2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Merhaba kızlar nasılsınız benim randevuma beş gün kaldı çok heyecanlıyım gün sayıyorum. Birşey soracaktım ben bu aralar her sabah prilam kullanıyorum bulantı yüzünden her gün kullanılmasında bir sakınca yoktur değil mi

Bazı doktorlar tercih etmiyo boşuna üzülmeyin cok sukur yolundaymis hersey

Erken haftalarda kalp atışı dinlerken fazla ısı gidebileceği için doktorlar dinletmeyi pek tercih etmiyor ya da kısa süreli dinletiyorlar.
Kalp atışı varmış, bir hafta sonra tekrar çağırmış E tamam işte

Canim ben ilk kontrol icin gittigimde dr testler icin ac karna vermem gerektigini soylemisti.
Ama senin belirttigin testler de dahildi listemde.
Ama sadece bunlar icin kan vereceksen yanlis yonlendirmeyeyim seni.
Sag ol canim ben de diger testlerimi ac karna verdim ama bunlar icin emin olamadim

Canım her gebelik birbirnden farklı oluyor. Hekimde farklı oluyor kimisi çok erkense dinletmek istemiyor falan. Sıkma canını 1 hafta sonra güzel haberler alırsın
Benimki de bugün kalp atışını gördüğü halde sesi hiç açmadı bile. Haftaya gelin dinleriz dedi bu nasıl iş anlamadım

Bazı doktorlar bu şekilde yapıyolar canım, ses dinletirken yüksek ısı verildiğinden dinletmek istemiyolar. Kalp atışını görmüşsünüz önemli olan o, gözünüz aydın

Doktora gittim kızlar. 11. Haftayla uyumlu çıktı ama tarihi degistirmicem. Zaten marta kayiyorum öyle
Burun kemiği baktı var dedi. 15 gün sonra tekrar çağırdı ufak bir kanama alanı varmış ama sorun olacağını sanmıyorum dedi. Kan gelirse korkma progestan başlarsın kan gelirse dedi. Ağır kaldırma ayaklarını uzatarak otur dedi. Yürüyüş yapabilirsin dedi

Veeeeeeeeee kız gibi duruyor dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…