2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244

Başka bir doktora daha görünseniz mi acaba? inşallah pazartesiye kadar gelişir bebişiniz

Sagol kuzum tavsiylerin için bana da fitil verdi işte alıcam bugün

A a a senin şansına ya bi dene bakalım elektirk tutmazsa diğeriyle devam edersin canım

Kızlar çay-kahve içiyor musunuz? bana dr günde 1 açık çay ya da 1 türk kahvesi dedi ama çaycıyım bazen 2 tane içiyorum
Ben normalde günde 2-3 tane türk kahvesi tüketirdim çayıda kahvaltıyla aksam da içerdim suan kahve içemiyorum midem bulandı 2 haftadır türk kahvesi içemiyorum

Aaa ben hep decaff içiyorum tadı da kokusu da herşeyi aynı. Hatta eve gelen misafire bile kafeinsiz yapıyorum farketmiyorlar bile
AA hem şaşırdım hem sevindim deneyeyim o zaman
O süper alayım o zaman yaa
Kızlar selamlarr benim sarı akıntım cok arttı randevum da eylülün 10 unda doktora yazdım gynolomexin vag ovül yazmıs fitil sanırım 3 gün arayla kullan bol su iç dedi hiç aranızda kullanan varmı
Ben kullanmıştım önceki hamileliğimde ama benim sarımsı yeşilimsi akıtı olmuştu. gittiğimde doktoruma sanırım 12-15 haftalık falandım. Mantar olabilir dedi fitil yazdı 3 gün kullandım geçti

Yok hiç vajinal bakmadı karından baktı. Eskiler aynı usg idi bugün başka odadaydı. Bir umut başka cihaz olduğu için görünmedi diyeyim. Öğleden sonra başka dr gideceğim bakalım.

Çalışmak ztn insanı cok yoruyo bende aksam zor duruyorum hemen yemekten sonra uyuyorum sürekli işyerinde öğürüyprum calısan hamişlerimiz allah kolaylık versin valla

Kızlar selam.Sabah kahverengi lekelenme ve akabinde kanamam oldu.Hemen dr a gittim.Maalesef bebeğim düşüyor.Cumartesi kontrolüm var tekrardan.
Aa sadeceyle kanamayla nasıl anlaşıldı düştüğü canım ya kalp atışı yok mu ya da kese mi bozulmuş. Kanama alanın olabilir ondan olmuştur kanama, çok üzgünüm

Çok üzüldüm canım, inşallah Allah tez zamanda sağlıklı bir gebelik nasip etsin, herşeyde bir hayır vardır inanıyorum, en güzel zamanda en sağlıklı şekilde gelsin bebişiniz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…