2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hamileliktemi kullaniyosunuz bekunisi
Ben hamilelikten önce içiyordum bekunisi ve magnesine calsineyi öğrenince hiç kullanmadım. Bekunisi bilmiyorum ama magnesine calsineyi araştırdım ilk 3 ayda kullanılmamalı diyor. O yüzden doğal yollarla halletmeye çalışıyorum sorunumu.geçen kontrolde doktoruma söyledim duphalac diye Bi şurup verdi. 2 defa kullandım. Aşırı şekerli böyle sanki tatlı şerbeti gibi, normalinde de şerbetli tatlılarla çok aram yok o yüzden Bi kötü geldi bana, kullanmamayı düşünüyorum o yüzden. Ben incir zeytinyağı kürü hazırlamıştım iyi geliyordu. Bugün bitti. Yarın tekrar yapmayı düşünüyorum, bir de kırmızı erik kurusu ve hoşafı çok iyi geliyor diye duydum onu deneyebilirim

Kızlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim hepinizden Allah razı olsun.
Şimdi odama çıktım kürtajla kalan parçaları da alıp temizlediler. Hiçbir şey hissetmedim uyudum uyandığımda odadaydım. Olmadı kısmet değilmiş. Durumum da çok iyi ağrım sızım yok şükür sabah ta taburcu. Başlasın eski düzen ))
Bu arada Zeynep kamildeyim gerek hemşireleri olsun gerek doktorları olsun çok çok ilgililer. Yani aklınızda bulunsun.

Hepinize sağlıklı güzel hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah. Sizler beni tanımadan bana dua ettiniz ben de hepinize dua edeceğim.
Sevgiyle ve güzelliklerle kalın

Hepsini denedim onlarin keten tohumu kefir dsha bi cok şey ama faydasi olmadi

Ay siz onu bari başarmışsınız, biz uyku eğitimi bile veremedik o derece berbattı uykuları. İnan gece uykuları 2.5 yaşından beri düzgün şükür, onun öncesi facia hep

Annelik rahme dustugu an yukleniyo sanki ben de zor tuttum kendimi bu zamana kadar gitmemek icin yine bile tam 1 ay dolmadan aldim randevuyu

Ay siz onu bari başarmışsınız, biz uyku eğitimi bile veremedik o derece berbattı uykuları. İnan gece uykuları 2.5 yaşından beri düzgün şükür, onun öncesi facia hep
+1, benim de uyku meselesi travma, benim oğlum da 2,5 yasına kadar yarım saatten daha uzun hiç uyumadı, psklojm falan bozulmustu uykusuzlktan, her türlü eğitmi denedim beceremedim, 2,5tan sonra kendlgnden düzeldi, şuan da en büyük korkum bu mesle valla, baştan bi önlemi var acaba

Demi yaa. Ay şimdi 6+5 dedi ya 7+3ken aklıma değişik değişik şeyler geliyor. Normal aslında herhalde çoğu kişide böyle çıkıyor da insana vesvese mi geliyor ne oluyor anlamadım
Bunda bi sorun yok ki canım. Dediğin gibi çoğu kişinin genelde sattan biraz geride gidiyo. Benim de başından beri 5-6 gün geride. Doktorum geç döllenme ama sat tarihini şu an değiştirmiycem 12.haftayı bekleyelim, yakalayabiliyolar, yakalamamış olursa o zaman sat tarihini 5-6 gün geri alıcaz dedi. Bu sorun edicek bi şey değil

Çok şükür ki sen iyisin, şu durumda en önemlisi senin sağlığın canım. Kendine dikkat et, hep iyi ol. Üzülme demekle olmadığını biliyorum ama nasip de, böyle olması gerekiyomuş. İnşallah en yakın zamanda alırız yine güzel haberini

Ah seni en iyi ben anlarım, gel sarılalım :)
Valla uyku konusu çok sıkıntı. Şimdiden dua ediyorum abisine benzemesin uykusu diye

Bizim gece uykularımızın maşallahı vardı. 2 saatte bir uyanır uykuda emer yatardı. Gece gündüzü ayırt ediyordu ama ben uyku ritüeli yapıyordum .İlk doğduğundan beri onun etksii sanırım .Gündüz uykularımız 10 dk sürmedi 1 yaşına kadar böyle sürdü .En sonunda çözümü uyku eğitiminde buldum . Uyku eğitiminden sonra kızım gündüz 4 saate kadar uyuyordu. Gecede emmeyi bırakıp emzik kullandı bazen aralıksız yatardı sabaha kadar . O yüzden gerçekten çok önemli uyku eğitimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…