2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
@Hemsire12 beni listeden çıkara bilirsin canım..kürtaj olucam.Hepiniz sağ salim çocuğumuzu kucağınıza alın İn şa Allah.Bir bir yazamıyorum.Cocuğun kalb atışı dahada aşağı düşmüş..gelişmiyor..sebeb bu.Allah bana ikinci defa sağlam çocuğa kalmayı nasib etsin İn şa Allah

bu doktorun son kararı galiba, bazen olmayınca olmuyor demek... güçlü kalmanı dilerim canım :KK200:
niqucum sen bu bebişi çok istiyorsun Allah'ta bunu görüyor ve bazı imtihanlar yaşatıyor ama emin ol muradını verecek, çok güzel haberlerle bir sonraki ay ya da daha sonra bu gruba dahil olmasan bile müjdeni buraya da verir misin

Kızlar dua edin bana. Herşey Yolunda olsun😔 sizlerin duaları kabul oluyor. Bu son şansımızdı. Öğleden sonra başka dr a göründükten sonra 5 gibi yazacağım sonucu.

neden son şansınız kii?

umarım güzel bir haberle buraya yazarsın
enerjimiz, gücümüz duamız seninle
yazmanı bekliyoruz :KK200:

bu doktorun son kararı galiba, bazen olmayınca olmuyor demek... güçlü kalmanı dilerim canım :KK200:
niqucum sen bu bebişi çok istiyorsun Allah'ta bunu görüyor ve bazı imtihanlar yaşatıyor ama emin ol muradını verecek, çok güzel haberlerle bir sonraki ay ya da daha sonra bu gruba dahil olmasan bile müjdeni buraya da verir misin
İn şa Allah canım.Evet çok istiyordum..burda her kes mutlu..mutsuz yorumlar yazmak istemiyorum.Ama benim için dua edin.Asıl korktuğum ikincide böyle sağlıksız olursa ben mahv olurum

@Hemsire12 beni listeden çıkara bilirsin canım..kürtaj olucam.Hepiniz sağ salim çocuğumuzu kucağınıza alın İn şa Allah.Bir bir yazamıyorum.Cocuğun kalb atışı dahada aşağı düşmüş..gelişmiyor..sebeb bu.Allah bana ikinci defa sağlam çocuğa kalmayı nasib etsin İn şa Allah
Çok üzüldüm🥺 en kısa zamanda saglıklı bir hamilelik geçirirsiniz insallah🤲🏼

sonradan yakalıyor canım satı baştan olur öyle

duyarsın canım kocaman olmuş maşallah :KK200:

ay sizleri görünce ben kendimi bu işte çok yaşlı hissetmeye başladım, 20 gün önce sizin bu telaşelerdeydim :olamaz:
valla sabrede sabrede öldüm canım, çok heycanlıyım,. 20 gün 20 gün bence epey tecrübeli sayılırsın bize göre :dondurma: bulantı var mı canım o günlerde de?
Hayırlısıyla kalp atışını duy inşallah canım. Benim de cuma randevum. Güzel haberlerle gelelim inşallah 🤲🏼
senin ne kadarlık oldu canım ilk mi gideceksin sende? inşallah çok güzel haberler alır geliriz
Çalışmak ztn insanı cok yoruyo bende aksam zor duruyorum hemen yemekten sonra uyuyorum sürekli işyerinde öğürüyprum calısan hamişlerimiz allah kolaylık versin valla
sağol canım, bizzat bu zorluğu yaşayanlardanım, uykumm vaaarr bulantımm varrrr,:işsiz: hamileleiğin ilk aylarıda keşke izinli sayılsak

İn şa Allah canım.Evet çok istiyordum..burda her kes mutlu..mutsuz yorumlar yazmak istemiyorum.Ama benim için dua edin.Asıl korktuğum ikincide böyle sağlıksız olursa ben mahv olurum

burada mutluluğu da mutsuzluğu da paylaşmak için varız.
bir sonraki gebeliğinde çok daha detaylı tetkiklerle hareket alıp, bilime güvenerek Allahın izniyle devam edeceksin :KK200:

ah canım benim ya ne kadar savaş verip yıprandın psklojik olarak, Allahım sana en yakın zamanda en saglıklısından bir evlat nasip etsin inşallah dualarımız seninle

burada mutluluğu da mutsuzluğu da paylaşmak için varız.
bir sonraki gebeliğinde çok daha detaylı tetkiklerle hareket alıp, bilime güvenerek Allahın izniyle devam edeceksin :KK200:
Aspirin yazdı..başka bir şey demedi.İlk öyle oluyormuş..ikinci üçüncüde Allah korusun öyle olursa..test veriyorsun.Umarım hemen sağlıklı çocuğa hamile kalırım

valla sabrede sabrede öldüm canım, çok heycanlıyım,. 20 gün 20 gün bence epey tecrübeli sayılırsın bize göre :dondurma: bulantı var mı canım o günlerde de?

senin ne kadarlık oldu canım ilk mi gideceksin sende? inşallah çok güzel haberler alır geliriz

sağol canım, bizzat bu zorluğu yaşayanlardanım, uykumm vaaarr bulantımm varrrr,:işsiz: hamileleiğin ilk aylarıda keşke izinli sayılsak

ben biraz şanslıyım, eni konu mide bulantım yok öğürmem falan ara sıra mide hassaslaşması adını vereceğim durumlar var. ateş basmasıyla dalgalanan mide var ama hayat kalitem çok sarsılmıyor.

heyecanın güzelliklerle taÇlansın :KK200:

Bende bugün öğrendim güzelim benim.Hiç üzme kendini.Rabbim bizlere sağlıklı bir yavru verebilmek için uğraşıp bebeğimizin sağlıklı ve sorunsuz olması için harcadığı büyük çabanın sadece küçük bir göstergesi bu yaşadıklarımız. Bende anca sakinleştim.Şimdi isyanı bırakıp şükredebiliyorum🙏🏼

Aspirin yazdı..başka bir şey demedi.İlk öyle oluyormuş..ikinci üçüncüde Allah korusun öyle olursa..test veriyorsun.Umarım hemen sağlıklı çocuğa hamile kalırım

eşimin teyzesi öyle oldu , yaş 36ydı
arkadaşım öyle oldu yaş 41 di
ikisi de maksimum 6 ay sonra yeniden hamile kaldı sağlıklı bebisleri var.

bu arada kürtajdan sonra çok dinlenme, hemen yapabilirsin yeni deneme
hatta rahim daha yatkın oluyormuş

Ben de bugün dr gittim. Sata gore 7+6 ultrasona göre 5+6 gec dollenme olabilir dedi kap atışını 109 ölçtü. Haftaya çarşamba tekrar bakilacak bir de kanamam olmamasina ragmen progesteran verdi
Bende de kanama yok. Progestan kullanıyorum miyom var diye dedi. 12.haftadan sonra hiç kullanmayacaksın dedi bugün de. Sizin sat 7 temmuz mu?

Kızlar selam.Sabah kahverengi lekelenme ve akabinde kanamam oldu.Hemen dr a gittim.Maalesef bebeğim düşüyor.Cumartesi kontrolüm var tekrardan.

sizin mesajınızı daha yeni farkettim. kaybınız için çok üzgünüm
umarım siz de sağlıklı bir bebişle yeni bir sayfa açarsınız yakında hayatınızda :KK200:

eşimin teyzesi öyle oldu , yaş 36ydı
arkadaşım öyle oldu yaş 41 di
ikisi de maksimum 6 ay sonra yeniden hamile kaldı sağlıklı bebisleri var.

bu arada kürtajdan sonra çok dinlenme, hemen yapabilirsin yeni deneme
hatta rahim daha yatkın oluyormuş
Doktorda öyle dedi yapa bilirsin

Çok çok üzüldüm canım 😔 her şey Allahtan ve her şeyin hayırlısı. İnşallah en yakın zamanda sağlıklı bir bebek nasip olsun 🤲🏼 üzme kendini, bazı şeylerin önüne geçemeyiz 😔

Bende bugün öğrendim güzelim benim.Hiç üzme kendini.Rabbim bizlere sağlıklı bir yavru verebilmek için uğraşıp bebeğimizin sağlıklı ve sorunsuz olması için harcadığı büyük çabanın sadece küçük bir göstergesi bu yaşadıklarımız. Bende anca sakinleştim.Şimdi isyanı bırakıp şükredebiliyorum🙏🏼
Aynen canım.Sende sebebini ne dediler?kürtaj oldunmu?

X