2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben alıcam galiba tek tek sordum doktor muayeneleri 450 650 tl falan.
Bir de benim evimin etrafında orta ölçekte hastane yok. Acıdem florance nightingale falan var.
Medical parkta 13000 tlye buldum

Kovidde coraspin veriyorlardı zaten pıhtı atmasın diye

Üstü mavi ile çizili olanlar pakette yokmuş 13.000 tl dediler nasıl??
Göztepedekine mi gidiceksin canım medical ? Benim doktorum da orda birazdan gidicdm ilk kontrole 🙈🙈

Kuzum ben bunu sormuştum bu fiyata dörtlü tarama ikili tarama epidural dahil degil demişti onlarıda 1250 şer fln eklemişti galiba ben birazdan gidicem ztn ne var ne yok ekletip sorucam 😂😂
Evet evet ben de öyle yazdım ya üstü çizili olanlar dahil değilmiş.
Göztepedekine mi gidiceksin canım medical ? Benim doktorum da orda birazdan gidicdm ilk kontrole 🙈🙈
Evettt orayaa gitmeyi düşünüyorum 😃
Arkadaşım gidiyor senin doktorun hangisi? Onun ki çağrı hanımmış.
Yaaa sen bütün detayları öğren o zaman çünkü benim gitmeme daha 10 gün var tatildeyim 😃😃

Günaydın kızlar 🌺
Merak ettim yaşlar kaç bu grupta, kaç yaşındasınız :)

Evet evet ben de öyle yazdım ya üstü çizili olanlar dahil değilmiş.

Evettt orayaa gitmeyi düşünüyorum 😃
Arkadaşım gidiyor senin doktorun hangisi? Onun ki çağrı hanımmış.
Yaaa sen bütün detayları öğren o zaman çünkü benim gitmeme daha 10 gün var tatildeyim 😃😃
Kuzum benimkide mehmet ahmet cambaz tamam cıkınca anlatıcam:) yoldayım

Kızlar herkese sağlıklı bir süreç diliyorum 🙏 benim doğum 31 Mart görünüyor aslında ama şimdilik 2-3 gün geriden geliyor o yüzden Nisan'a sarkabilir. Hem Nisan bizim için çok özel. 1 Nisan eşim, 3 Nisan benim doğum günüm. Belki kuzumuzda bizimle aynı gün doğar ❤️ 3 koç burcu olacağız evde 🥰 ayrıca bu topikte çok sevdiğim yol arkadaşlarım var 🌸

X