2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244

aynen ben de ancak pişirerek yiyebilirim sanırım
çiğ jambon ya da pastırmaya cesaret edemeyebilirim

Kayısı kıvam yumurta yiyebiliyor muyuz acaba? Tam pişmiş yiyemiyorum. Az pişince bakteriler oluyormuş
internette şöyle diyor canım:

"Hamilelikte yumurtayı tam pişirmeniz gerekir. Az pişmiş veya kayısı kıvamında pişirilmiş yumurta faydadan çok zararlı olabilmektedir. Yumurtada bazen salmonella isminde bir bakteri türü bulunabiliyor."

Hiç yememek daha iyi o zaman

Hayır pisirip ye de canım mesela dana sosistense bunları tercih edebilirsin
Sucuk olarak da bildiğin bir kasap varsa kasap sucuk alabilirsin kendi yaptıkları

Yaaaa masallah kuzum saglıkla büyüsünler yaa

Bana da fitil yazdı canım akıntı için ilkini geçen gün attım diğerini yarın atıcam ikili

Off sorma cips benim ince çizgimdi benimde cok istiyor doritos özellikle ama yemedim

Yaa ben gecen gun cips reyonundan gecerken midem kalkti halbuki cips cok yerdim yagli seyler dusunmeye bile tahammulum yok

Kızlaaaar çokk mutluyum kalp atışını duydum bebişimin gelişimi herşeyi çok güzel dedi oh içim nasıl rahatladı var ya 7+2 olarak görünüyor dedi ultrasonda ama sata göre 8+1 dim. Doktorum olabilir öyle dedi hiç sorun değil dedi. Doğum 24 nisan gibi dedi kalp atışı çok güzeldi hala videoyu izleyip ağlıyorum ya

Ayyy çok güzel, gözün aydın canım

Doktorum bana paketli olan hicbi seyi tuketmememi soyledi yukarda bir arkadasa da yazdim yufkayi firinlayip yogurt sosla yerseniz hem iyi geliyo hemde cips gibi oluyo

Maşallah sağlıkla büyüsün. Ben hiç duygulanmıyorum, hiç mutlu olmuyorum. Geçmişte çok kaybım olduğu için mi bilmiyorum. Heveslerim o kadar çok yarım kaldı ki…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…