2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yaaa ne güzel bir haber bu Gözünüz aydın inşallah sağlıkla devam etsin

Teşekkür ederim canım. Doktor da dedi ikisinin gelişimleri farklı olabilir

ben 2017 de nisa hastanesinde derya hanım doktorum sezaryen oldum. Ve o kadar ağrı olmadan sızı olmadan geçirdim ki yine sezaryen istiyorum.. Bence bünye ve doktorun elinden eline değişiyor. Ama şu da var ben tamamen bayıltıyorum ve uyandığımda hiçbirşeyim yoktu sanki. Ama bu sefer aynı olurmu bilemem

Allah ol derse olur Bir diğer kontrolde kalp atışını dinlersiniz inşallah 6+3 te dinlemiştim ve fındıgımı görmüştüm. 1 günle bile değişiyor içerde işler

Kizlar idrar kulturu sonucum cikmis bakteri uremedi yaziyor. Ama tahlilde bakteri ve epitel 11 cikmis. Sari bi akintim kasiktan bobrege vuran bir agri ve usumeyle gelen ates var Gebelikte cok sık karsilasilan bir durummus idrar yolu enfeksiyonu umarim ilaclik olmamisimdir simdilik sadece su iciyorum hepiniz bol bol su icin tek care suymus buna yakalanmamak icin

Masallah canim insallah hep saglikla devam etsin ya benim kontrol zamanim gelmek bilmiyo bir turlu ayin 15inde gidicem pek belirtim de yok sanki bisey yok gibi hissediyorum sen ne guzel yeni gidip gormussun, daha sen de hareket veya baska bisey hissetmiyosun dimi yani normalsin bunu ogtebmeye ihtiyacim var zaman gecmiyorr

Aaa inanamıyorum hem de tek yumurta ikizleri, genetik olur canım tek yumurta ikizleri. Var mıydı yakınlarda :) ay maşallah maşallah harika bi haber sağlıkla büyüsünler tabi ki yaşarlar, içini ferah tut. Doktor ne dedi, gelişimleri falan nasıl

Bu arada biri 9+4, diğeri 10+1. İkisinin de kalp atışını duyduk. İkiz olduğu için normal doğum yapma ihtimalim de yokmuş
Şimdi gördüm gelişimleri de harika. Hiç normal doğuma takılma artık. Bak ne güzel ikiz yavrular geliyo. Maşallah ya çok sevindim

Hiç belli olmaz canım geriden gelip gayet güzel büyüyebilir. Bance hala umut var, inşallah sağlıkla ilerlesin ve yakında kalp atışını da duy

Kuzum gece yatarken kullanıyorum ilk gün zor gelicek sonra alısıyosun geceleri içmeni öneririm direk yat uyu sonra mideni cok etkilemez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…