2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Evet,protein agirlikli besleniyorum kesinlikle.
Tup bebekle hamile kaldigim icin biraz pimpirikliyim de.
Spor,hareket vs de kisitladim biraz kendimi.En azindan 3 ayi atlatmak istiyorum.
Belki onun da etkisi olabilir.
bence ondandır canım, ketojenik diyette de keton cisimcikleri artıyor. çok sorun olmaz sanırım ama doktora danışmakta fayda var bakalım ne diyecek.

Sonradan verebilir. Ben hamile kalmadan önce de aynı doktora gidiyordum, o zamandan vermişti zaten. Bir de benimki klinik. Sadece kadın doğum doktorları var. Belki kendi kuralları böyledir bilmiyorum

Kızlar günaydın parmaktan şeker ölçümü yapan var mı aranızda? 2 gün birçok kez ölçüp takip etmemiz gerekiyor ama sürekli iğne batıracak olmak beni korkutuyor açıkçası.
Ben yapıyorum. İğneler o kadar küçük ki pıt diye batıyor zaten hiç anlaşılmıyor. İğnenin seviyesi var, en kısayı bile seçseniz deliyor mutlaka ama ben garanti olsun diye orta uzunlukta seçiyorum ve pıt diye deliyorum. İnsanın kendine bunu yapması zor olabilir, eşinizden falan rica etseniz belki daha kolay olur

yaa ne güzel haberler ne güzel
tam olarak 11 haftalık mı dedi?
cinsiyetini öngörmüş ya ondan merak ettim
sende kızcımıydın ben erkek istersin sanıyordum kızın olunca

yaa ne güzel haberler ne güzel
tam olarak 11 haftalık mı dedi?
cinsiyetini öngörmüş ya ondan merak ettim
sende kızcımıydın ben erkek istersin sanıyordum kızın olunca
Evet canım 4 cm çıktı bebiş 11 hafta tam
Ben 5 çocuğum olsa 5i de kız olsa erkek olsaydı demem öyle bayılıyorum kız çocuğuna ama fark etmez diyordum tabi

Merhaba canım gözün aydın sağlıkla devam etsin inşallah kanama alanı da geçer hiç kafana takma seninle SATlarımız aynı, ben de haftaya gideceğim doktora. 2li test yaptıracak mıydın sen? yaptılar mı?

Kızlar ben henüz rutin kontrollere başlamadığım için doktorum yok soramadım ama spora başlayabiliyor muyuz hamile yogası pilatesi vs. Soran var mı doktoruna?

Evet ben de haftasonuna bıraktım ki eşim yapsın ölçümleri dedim teşekkür ederim alışıcam inşallah

Kızlar ben henüz rutin kontrollere başlamadığım için doktorum yok soramadım ama spora başlayabiliyor muyuz hamile yogası pilatesi vs. Soran var mı doktoruna?
Merhaba, doktora gittikten sonra başlayın ya da başlamayın bence. malum risk durumuna göre vs değişebiliyor. mesela bana yürüyüş bile yok ama yapabilenler için çok güzel olur tabii başlamak

Evet canım 4 cm çıktı bebiş 11 hafta tam
Ben 5 çocuğum olsa 5i de kız olsa erkek olsaydı demem öyle bayılıyorum kız çocuğuna ama fark etmez diyordum tabi

oh maşallah kocaman olmuş ablası olucak buranın
Allah gönlüne göre sağlıkla oldursun canımcım
tam net ne zaman görürüz dedi doktorun

Hayırlı olsun canım çok sevindim ramzi teorisi ve çin takvimi tutuyor mu peki onu merak ettim

A a hadi gözün aydın kuzumm masallah bebişe büyüsün saglıkla onu nasıl görüyo canım vajinal mı bakıyolar karından görülüyormı

Bu arada ramzi teorisine baksana 5-6 haftalık ultrason resmine bak bakalım nerde tutunmus teorilerimiz patlıcakmı merak ediyorum I ipti

Arkadaşlar bugün hastahanede kontrolüm vardı .. bebeğin kalp atışınıda duyduk vajinaldan ama benim ertesi gün hapını içtiğim için gebeliği sonladırmak istiyorlar . Farmakoloji ve riskli gebeliğe bakılacakmışım heyet toplanıp karar verecekmiş siz ne düşünüyorsunuz sağlıklı olma ihtimalı var mı acaba

2li yaptırmayacagim ama 15 gün sonra ense kalınlığı, karaciğer ve karın gazına bakacağım dedi. Onlar da bir fikir veriyormuş
oh maşallah kocaman olmuş ablası olucak buranın
Allah gönlüne göre sağlıkla oldursun canımcım
tam net ne zaman görürüz dedi doktorun
15 gün sonra geldiğinde net belirleriz dedi canım 22sine randevu verdi
Hayırlı olsun canım çok sevindim ramzi teorisi ve çin takvimi tutuyor mu peki onu merak ettim
Çin takvimine göre erkek ramziyi bilmiyorum :)
A a hadi gözün aydın kuzumm masallah bebişe büyüsün saglıkla onu nasıl görüyo canım vajinal mı bakıyolar karından görülüyormı
Karından kuzum artık vajinal bakılmaz şükür kocamanlar artık
Bu arada ramzi teorisine baksana 5-6 haftalık ultrason resmine bak bakalım nerde tutunmus teorilerimiz patlıcakmı merak ediyorum I ipti
Sana atayım da bak ben anlamıyorum canım
Burda 6 haftalikti karindan bakıldı tam kesenin ortasında gibi

Eklentiler

• 20220907_141656.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 56
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…