2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
İn şa Allah canım

Bugün dr.um sordu mide bulantıların başladı mı diye. Hayır dedim. Arada bulanıyor ama kusturacak şekilde değil. Genel olarak bi şey yok.
Çok iyi dedi. Midem bulanmadığı için. annemin de gebeliklerinde bu şekilde olmuş hep. Bende de erkek kardeşimde de fazla bulantı hiç yaşamamış. Keşke böyle sürse bizim de.

Bikaç gündür yazamadım şimdi okudum mesajların bi kısmını. Öncelikle Niqu ve mineHira çok geçmiş olsun üzüntünüzü içten paylaşıyorum çok üzgünüm ama yakın zamanda çok beklemeden sağlıklı gebeliklerle müjdeli haber vereceğinize inanıyorum. Bazen yol dolambaçlı olabiliyor, ama sonu aydınlık olacak hissediyorum Tatlizarafet duacınım inşallah hepimizin içine su serpersin muayene sonrasında. Son şansım demen konusunda endişe ettim neden böyle olduğunu düşünüyorsun ? Son olarak B BarbieveKen ve S sultansultan90 ne güzel insanlarsınız siz herkese kalbiniz değiyor.

Çok bulantı olmaması beni paranoyak yapıyor biraz. 7. haftada baya kötüydü sonra 8. haftada azaldı. Ben de eyvah bir şey oldu dedim ama ultrason gayet iyiydi. Arada gidip geliyor olması da ilginç. Sizin gibi rahat olmaya çalışcam ben de :)

canım vallahi ben bunu bir lütuf olarak görüyorum ama burda kızlar midem bulanmıyor diye korkunca fazla mı genişim diyorum ... öyle ya da böyle çalışan bir kadın olarak her gün 2 saatim trafikte geçiyor ve midemin bulanmaması nasıl iyi oluyor şükrediyorum, inşallaj böyle gideriz sonuna kadar

yaa ne cicisin teşekkür ederim sen de öylesin
biz tecrübesiziz ama niyetimiz iyi, dualarr, dileklerle bi şekilde burda birbirimize destek olmaya çalışıyoruz

kötü tecrübeli arkadaşların bulantı paniğine saygı duyuyoruz..
inşallah bulantılarınız hiç geçmez diye sizin adınıza iyi niyetli bir dua da mı etsek

Merhaba kızlar geçenlerde yazmıştım benim adetime yaklaşık 2 hafta kala iki kez ilişki sırasında pembe sulu bir kanama daha sonra açık kahve şeklinde akıntı gelince doktora gitmiştimyara olduğunu söylemisti bthcg negatifdi Fitil verdi . İçime doğduğu için kullanmamıştım Adetim 2 gün geçince bthcg 450 çıktı yani ya yara varken hamile kaldım yada hamile kaldığım için yara oluşmuş çünkü ilk defa yaşıyorum bir kaç ay önceside kontrole gittiğimde herşey temizdi .Gebelik için muayeneye gittiğimde bebek satla uyumlu çıktı fakat 2 hafta öncesi negatifdi geç döllenme diye düşünmüştüm değilmiş . Ve doktora yaradan bahsettim muayene ettiğinde yara kızarıklık hicbirsey yok dedi bende fitil kullanmadan kendi kendine gecermi bukadar kısa sürede dedim büyük ihtimal yanlış görmüştür dedi . Acaba hamilelige bağlı bir kanamamıydı çünkü ilk defa öyle kıvamlı bir kanamam oldu hatta kendi kendime demiştim adet zamanında gelse yerleşme kanaması sanardim diye ama düşününcede mantıklı gelmiyor çünkü yerleşme kanaması için çok erken bir zamandı . Siz yerleşme kanamasını en erken ne zaman yasadiniz

Birde benim hiçbir belirtim yok hamile gibi değilim kontrolde sadece kese gözüktü Kızımda iştahım çok açıktı hızla kilo aldım ilk aydan karnım çıktı herkes şaşırıyor du bunda tam tersi kilo verdim sanırım hamile kalmadan önceki göbeğimde gitti Kan ilacı içmesem günlerce yemek yemiycem hamile olmadan öncede iştah problemim vardı . Kizimda sürekli kasık ağrıları yaşıyordum bunda sadece bir iki gün bel ağrısı yaşadm sevindim kramplar memelerde hassasiyet ve büyüme yaşadım Kasım'da hamile kalmama ragmen ayaklarım yanıyordu uykusuzluk halsizlik bunda hiçbir şey yok vallahi tek belirtim adet olmamam heralde benim gibi olan varmı belirtisiz hamilelik geçiren

adete 2 hafta kala gelen akıntı yumurtlama / ovulasyon kanaması da olabilir 28 günde bir adet gören biri için.

bu grup çok belirtili ve ya çok sürünen bir grup değil. ortalama öyleyiz
meme şişti adet gecikti oldu da bitti modundayız çoğumuz

Herkese merhaba bugün ilk kontolüme gittim. Bebek ve kese gözüktü. Kalp atısı için haftaya gideceğim. Ama canım sıkıldı kanama alanı varmıs kese etrafında ultrasonda gözüktü. Progestan başladım bugün. Kanaması gözüküp progestan kullanınca sonra düzelen oldumu aranızda
ultrason fotoğrafımıda ekliyorum. Soldaki karartı kanamalı alan

Öncelikle hayırlı olsun. Bende vardı ve bir sonraki muayenede kaybolmuştu. Doktora sorduğumda çok görüyoruz bunları önemli değil demişti. İnşallah sizinki de kaybolur.

Merhaba, öncelikle gözünüz aydın kese görünmüş çok güzel bende de kanama alanı vardı, progesteron ve ecopirin kullandım hala da kullanıyorum. 2 hafta sonra gittiğimde kanama alanı geçmiş dedi dr. içinizi ferah tutun, kendinizi sakın yormayın ev bile süpürme dedi bana dr. Allah'ın izniyle inşallah güzel haberler alırsınız siz de

bu grup çok belirtili ve ya çok sürünen bir grup değil. ortalama öyleyiz
meme şişti adet gecikti oldu da bitti modundayız çoğumuz
Aahahah sevindim yeni sürüm hamilelik bu heralde 2019 temmuz annelerindeydim orda şikayetimiz çoktu buram ağrıyor şuram sızlıyor garip geldi

İlk defa başıma geldi ama dediğiniz olabilir . Genelde 30 günde bir oluyorum bazen 1-2 gün öne çekiyor

ben çok yaşadım hamile kalmadan önce ve aylarca üstüste oldu hatta, korkulacak bir şey değil hatta bedenin yumurtluyorum uyarısı vermesi beni değerlendir demesi gibi bir şeymiş

Merhaba bebişin hayırlı ve sağlıklı olsun inşallah kanama veya lekelenme yaşadınız mı yoksa USG de mi öğrendiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…