2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben Bağcılar medipola gittim işte 380 tl muayene ögr görevlisi dr. Ama bana da çok uzak Anadolu yakasından bir doktor bulmam lazım. Grupta biri sormuştu 5700 demişlerdi galiba doğum için. Şuana kadar bulduğum en uygun hastane diyebilirim.
ben evden anadoluya geçene kadar doğurmuş olurum başakşehirde oturuyorum . :KK48::KK48: Bağcılar medipolü sevemedim oraylada kötü anım var . Ama çobançeşme güzellll

13 haftalık olmuş oluyor. 10+1 bugun . Gitmicem karar verdim :KK49: 19.dan beri dayanmışsam dayanırım. Yakında değil iştende sürekli izin alamam . oğlumda okula başlıcak çarşamba yogun tempoda aklıma gelmez umarımmm. Çok para çok nasıl dayanıcaz bakalım doğum için 9.500 tl dendi. kaldıki yılbaşında zamlanıcak :KK43: aranızda medipole giden varmı eski nisa medipol bünyesine geçen.
gene iyiymiş orası ankara memorial tek muayene ücreti 875 tl doğum paketi 21.500 gibi bir şeymiş.

Herkese merhaba bugün özelle kontrole gittim hem vajinal hemde 2 kere utrasonla bakıldı son adet tarihime göre 7 haftalık olmam gerekirken 5+2 günlük gözüktü fakat sıkıntı yolk saçı göremedik kese boyutu 10mm doktorum geç döllenme olabilir fakat yalancı kese yada boş gebelik olma ihtimali de var dedi bu cuma kontrole çağırdı sizce de boş gebelik olma ihtimal nedir

Herkese merhaba bugün özelle kontrole gittim hem vajinal hemde 2 kere utrasonla bakıldı son adet tarihime göre 7 haftalık olmam gerekirken 5+2 günlük gözüktü fakat sıkıntı yolk saçı göremedik kese boyutu 10mm doktorum geç döllenme olabilir fakat yalancı kese yada boş gebelik olma ihtimali de var dedi bu cuma kontrole çağırdı sizce de boş gebelik olma ihtimal nedir
Bence geç döllenme olmuş çünkü kesen daha küçük. Benim kesen 11 mm iken görünmedi yolk. 10 gün sonra git göreceksin bence🥰

Kızlar ben 23 ağustos cuma günü kalp atışını dinledim 6+3 dedi doktor, allah’a çok şükür inşallah bekleyen herkese de nasip olur. Doktorum bir ay sonraya randevu verdi sizin de öyle mi? Ben bir ayda ortadan ikiye yarılırım, asla bekleyemem daha önce bir kaybım olduğu için zaten aşırı evham yapıyorum. Bir ay nasıl geçecek daha 10 gün geçti kurtlandım resmen :/
Benim doktor olası durumlara karşın iki haftada bir randevu veriyor, olası durumlarda anne piskolojisini düşünerek bunu yapıyorum dedi özele gidiyorum ama tek muayene ücreti alıyor

Kızlar ben şimdi baktım da usg resimlerine hepsi farklı farklı çekilmiş anlamadım ben.
Siz de yorumlar mısınız 🤗. A AloeeVeraa bi bakabilir misin canım. İlk resim devletteki ilk haftalar son ikisi de geçen haftadan 4 tane çekmiş verdiler geçen hafta ve farklı farklı çekimler
Ben de çok bildiğimden değil canım ama Ramzi de genelde 6.haftayı baz alıyolar ilk yerleştiği yeri. Senin 6.haftadakinde kesenin sağında, yani kız oluyo o durumda :)

Ben de çok bildiğimden değil canım ama Ramzi de genelde 6.haftayı baz alıyolar ilk yerleştiği yeri. Senin 6.haftadakinde kesenin sağında, yani kız oluyo o durumda :)
Olsun ben bunu bile yorumlayamıyorum 😄 kızım olsa hatırlatırım sana kız demiştin derim sana tuttu diye. Erkek olsa da ramzi teorusini sonsuza kadar gömeriz hep beraber. Bu da işin şakası tabi. Allah koz verse de erkek verse de kabulümdür.Çok çok teşekkür ederim ♥️😘

Ultrasona göre 5+2 ymiş henüz canım, erken olabilir yolk sac için. Endişelenme, bi kaç gün sonra bence görünür

Eklentiler

• Screenshot_20220905_182356_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220905_182356_com.android.gallery3d.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 43
Olsun ben bunu bile yorumlayamıyorum 😄 kızım olsa hatırlatırım sana kız demiştin derim sana tuttu diye. Erkek olsa da ramzi teorusini sonsuza kadar gömeriz hep beraber. Bu da işin şakası tabi. Allah koz verse de erkek verse de kabulümdür.Çok çok teşekkür ederim ♥️😘
Rica ederim canım ❤️ valla yorumlar yanlış çıkarsa Ramzi suçlu, çürütürüz o zaman bu teoriyi de 😁
Öyle tabi yeter ki sağlıklı olsunlar, başka hiçbir şey önemli değil 🤲🏼😇

Geç döllenme olabilir canım. Ultrasona göre 5+2yse görünmemesi çok normal. Ben 5+5te gitmiştim kesenin içi boştu bebek oluşmamış demişti. Bekle bakalım strese sokma kendini Allahın izniyle bir şey yoktur💕

Bu doğru malesef. Hamile kalmadan önce kız ya da erkek ne istiyosak dua edebilirmişiz ama yumurtlamadan sonra bile kız ya da erkek diye dua etmek yanlışmış, artık cinsiyeti belli çünkü. Bilimsel olarak da dini olarak da bu yanlış bi şey. İleride Allah korusun cinsel kimlik karmaşasının en büyük nedenlerinden biri de anne karnındayken cinsiyet üzerine yapılan temenniler, dualar. Bilinçaltı olarak bile bebekle anne sürekli iletişim halindeymiş. Etkileyebiliyo böyle şeyler bebeği.
Hepimize sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin Allah, en önemlisi o 🤲🏼❤️
Aaa bunu ilk kez duyuyorum, erkek evladı olanin gönlünden kız, kız olanında erkek geçer ya genelde. Benim bir oglum var ister istemez gönlümden kız geçiyordu ama bunu okuduktan sonra çok üzüldüm 🥺 önemli olan hayırlı sağlıklı olması benim için en önemlisi bu ama gönlümden kız da geçiyor demicem artık ☹️ sağlıkla gelsinler yeterki❤️

Aaa bunu ilk kez duyuyorum, erkek evladı olanin gönlünden kız, kız olanında erkek geçer ya genelde. Benim bir oglum var ister istemez gönlümden kız geçiyordu ama bunu okuduktan sonra çok üzüldüm 🥺 önemli olan hayırlı sağlıklı olması benim için en önemlisi bu ama gönlümden kız da geçiyor demicem artık ☹️ sağlıkla gelsinler yeterki❤️
Benim de bir oğlum var bana herkes işte kızın olacak kızın olsun falan diyorlar. İlk çocuk oğlan olduğu için bence. Ama ben de hep diyorum artık oldu bitti kızsa kız erkekse erkek cinsiyeti ilk günden belliydi zaten değiştiremem diyorum. Demek ki doğru diyormuşum. Erkek olsa çok güzel çok kolay bakar büyütürüm çünkü tecrübeliyim. Kız olsa da tatmadığım duyguyu tadacağım inşallah. Şu an için sadece sağlıklı doğsun. Ben de bebek te sağlıklı olalım diye dua ediyorum. Siz de öyle bol bol dua edin sadece.

X