2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ayy maşallah canım çok sevindim ne guzel haberler dikkat et kendine yorma bosver bu günlerin tadını çıkar dinlen bol bol

Başka Bi hastane ve doktora daha görünseniz ertesi gün hapiyla hamile kalıp dogum yapan çok kişi var diye biliyorum tek hastaneyle karar vermeyin ne ilaçlar kullanıp bilmeden sonrasında sağlıklı dogum yapıyor birçok kişi

Aa maşallah en büyük bebeğimiz galiba şu an
Veee cinsiyet bu kadar erken mi yaaa hayırlısı olsun canım, sağlıkla gelsin

Bu konuda hiçbir bilgim yok canım ama bunu anlamalarının bi yolu yok mu ya. Ya bebek sağlıklı bi bebekse

Ay ben kararsız kaldım kesenin ortasında resmen

ben oğluşumda yemedim hiç kahve asla ağzıma sürmedim cips gözümle bile bakmadım. Ama bunda yiyorum içiyorum çok abartmadan en azından diğer mamüller gibi değil diye düşünerek
Ayy ben bugün hem cips yedim biraz hem de bir açma ve küçük vişne suyu ama arkadaşlarım da içimi rahatlattı. Abartmıyorsun her gün yemiyorsun çok nadir böyle yapabilirsin dediler. Çok canın çektiğinde ye, kendini kısıtlama. Ben de öyle düşünüyorum 9 ay içinde en çok 3-4 kez yaparız herhalde

Bu konuda hiçbir bilgim yok canım ama bunu anlamalarının bi yolu yok mu ya. Ya bebek sağlıklı bi bebekse
Zaten izmir tepecikte bakılıyorum kendileri de başka hastahaneye yönlendiler birde sağlıklı diyebilmemiz için 20. Haftayı beklemeniz gerekiyor dedi ama 6. Hafta aldırmak 20.haftada aldırmaktan daha kolay sizin için dedi ama derseniz ne olsa kabulüm yapacak bişeyimiz yok dedi birazdan riskli gebeliğe bakılacağım bekliyorum hala

Evet belirti olması beni mutlu ediyo sorun değil hiç :) ama kusmasam daha iyi, sadece biraz bulansa o zaman daha iyi oluyo :)
Artık biter yavaş yavaş bunlar da
Ay canım benim kusmuşsun kız bebiş geliyor diye hissettik sende herhalde. Öyle bi konu olmuştu. Bi an evvel bitsin inşallah. Zorlamasın çok anneciğini benim hala bulantım yok. Sadece sabah dişlerimi fırçalarken dilimi de fırçalamak istedim neredeyse kusuyordum. Normalde olmazdı böyle.

Kızlar dışarda yemek yediğinizde salata yiyormusunuz ?? öğlen şirkette salata cok cıkıyo bazen çekiniyorum yemeğe bazen temiz hissettigim restaurantlarda yiyorum ama si

ayy canım yaa çok heyecanlı maşallah inşallah sağ salim alırısn kucağına bebişini benimki daha 7. haftanın içinde çook var daha bunları duymama

Güzel haberlerini bekliyoruz canım. İnşallah anlaşılmasının bir yolu vardır

Ben de yaşadım. 7+4te dinledik atışlarını.
6.haftada dinletmeyeceğim dedi.
Atışları başladı bir dahaki gelişinde dinleyeceğiz demişti ve öyle oldu. Kalp atışları başlamış demesi bile büyük mutluluktu. Tadını çıkarın bence bunun.

Kızlar dışarda yemek yediğinizde salata yiyormusunuz ?? öğlen şirkette salata cok cıkıyo bazen çekiniyorum yemeğe bazen temiz hissettigim restaurantlarda yiyorum ama si
Asla yemiyorum yememekte lazım disarda ne kadar temiz olsalar da iyice yıkayıp sirkeli suda beklettiklerini düşünmüyorum

Evet canım bugün kustum, bi de bi kaç gece önce kusmuştum. Öğürme zaten her gün oluyo gibi.
Valla bilemedim göreceğiz cinsiyetle alakalı mı. Diğer gebeliğimden çok farklı geçiriyorum, özellikle mide bulantısı hiiç yaşamamıştım oğlumda.
Senin şükür rahat geçiyo aman bulanmasın

Öğrendiğimden beri dışarıda salata yemedim ama bi kere çiğköfte dürüm yemiştim marullu.
Yenmemesi öneriliyo canım. Yıkanma koşullarını bilemiyoruz, yeşilliklerin çok iyi yıkanması gerek

Ben de çiğköfte yemek istiyorum ama çekiniyorum. Çiğköfte de önerilmiyordur herhalde değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…