2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244

Eklentiler

• IMG_20220806_101114.jpg
    IMG_20220806_101114.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 24
Bir boş gebelik geçirdim canım. 0,4 lük clexane ve 81 mg ecoprin kullanıyorum. Sen kullanıyor musun?
Bu benim 10. Günüm canım kullanıyorum bende boş gebelik geçirdim kesenin şekli bozuldu sonrasında kürtaj oldum birde lupus hastasıyım o yüzden doktorum başladı babada ecopirin hayat boyu kullanıyordum şuan extra 0,4 oksapar başladı canım

Kendiniz mi yapıyorsunuz? Yaktığı için ben kendime yapamıyorum :KK43:
Evet yakıyor ve ben iğneden çok korkarım. Şu ana kadar eşim yapıyordu ama önümüzdeki hafta vardiyası değişince mecbur kendim yapmaya başlayacağım. Şimdi zor geliyor evet ama mutlaka alışacağız ona da ☺️

Evet yakıyor ve ben iğneden çok korkarım. Şu ana kadar eşim yapıyordu ama önümüzdeki hafta vardiyası değişince mecbur kendim yapmaya başlayacağım. Şimdi zor geliyor evet ama mutlaka alışacağız ona da ☺️
İnşallah alışırım. Bana herhangi genetik pıhtılaşma testi yapılmadı size yapıldı mı acaba?

Kızlar herkese sağlıklı bir süreç diliyorum 🙏 benim doğum 31 Mart görünüyor aslında ama şimdilik 2-3 gün geriden geliyor o yüzden Nisan'a sarkabilir. Hem Nisan bizim için çok özel. 1 Nisan eşim, 3 Nisan benim doğum günüm. Belki kuzumuzda bizimle aynı gün doğar ❤️ 3 koç burcu olacağız evde 🥰 ayrıca bu topikte çok sevdiğim yol arkadaşlarım var 🌸
Hayırlı, sağlıklı doğumlar inşallah canım. Senin de nisana yakın olduğu için belli olmaz belki nisanda gelir 🥰

X