2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
İn şa Allah canım.Evet çok istiyordum..burda her kes mutlu..mutsuz yorumlar yazmak istemiyorum.Ama benim için dua edin.Asıl korktuğum ikincide böyle sağlıksız olursa ben mahv olurum
Kan pıhtılaşmasıyla alakalı bir durum yoksa bu tür sağlıksız gebeliklerin tekrarlamadığı söyleniyo canım. Benim de ilk gebeliğim kürtajdı, kalp atışı alınamamıştı. Doktor bu durumun tekrarlayan bi şey olmadığını söylemişti. Sonra oğlumu çok şükür sağlıkla kucağıma alabildim
Eminim senin de diğer yavrun sağlıkla gelecektir

Aynen canım.Sende sebebini ne dediler?kürtaj oldunmu?
Ben 4+6 da keseyi gördüm vajinal ultrasonla.Kesem küçüktü.Bu gün 5+6 kanama olunca yeniden ultrasonla baktık fakat yine görülmedi.Vajinalle bakıldığında kese hala aynı boydaydı.yani gelişim yoktu maalesef

Yok canım ben kalp atışını falan duydum. Sata göre 8+4 üm galiba ama geç döllenme geriden geliyo, son usg ye göre takip ediyorum şu an. Ona göre 7+5 canım

Bana dedi ya xromoson..yada pıhtılaşma.Kesin bir şey diyemiyorum dedi..Ben duydum bundan önce..ama zayıf demişti..şimdi daha çok zayıfladı..durucak yani.İn şa Allah canım

ne güzel ya rahat rahat geçer inşallah tüm gebeliğin :) darısı başımıza, sağolasın canım

Her zaman bir telefon kadar yanındayım canım biliyosun bu sürece birlikte başladık gene olucak biliyorum ben rabbim saglıklı gebelik nasip etsin

Çok üzüldüm canım. Benim de başıma geldi o yüzden hislerini anlıyorum. Karamsarlığa düşüp vazgeçme sakın. Düşükten sonra hamile kalmak çok daha kolay oluyor ve sağlıklı olma olasılığı artıyor. Ben Mayısta kaybettim bebeğimi ve tekrar hemen hamile kaldım. Erken olduğu için de beklemene gerek yok ama yine de doktoruna danış. Lütfen üzülme, güzel günler çok yakında.

Canim gercekten üzüldüm ne diyecegimi bilemiyorum , Rabbim sağlıklı yeniden evlat versin inşallah

Çok çok geçmiş olsun yeniden nasip olsun hayırlısıyla, ikincisi bekletmeden gelicek Allah'ın izniyle en kısa zamanda öyle hissediyorum

Aslında bu tip kayıplar çok fazla var ama nedense konuşulmadığı için başına geldiği zaman bende ne sorun var, neden ben diye bir sorgulama başlıyor. Doğanın mekanizması aslında bu. Vücudun aslında o kadar iyi çalışıyor ki, sağlıksız bir embryo oluşunca o çok büyümeden sonlandırıyor ki sağlıklı embryo için imkan açılsın. Çok üzücü tabi ki, insan bağlanıyor ve tekrar olursa korkusu başlıyor. Ama tekrar etme olasılığı çok az. Ben her zaman kendi hikayemle ilgili açık bir şekilde konuşuyorum ve yaşadıklarımı gizlemiyorum ki etrafımdaki kadınlar bunun normal olduğunu bilsin ve başlarına gelirse çok üzülmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…