2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Merhaba sağlık sigortam olduğu için özeli tercih ediyorum ama bu durum olmasaydı devlette belirlediğim doktorlar da vardı, devlet ve özel de imkanlar için bir şey diyemem benim için önemli olan bir konu doğum anında ve sonrasında hastanenin tam teşekküllü olması sanırım devlette de özelde de en çok buna dikkat ederim..

Devlette ilgi süresi kısa olabilir ama çok hasta baktıkları için de tecrübelerinin kötü olmayacağını düşünüyorum.. imkanlar dahilinde devlette olabilir
İçiniz rahat olsun

Ben de sigortam sayesinde çok uygun fiyata kapatıyorum doğum işini. Özele gidiyorum.
Ama benim doktorum numarasını vermedi.
Özelde de her dr vermiyor.
Her ay hem kontrole hem muayeneye çağırıyor.
Belki sonradan verir bilmiyorum.

Kızlar geceleri mutlaka bir kere uyanıyorum tuvalete gidiyorum sonra geri uyumakta zorlanıyorum bir de aç hissediyorum geceleri
Bunlar için çok erken değil mi şimdi böyleyse kim bilir ilerde ne olur
Canım ben 3 kere fix kalkıyorum ztn sık giderdim smdi daha sık doguma yakın ordan cıkmam heralde

Anladım canım benim ben şehir hastanesinde yaptım doğumumu gayet ilgililerdi odalar özel oda zaten memnun kalmıştım baya

Bugun Maslak Acibadem de normal icin 26000 fiyat aldim
ben 2 y önce almıştım bu fiyatı Acıbadem Acıbadem'de orası da çok lüks olan bir hastanesi değil.
bu normal doğum ve düz doktor fiyatıydı, uzmanlık arttıkça doğum şekli değiştikçe fiyatlarda artıyordu
Ne kadara yaptırdınız acaba
henüz yaptırmadım, dışarıdan gelene 6800 diyor yaptırmayı düşündüğüm yer

benim ilk doğumum olacağı için devlete gitmeye cesaretim yok, azarlanmaktan ilgisizlikten korkuyorum.
hoş şu an gittiğim göztepe medical park'ın da personel yapısını hiç beğenmiyorum bir tek doktorlar iyi diye ses etmiyorum
bankodaki kızlar o kadar eğitimsiz ki kalabalık bir hastane olduğu için stresi yönetemiyorlar, hastaların yüzüne bakmadan asık suratlı cevaplar, hastaların önünde birbiriyle tartışmalar falan. eşime dedim inşallah doğum katındaki hemşireler ve hasta bakıcılarda bunlar gibi mutsuz ve stresli değildir.

Maşallah canım hep sağlıkla büyüsün bebişin senin de geç döllenme galiba
önceki gittiğimde aslında 1 günde önde görünüyordu ultrasonda. ama bu sefer 1 hafta geri dedi. doktor da dedi ki döllenmeyle alakalı olabilir ama 1 hafta çok normal sonra yakalıyor onu dedi. çokk teşekkür ederim bu arada canım amin hepimizin bebişiii sağlıkla büyüsün

Kızlar günaydın parmaktan şeker ölçümü yapan var mı aranızda? 2 gün birçok kez ölçüp takip etmemiz gerekiyor ama sürekli iğne batıracak olmak beni korkutuyor açıkçası.

Benim ablam ilkini ozelde yapti incecik estetik bir dikisi vardi, ikincisi icin nasil olsa sezeryan kesip alacaklar diye ankara sehir hastanesine gitti. Simdi karnini bir gorseniz sanki cuval dikmisler gibi burusturup dikmis resmen asiri derecede kotu. Ayrica devlette seni iceri aliyorlar yanina kimse giremiyor tek basina agrini sancini cekiyorsun sahsen ben kocamin yanimda olup destek vermesini cok isterim.Ha birde devlette hangi doktora denk gelirsen ona dogum yaptiriyorlar benim dogumumu bu yaptirsin gibi birsey yok. Tabi bu soyledigim sehir hastanesi icin gecerli digerlerini bilemem acikcasi.

Maşallah valla resmen lüks hizmet sunuyorlar

doğum için imkan varsa özel olmalı bence çok çok nadir doktoruna denk gelinebilir. Ama ne kanuni ne çam sakura yok asla.. kadınlar kendi kendilerine kıvranıyordu bir kere şahit oldum. Bırakıyorlar kendi çıksın diye bebek. Ama dediğim gibi belkii belki vardır aralarında iyi doktor hastane. Ben şahsen asla demiyorum ama kendi isteğimle gitmem ne doğuma ne kontrole.

Günaydın kızlar
Güne kusmayla başladım öğürtü de değil yani. Çok git gelli mide bulantılarım ama 3 gündür gitmedi hep bulanıyo. Bakalım biraz daha sabrediyim diyorum
ne güzel bak bebiş günaydın demiş sana benim çok azaldı bulantım artık sizinde biter yavaş yavaş inşallah

Bende oyle sirf bu yuzden iki yil onceden dogum policeli sigorta yaptirdim suan her istedigimde doktorumla telefonda gorusebiliyorum acil bir durum oldugunda gece gunduz demeden hadi cik gel bende hastanedeyim bakalim bi diyor asiri memnunum devlette bunlar cok zor seyler.

ben oğluşumda yemedim hiç kahve asla ağzıma sürmedim cips gözümle bile bakmadım. Ama bunda yiyorum içiyorum çok abartmadan en azından diğer mamüller gibi değil diye düşünerek

Ben 2016da kanuniye acilden girdim 26 haftalik sezeryan olcam beni nst baglicaklar diyr dogumhaneye aldilar asla unutamicam o tramvayi herkes yan yana yatıyor inlemeler herkesin bi tarafı acik karşımdaki kadının bebeğinin başını gördüm düşün hemen alıp yan odaya geçtiler dogurtmaya kabus gibiydi hemenn imza atıp gece 3 te kaçtım ordan yani sağlam psikoloji lazım devlet için

Özelde istediğin doktor kesin giriyor mu bence bu şans o an doktorun bi işinin olamayacağını bilemezsin ki bi tanıdığımın öyle olmuştu mesela sırf o doktor için verdi o parayı ama o doktor giremedi doğumuna ama tabi herkesin kendi görüşü maddi durumu el vermeyen bi insan istese de istemese de devlete gidiyor onlar için bu tartışma konusu bile değil

zor değil imkansız 3 aylık hamileyim hala devletten randevu alıcamda iğnem için rapor yazdırıcam doğurucam neredeyse talepte açtım yok boş randevu oluşmuyor. Rabbim imkanı olmayanlara yardım etsin..

çok çok kötü. Acilden girmiştim birkere kanuniye koridorda kadınlar kollarında serum kapıları tutuna tutuna bağırınıolardı ve asla ilgilenecek doktor yok . Ne zaman eserse geliolar denmişti resmen. Unutulmuyor malesef kac sene olms işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…