Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Arada bana da oluyor canım bugün nöbetçiydim çok sancı girdi 🤦🏻‍♀️

Ama gönderdiğin night olan değil canım normal olanlar gece parlayanlar daha pahalı

Yalancı kasılma magnezyum iyi geliyor bu haftalarda yaşanabiliyormuş ama kasılma da olmayabilir senin sancıda olabilir canım kasılmada bir karnın aşırı gergin ve sert oluyor magnezyum iyi geliyor sen düzenli kullandığın için bence kasılma değildir
Evet evet böyle gerildi içerden sertleştii. 6 gündür magnezyum kullanıyorum herhalde yoruldum biraz

Evet canım normal olan yolladığım ben 0-6 ay night bulamadım

Arada bana da oluyor canım bugün nöbetçiydim çok sancı girdi 🤦🏻‍♀️

Ama gönderdiğin night olan değil canım normal olanlar gece parlayanlar daha pahalı

Yalancı kasılma magnezyum iyi geliyor bu haftalarda yaşanabiliyormuş ama kasılma da olmayabilir senin sancıda olabilir canım kasılmada bir karnın aşırı gergin ve sert oluyor magnezyum iyi geliyor sen düzenli kullandığın için bence kasılma değildir

Eklentiler

• IMG_1296.jpeg
    IMG_1296.jpeg
    58,4 KB · Görüntüleme: 20
Evet evet böyle gerildi içerden sertleştii. 6 gündür magnezyum kullanıyorum herhalde yoruldum biraz

Evet canım normal olan yolladığım ben 0-6 ay night bulamadım
Ben hiç anlayamıyorum valla rahim kasılması nasıl bısıy,benım rahım kasılmasından anladıgım mesela adet olmadan once giren kasılmalar,yada orgazm esnasındakı kasılmalar,baska kasılma şekline aklım ermıyor😄benım aldıgım emzıkte ultra airmıs senınkınden,264 tl ye almısım e ebebkten baktımda sımdı.

Ben hiç anlayamıyorum valla rahim kasılması nasıl bısıy,benım rahım kasılmasından anladıgım mesela adet olmadan once giren kasılmalar,yada orgazm esnasındakı kasılmalar,baska kasılma şekline aklım ermıyor😄benım aldıgım emzıkte ultra airmıs senınkınden,264 tl ye almısım e ebebkten baktımda sımdı.
Kasılma için erken aslında kasılma denilen şey bebek bir yerde toplanıp sertleşiyor ona deniliyor

Soft daha yumuşakmış, ultra air sadece hava alması daha rahatmış ama sertmiş sanırım. Bir de damaklı olması önemliymiş seçemedim bir türlü 🤣
Ben bıtanede weebaby nın kaucuk olanından aldım,bide ultra airden artık hangısını alırsa😄kaucugu tutuyomus cogu bebek bakalım hangısını sececek🥰

Ya böyle şey alt karın sertleşiyor geriliyor o kasılmaysa yaşadım yani 😅 korktum bi tık ama küçük tuvaletimi yaptım geçti 🤣 çişim mi geldi acaba benim mdmdm

Gece emziği karanlıkta parlıyor canım ondan öyle ben normal aldım 0-6 ay. Amazonda indirim vardı en son bi de kupon verdi bana 190 tlye aldım

Bence büyüdüğü içindir canım. Bir de benim plesanta aşağıda belki ondan bir de miyomum var ondan da olabilir her sey olabilir 🤣🤣
Benim de bugün çok ağrım vardı gittim miyom oluşmuş 2 cm lik

Gece emziği karanlıkta parlıyor canım ondan öyle ben normal aldım 0-6 ay. Amazonda indirim vardı en son bi de kupon verdi bana 190 tlye aldım

Bence büyüdüğü içindir canım. Bir de benim plesanta aşağıda belki ondan bir de miyomum var ondan da olabilir her sey olabilir 🤣🤣
Baya uyguna almışsın kuzum

Bana benimkide bakkal emziği tutar gibi geliyor 😂
Bizimkilerinde ruhu fakir olcak galiba 🤣🤣🤣 biz onlara philipsler bişeyler alalım gitsinler bakkal emziğine hoş bakkal da kalmadı 😂
Benim de bugün çok ağrım vardı gittim miyom oluşmuş 2 cm lik
Ya benim de 2,5 cm di miyomum. Geçen doktor asistana yazdırırken duydum 5 falan diyordu 😵‍💫
Baya uyguna almışsın kuzum
Böyle indirim kupon denk geldikçe alıyorum kuşum yoksa normal almıyorum acelem yok😅😅

X