2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Evet neden öyle acaba ilginç. Patates kızartması falan da çok istiyor. Işin daha da ilginci mide bulantım var oguruyorum kokulardan falan
Mide bulantısına karbonhidrat iyi geliyo onlar fazla mide bulandırmıyo, o yüzden canımız hep onları çekiyo. Güzel şeyler de hep zararlı ya :)

Merhaba canım, züberin nohut cipsleri var ben çok beğeniyorum çıtır çıtır, dene istersen en azından daha sağlıklı

Kızlar bende yemek konusunda zorlanıyorum çok. Bugün 7. haftaya girdim. Son 1 buçuk haftam tansiyon düşüklüğü ve mide bulantısıyla geçtiği için kokan hiçbir şeye tahammülüm yok. Böyle olunca tost, makarna, patates tarzı şeyler yiyorum ya da meyve, sebze. Yumurtaya, tavuğa vs hiç tahammülüm yok. Nasıl besleniyorsunuz? Bu durum bebeğe zarar verecek diye de korkuyorum ama elimde de değil. Bulantı yaşayıp aranızda güzel beslenenler varsa öneride bulunurlarsa inanılmaz sevinirim.

Canım bende de bulantı oluyor ama kendimi zorlayıp yiyorum. Bir ara dayanılmaz oldu, gece eşim gidip prilam aldı. O da etkili oldu ama halsizlik yaptığı için kullanmadım.

Sat 28 temmuz hamileyim beni de alır mısınız yaş 19 kilo 65sehir İstanbul ilk cocuk

sağlıksız şeyler demişken
normalde şarküteri ürünlerini yemek yasak biliyorum ama kaşar ekmek yemekten de içim çıktı kahvaltıda..
söylemesi ayıp haftasonu %100 dana sosisten salçalı sosis yaptı eşim. o kadar iyi pişirdim ki küçücük kaldılar dedi
şarküteri ürünleri sağlıklı değil biliyorum ama sağlıksız başka şeylerde yiyorum cips vs. gibi
ve çok iyi pişirildiği için de (sağlıksız olmasını elersek) başka bir riski oluyor mu böyle bir sosisin?

Bu arada biri 9+4, diğeri 10+1. İkisinin de kalp atışını duyduk. İkiz olduğu için normal doğum yapma ihtimalim de yokmuş
Kuzum hayırlı olsun
Neden yaşama şansı olmasın Allah aşkına elbette var. Ne kadar çok var böyle çocuk iyi düşün hayirla saglikla kavusun

bi doktor bana şu an bebek zaten senin depolarını kullanıyor çok önemli değil
sağlıklı yicem diye kendini bıktırtma o gıdalardan nasılsa 3 aydan sonra mecbur yiceksin şimdi abartmadan normal yemene bak dedi.
o yüzden çok takılma aşırı organik vs beslenicem diye

Canım bende de bulantı oluyor ama kendimi zorlayıp yiyorum. Bir ara dayanılmaz oldu, gece eşim gidip prilam aldı. O da etkili oldu ama halsizlik yaptığı için kullanmadım.
Yarın artık biraz biraz yumurta en azından yemeyi deneyeceğim. Sizin haftanız benden ileride gözüküyor azalma oldu mu bulantılarınızda? Tek umudum çabuk geçmesi şu bulantılı sürecin.

Aa bunu ilk defa duyuyorum, araştıracağım bi. Ben normalde beslenmesine dikkat eden insan vallahi 1 haftadır her şeyden soğudum. Teşekkürler içim rahatladı biraz.

Yarın artık biraz biraz yumurta en azından yemeyi deneyeceğim. Sizin haftanız benden ileride gözüküyor azalma oldu mu bulantılarınızda? Tek umudum çabuk geçmesi şu bulantılı sürecin.
Bana da 9. haftada geçer dediler ama hala devam ediyor. Ama öncekiler kadar zorlamıyor.

Aa bunu ilk defa duyuyorum, araştıracağım bi. Ben normalde beslenmesine dikkat eden insan vallahi 1 haftadır her şeyden soğudum. Teşekkürler içim rahatladı biraz.

bunu söyleyen sayfalarca iyi yorumu olan bir riskli gebelik uzmanı
bence bu kadar kasmana gerek yok baksana sen çok başlarındasın
daha besin falan almıyor senden bebek işkence etmene gerek yok kendine ne sana iyi geliyorsa onu ye

ilk 3 ay rabbim tarafından sanırım bebişlerimiz depodan besleniyor. Mide bulantımız genelde 4.ay gibi bitiyor ya sonrasında beslensende olur. Tabi aşırı sağlıksıza kaçma ama kendini yicem diye zorlama daha da tiksindirme bence. Benim bulantım geçti geçen hafta ama yinede et vs yemek istemiyorum. Bulantı ile ilgili değil bence . Gönlün ferah olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…