2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
selam kızlar aranıza yeni katıldım, SAT: 19.07.2022 yaş 34 ilk hamileliğim, kilom 72 boyum 1.75 - istanbul
bugün 6+3 oldu, 6+1'de kalp atışlarını duyduk, Allah herkese bebeğini sağlıkla kucağını almayı nasip etsin <3
ben de geçen hafta inanılmaz iştahsızlık ve mide yanması olmuştu, bu hafta geçti - mide yanmasına gaviscon çiğneme tableti çok çok iyi geliyor, biraz pahallı ama şikayetleri direk ortadan kaldırdı.
Bu hafta çok ufak kanamam oldu, korkudan hemen doktora gittim, progestan vajinadan fitil verdi, ilk gün çok rahat kullandım ama dün takarken çok zorlandım, şimdi de o zorlandığım yer hafif hafif yanıyor gibi ama normalmiş, sanırım tahriş vs söz konusu oluyor.
Onun dışında bu hafta nasıl iştahım açık anlatamam umarım kendimi tutabilmeye devam ederim yoksa gidişat fena :))

Normal diyosun yani simdi karnimin normale donmesi 😃 kafayi yemezsem iyidir kontrol gunune kadar bian once soyle hareketlerini falan hissetmeye baslasam da bi oh desem. Insallah ogrenebilirsin canim esine guzel surpriz olur 🎂
asıl şişmeye başlayınca aradaki farkı anlıcaksın :KK200: inşallah cnm

selam kızlar aranıza yeni katıldım, SAT: 19.07.2022 yaş 34 ilk hamileliğim, kilom 72 boyum 1.75 - istanbul
bugün 6+3 oldu, 6+1'de kalp atışlarını duyduk, Allah herkese bebeğini sağlıkla kucağını almayı nasip etsin <3
ben de geçen hafta inanılmaz iştahsızlık ve mide yanması olmuştu, bu hafta geçti - mide yanmasına gaviscon çiğneme tableti çok çok iyi geliyor, biraz pahallı ama şikayetleri direk ortadan kaldırdı.
Bu hafta çok ufak kanamam oldu, korkudan hemen doktora gittim, progestan vajinadan fitil verdi, ilk gün çok rahat kullandım ama dün takarken çok zorlandım, şimdi de o zorlandığım yer hafif hafif yanıyor gibi ama normalmiş, sanırım tahriş vs söz konusu oluyor.
Onun dışında bu hafta nasıl iştahım açık anlatamam umarım kendimi tutabilmeye devam ederim yoksa gidişat fena :))
Hoşgeldinizz gözünüz aydın sağlıklı bir süreç olsun inşallah :dua::anneadayı:

Bende sağlık ocağına gebelik kaydını yaptırdım hanımlar 21 Kasım ve 21 Aralık'ta 1 ay arayla tetanoz aşısı için çağırdı hemşire

Bende sağlık ocağına gebelik kaydını yaptırdım hanımlar 21 Kasım ve 21 Aralık'ta 1 ay arayla tetanoz aşısı için çağırdı hemşire
Benim 1 tane olacakmış tetenoz oğlumda iki tane olmuştum araları yakın diye sanırım 1 tane vururuz dedi

Aramıza hoş geldiniz, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🤲🏼❤️

Kızlar 9+4. günüm mide bulantım kalmadı umarım böyle devam eder aşermeler başladı hatta erken mi bilmiyorum dün gece ekşi elma diye uyandım 😂 yedim ancak rahatladım şimdi de turşu suyu ve dondurma istiyorum 😂😂😂 siz de var mı gelişmeler
9+5 im midem bulantım 3 gündür yoktu ohh dedim bugun öğlende bi yokladı beni geçti sonra. Ama turşu suyu ve balık ekmek aşeriyorum yiyince geçio :KK50:

X