2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Cok haklısın gercekten ins güzel haberler verirsin bize

Kesinlikle öyle. Tedbirimizi alalım önemli olan o.
Güzel haberlerini bekliyoruz canım

Annelik = delilik demiyolar bosuna simdiden basladik
Ohoo. Siz doğunca gorun
İlk hamileligimde dişim ağrıdı. Daha İlk 3 ay geçmemişti. Disciye gittim. Dedi bisey yapamayız İlk 3 ay riskli. 4.aydan sonra gelin diyip geçici dolgu koydu. Ben de daha İlk aksam yemeğine dolguyu yuttum. Beni bi panik aldı. Aksam saat 9 oldu. Disci kapandi. Yok olmuyor panik geldi bi kere. Doktorun adı soyadını randevu mesajından bulup sonra instagram da kendisini bulup Dm attım adama. Bu öğlen bana hamileyim diye geçici dolgu yapmistiniz. Dolgunun malzemesi nedir. Amalgam dolguysa hamileler için tehlikeliymis internetten baktım da. Size sormak istedim dedim. Doktor da sagolsun cevap attı. İçiniz rahat olsun diye hatta foruma da bunla ilgili konu açmıştım. Profilime girip geçmiş konulardan bakabilirsiniz. Annelik dellilik kesinlikle ve doğduktan sonra daha da deli oluyorsunuz ama dunyanin en güzel şeyi evlat

Kesinlikle haklısın canım suan fazla ztn üzerine düşüyoruz riskli oldukları için ilk 2.5 aya dikkat etmek gerekiyor 3. Aydan sonra keyfini cıkarırız artık

Canım sana bi şey sorucam 2019 Ekim annesi misin sen. Adın tanıdık geliyo, bi yerden hatırlıyorum seni ama nerden :)

daha bu gunler ne ki diyosun, ablamin bi lafi vardir cocuk konusunda 'korma bu gunler gecicek daha fenalari gelicek' o an ki paniginizi tahmin edebiliyorum. Gercekten oyle ya daha 2 haftadir biliyorum hamile oldugumu ama 2 haftadir dusunmedigim anim yok diyebilirim rabbim isteyen herkese hayirli saglikli evlatlar nasip etsin annemi simdiden anlamaya basliyorum

Evet. Mesela anneler hep der ya iyi insanlarla karşılaştırsın diye. En yakın arkadaşımla ogullarımızın arası çok az. Hep deriz biri kiz olsaydı evlendirirdik diye tabiki oyle bsey olacağından değil onlar bize sormadan kendi istedikleriyle evlenecekler ama anne olarak bu konuda daha smdiden evham yapıyoruz. Bu içgüdüsel bisey bence annemi her konuda daha iyi anliyorum

Evet 2019 Ekim annesiyim. Oglum 2 ay sonra 3 yaşında olacak sen de mi oyleydin yoksa
Eveet ben de ordaydım sonraları bi çoğumuz o grubu bırakıp wp grubu kurmuştuk, hala aktif bi şekilde konuşuyoruz grupta.
şimdi de burda yine ayın annesi olmayı bekliycez inşallah ne güzel

İnsallah kuzucum ya unuturmuyum tabiside sen nasılsın nasıl gidiyor
İyi kuzum yaa arada ufak kasık ağrısı oluyor o kadar.. hala belirti falan yok bende. Sadece gündüz kestirmelere alıştım halsiz oluyorum uykum geliyor. Salı günü gidicem ben de kalp atışını duyacağız inşallah

Kızlar sorum var türk kahvesi içiyormuşsunuz ben alısmısım günde 2 içmeye 2 gündür içmiyoruö geçen gün bir fincan içtim basıma vuruyo içmeyince
Ben mehmet efendinin kafeinsiz olanını aldım ama hiç normalin yerini tutmuyor. Kahve çok içerdim içmiyorum. Cay da çok icerdim onu da en fazla günde 2 bardak açık içiyorum

Ayyy hadi insallah pıt pıt atsın miniğin kalbi

Ben mehmet efendinin kafeinsiz olanını aldım ama hiç normalin yerini tutmuyor. Kahve çok içerdim içmiyorum. Cay da çok icerdim onu da en fazla günde 2 bardak açık içiyorum
Yaa bende ole yapayım o zaman canım istiyo korkuyorum da alısmısım bende günde iki fincan yada double koca bardak Türk kahvesine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…