2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ne güzel sürpriz yapmissiniz bence oda bisey bende silik çizgiyi görünce koşarak eşime sen de görüyor musun dedim oda evet ama çok silik bundan belli olmaz dedi inanmadi
aynı ben
2 düşük bi normal gebelik bi de bu yenisi
4 kerede de sürpriz yapamadım üstelik özel günlere çok yakın zamanlarda öğrenmiştim
saniyeler içinde söyledim her seferinde
halbuki beklesem 3 gün sonra dogum günüydü
ama tutamadım tabii ki

Koyu renkli lekelenme normal mi?
Dün daha açıktı bugün sanki bi tık dahabkoyu leke gelmiş gibi hissediyorum
Ama peçeteye sildiğimde birşey gelmiyor
Şu haftalarda kırmızı kan olmadığı sürece normal ama doktorunla görüşmekte fayda var. Daha önceki gebeliğimde yaşadım 5.hafta 2-3 gün sürdü. Progestanı fitil olarak kullandım. Rahim genişlemeye ve bebek kendine yer etmeye çalışıyo o yüzden normal ama ihmal etme tabi yine de canım

Kırmızı değil koyu renkti. Aksi gibi kalıcı bir doktorum yok normalde istanbuldayım ama şu an edremitte bi doktora gittim geçen keseyi görmeye. Ayrıca yarın 2 günlüğüne yunanistan’a geçicem valla korktum öyle koyu renk görünce. Allah korusun oralarda naparım dedim
Kontrol amaçlı 2 günde 1 beta hcg bakılıyor diyorum ben bakıyorlar hemen canım
Hangi şehirdesin
Bence yerleşme falan olabilir kuzum ama yinede doktoruna danışmanda fayda var
İlerlerse gidicem ama anormal hissetmiyorum kendi kendine akmış

Banada verdi monurol şase ama kullanmaya korkuyorum bir şey olmadı di mi canım ben 8+2 günlük hamileyim
Benim gittiğim bir doktor da şuan kullanma bol su iç 8. Haftadan sonra enf. Olursa o zamanlar başlarız ilaca dedi.
günaydın
Devlet hastanelerinin acilinde hamilelik testi yaptırılabiliyor mu ????
Kendim acilde çalışıyorum. biz bakıyoruz,kimisi bakmıyor ama takip için acili önermem çünkü aciliyeti olan hastaların önüne geçmiş oluyoruz.
Koyu renkli lekelenme normal mi?
Dün daha açıktı bugün sanki bi tık dahabkoyu leke gelmiş gibi hissediyorum
Ama peçeteye sildiğimde birşey gelmiyor
Benimde 4 gün kahve lekelenmem oldu doktor açık kırmızı ağrılı olmadığı sürekli devam etmediği sürece bir şey olmaz dedi. Kese göründükten sonra progestan verdi. Azda olsa Lekelenme olunca kullanmaya başla dedi.

Hamile olduğum belli olur olmaz istdaki doktorum bana progestan başlatmıştı baktım da burda henüz kimse kullanmıyor.
Aynen ben de dediğin renk lekelenme olsaydı çoktan koşturmuştum hastaneye hayır bi de kötüde hissetmiyorum Allah vermesin bir şey olsa böyle sızıntı şeklinde hissetmeden gider mi bebek?

İlk gebeliğimde bende lekelenmem oluyordu günde 3 tane kullanıyordum. Şuan doktor tekrar leke olursa kullan dedi. Benim leke de koyuydu kahve siyah gibi. Bence hiç stres yapma benimki 4 gün boyunca sürdü. Gebeliği boyunca kanama vs. Olanda oluyor önemli olan iyi düşünüp gebeliğin keyfini çıkarmak hiç stres yapma. benim lekelenmem iÇin doktor bana bol bol dinlen dedi. Çalışıyorum yine de elimden geldiği kadar dinleniyorum . İmkanın varsa doktorla görüş, için rahat etsin

Ben hep dua etdim rahat hamileliğim olsun..ama halsizlik var..dün akşam çok midem bulandı..tuzlu krep yedim saat 2 kadar yedim..azda olsa geçti.bel ağrıları..midem iyi digil..sanki hep uyumak istiyorum.İn şa Allah bunlarda geçer..

Kızlar ara ara adet ağrısı gibi ağrılarım oluyor cok hafif ama sonra geciyor normal mi?

Kuzum cok normal benim hala şiddetli vuruyo sonra geçiyor tuvalete kosuyorum fln hatta panikliyorum cok normalmiş vucut alışmış regl olmaya smdi bebege alısmaya calısıyor
Ya pozitifi görmesem inanmicam adet olcakmisim gibi aynı korkuyorum da bir yandan aksam da kan vericem bakalim artmış mı sen naptin verdin mi daha kan senin degerin baya yuksekti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…