Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Çok teşekkür ederim. Ya evet sanırım o güven hissini alabilmek istiyorum ben de şu an. Çünkü her kanama geldiğinde bebeğimi görmek, iyi olduğunu bilmek istiyorum. Ben de Progestanı hamileliğimi öğrendiğimden beri kullanıyorum daha önce kimyasal olmuştu. Sizin kanamanız sürekli mi olmuştu yoksa aralıklarla mı?
7.haftamda oldu ilk kanamam. Sabaha kadar devam etti sonra 9 ve 10 da oldu sonra gecti bi daha hic olmadi cok şükür

Sizde kanama kesilince hemen iş yapmaya kalkmayin. Uzun uzun dinlenin. Yaninizda refakat edip yardimci olacak biride olursa bu donemi daha kolay atlatirsiniz. Allah şifa versin 💕
Amin inşallah, söz verdim kendime kalkmayacağım artık. Teşekkür ederim, destekleriniz için 🌸

Mrb kızlar, 11+6 dan selamlar, bugün yan yatır vaziyetteyken göbeğime yakın sol tarafımda pıt pıt pıt birşey hissettim☺️ böyle birşey yaşayan var mı bu haftalarda?

Mrb kızlar, 11+6 dan selamlar, bugün yan yatır vaziyetteyken göbeğime yakın sol tarafımda pıt pıt pıt birşey hissettim☺️ böyle birşey yaşayan var mı bu haftalarda?
Bugün 14 oldum hala yasamadım hicbi his bennn ilk gebelik ve karnimin icinin genisligi-karin kasimin gucu falan dendi ama bilemedim shdjsj

Çok teşekkür ederim. Ya evet sanırım o güven hissini alabilmek istiyorum ben de şu an. Çünkü her kanama geldiğinde bebeğimi görmek, iyi olduğunu bilmek istiyorum. Ben de Progestanı hamileliğimi öğrendiğimden beri kullanıyorum daha önce kimyasal olmuştu. Sizin kanamanız sürekli mi olmuştu yoksa aralıklarla mı?
Çok teşekkürler, ilk hamileliğimde bir anda 12.haftada adet kanaması gibi yoğun bir kanamam olmuştu ama doktora gittiğimizde kanama alanı vs yoktu bebekte gayet iyiydi ama rahim ağzımda biraz kısa olduğu için, riske atmamak adına progestan iğne başlamıştık 37ye kadar kullandım o iğneyi haftalık olarak sonrasında şükür kanamam hiç olmamıştı.

Bu gebeliğimin başından beride progestan fitil kullanıyorum ona rağmen henüz geçmedi kanama alanım ama bu seferde dışarıdan ne kanamam ne lekelenmem var. Süreçler hep değişik değişik🥹

İnşallah en kısa sürede atlatırız bu durumu🙏🏻

aradaki yaş farkından memnun musun ? :KK70: ikincii daha çabuk oluyor diyırlar
Vallahi bende ilk denemede olacak bu sefer diye düşünmüştüm ama tam tersi oldu ilki daha çabuk olmuştu😂

Yani daha yakın olsun isterdim yaşları, hatta 1 yaşına girdikten sonra, hemen istemiştim ben o zaman eşim istemedi, sonrasında da hemen olmadı😅
Ama sanırım doğru zaman şimdiymiş oğlum biraz daha küçük olsaydı bir de üstüne 2. İle huni takıp gezerdim sanırım, şuan ideal yaş bence 😊

Çok teşekkürler, ilk hamileliğimde bir anda 12.haftada adet kanaması gibi yoğun bir kanamam olmuştu ama doktora gittiğimizde kanama alanı vs yoktu bebekte gayet iyiydi ama rahim ağzımda biraz kısa olduğu için, riske atmamak adına progestan iğne başlamıştık 37ye kadar kullandım o iğneyi haftalık olarak sonrasında şükür kanamam hiç olmamıştı.

Bu gebeliğimin başından beride progestan fitil kullanıyorum ona rağmen henüz geçmedi kanama alanım ama bu seferde dışarıdan ne kanamam ne lekelenmem var. Süreçler hep değişik değişik🥹

İnşallah en kısa sürede atlatırız bu durumu🙏🏻
İnşallah canım, Allah yardımcımız olsun. Sağlıkla alalım kucaklarımıza inşallah🙏 progestan iğne vuruluyorum ben de bir yandan 6sını üst üste vuruldum günde bir defa. Oturmakta, yatmakta oldukça zorlandım bebeğim iyi olsun tabi hiç önemli değil. Siz uzun süre kullanmışsınız bu iğnenin ağrısını azaltacak bir yöntem var mıdır acaba?

X