2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Selamlar ben sat a göre 7+1 im haftaya ptesi kalp atışı için Dr a randevu aldım keseyi gördükten sonra bir daha hiç gitmemiştim umarım her şey yolundadır.
Midem bulanmıyor uyku modu yok çok rahat geçiyor şimdilik 😄

Aaa inanamıyorum 😯 hem de tek yumurta ikizleri, genetik olur canım tek yumurta ikizleri. Var mıydı yakınlarda :) ay maşallah maşallah harika bi haber sağlıkla büyüsünler 😍 tabi ki yaşarlar, içini ferah tut. Doktor ne dedi, gelişimleri falan nasıl
Çok yakınlarda ikiz yok. Genetik olduğunu düşünmüyorum. Doktor da şaşırdı tedavi oldun mu dedi. Yok dedim kendiliğinden oldu. İkisinin de kalp atışını duyduk. Biri 10+1, diğeri 9+4. Doktor gelişimlerine normal dedi. Bir sorun yok dedi. Bundan sonra takibimi üniversite hastanesinde yapmamı tavsiye etti. Gittiğim hastane özel bir hastane olmasına rağmen çok donanımlı değil. Doktor için gitmiştim. Bundan sonra üniversite hastanesinde devam edeceğim.

Selam kizlar nasılsınız umarım herkes iyidir. Ya benim bu gebeligimde canım inailmaz cips istiyor. Ama baharatlı cipsler acılı cipsler. Normalde mide bulantım var bişey yiyemiyorum ama canımın cips istemesi ilginç. Geçen dayanamadım aldım yedim şimdi yine istiyor. 🙈

Selamlar ben sat a göre 7+1 im haftaya ptesi kalp atışı için Dr a randevu aldım keseyi gördükten sonra bir daha hiç gitmemiştim umarım her şey yolundadır.
Midem bulanmıyor uyku modu yok çok rahat geçiyor şimdilik 😄
Herkeste aynı olmuyo hamilelik, her hamilelik de farklı geçiyo. Ben de oğlumda hiç hamile gibi değildim hiçbir belirtim yoktu nerdeyse. Bunda yamuldum :)
Her şey yolundadır canım

Masallah canim insallah hep saglikla devam etsin 🙏 ya benim kontrol zamanim gelmek bilmiyo bir turlu ayin 15inde gidicem pek belirtim de yok sanki bisey yok gibi hissediyorum sen ne guzel yeni gidip gormussun, daha sen de hareket veya baska bisey hissetmiyosun dimi yani normalsin 😂 bunu ogtebmeye ihtiyacim var zaman gecmiyorr 🙊
Çok sağol canım :KK200: Şöyle, karnım düz, akşam biraz şişiyor ve bulantı var hafif...Bunlar dışında normalim. Ultrasonda oynayan bir minyatür bebek görünce çok şaşırdım çünkü hiç karnımda öyle bir şey varmış gibi hissetmiyorum. O yüzden merak etmen normal, inşallah zaman hıp hızlı geçer hepimiz için.

Çok yakınlarda ikiz yok. Genetik olduğunu düşünmüyorum. Doktor da şaşırdı tedavi oldun mu dedi. Yok dedim kendiliğinden oldu. İkisinin de kalp atışını duyduk. Biri 10+1, diğeri 9+4. Doktor gelişimlerine normal dedi. Bir sorun yok dedi. Bundan sonra takibimi üniversite hastanesinde yapmamı tavsiye etti. Gittiğim hastane özel bir hastane olmasına rağmen çok donanımlı değil. Doktor için gitmiştim. Bundan sonra üniversite hastanesinde devam edeceğim.
Tek yumurta ikizi çok görülen bi şey değil genelde genlerde varsa oluyo, çift yumurta ikizi herkesin olabilir ama tek yumurta ikizi ya tedavi ya genetik oluyo.
Sağlıkla büyüsünler canım

Selam kizlar nasılsınız umarım herkes iyidir. Ya benim bu gebeligimde canım inailmaz cips istiyor. Ama baharatlı cipsler acılı cipsler. Normalde mide bulantım var bişey yiyemiyorum ama canımın cips istemesi ilginç. Geçen dayanamadım aldım yedim şimdi yine istiyor. 🙈
Benim de canım hep sağlıksız şeyler çekiyor, ekmek, pizza, hamburger, dürüm...XD

Çok sağol canım :KK200: Şöyle, karnım düz, akşam biraz şişiyor ve bulantı var hafif...Bunlar dışında normalim. Ultrasonda oynayan bir minyatür bebek görünce çok şaşırdım çünkü hiç karnımda öyle bir şey varmış gibi hissetmiyorum. O yüzden merak etmen normal, inşallah zaman hıp hızlı geçer hepimiz için.
Insallah canim cok sagol icimi rahatlattin ilk gebelik olunca insan galiba biraz tedirgin oluyo. Insallah bende haftaya gittigimde hareket eden bebisimi gorurum 🙏🙏 ruyamda dogurmustum da emziriyodum hemde bebegim sanki 1 yasinda gibiydi ama yeni dogmus filmlerdeki gibi 😂

Tek yumurta ikizi çok görülen bi şey değil genelde genlerde varsa oluyo, çift yumurta ikizi herkesin olabilir ama tek yumurta ikizi ya tedavi ya genetik oluyo.
Sağlıkla büyüsünler canım
Yakın akrabalarda yok ama uzak akrabalarda var. O zaman genetiktir. Çünkü hiç tedavi olmadım. Eşimin ve annemin duası kabul oldu. İkisi de çok istiyordu ikiz olmasını.

X