnundum
Bence otomatik sallanmasına gerek yok canım ya. Ben de normal bi ana kucağı kullanmıştım çok memnun kaldım

Bu ara yorgunluk bende de var hormonlardan sanırım dün akşam ben de 9da uyumuşum

Kızlar selam, bugün doktora gittim kese var yolk kesesi var ama bebek yok.
7+2 domtor geç döllenme olabilir dedi.
Kan verdim bekliyorum.
Böyle bir şey yaşayan oldu mu aranızda?
Geç döllenmedir canım endişelenme. Yolk sac varmış o içeride bebek olduğunu gösteriyo zaten. Demek ki çok küçük henüz görünmüyo. Bi kaç gün sonra görünür büyük ihtimalle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…