2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Anladım bitanem geçmişler olsun kasık agrisi evet olabiliyor bende de dinlenmeye gayret et ağrın olunca

Kızlar merhaba dün yazmıştım geçen hafta salı değerim 55 ti bu hafta salı günü 284 çıkmıştı bugün tekrarladık testi 822 çıktı 3 kat artmış böyle dengesiz olması dış gebelik değildir dimi

Ilk değerden itibaren aslında 48 saatte bi takip yapsaydınız iyiydi ama 822 sonrasi bi kan daha verin o sizi doğru yönlendirir ayni hastanede aynı saatte ins

Ilk değerden itibaren aslında 48 saatte bi takip yapsaydınız iyiydi ama 822 sonrasi bi kan daha verin o sizi doğru yönlendirir ayni hastanede aynı saatte ins
Cmt ye geliyor acilde vermem lazım bakarlar mı bilmiyorum geçirdiğim süreçlerden dolayı o kadar yoruldum ki öğrenip bekleyim bi süre dedim

Çok dengesiz değil bence içini ferah tut. Yarın ya da cumartesi vajinal ultrasonla görülebilir canım, rahatlamak için doktora git istersen

Çok dengesiz değil bence içini ferah tut. Yarın ya da cumartesi vajinal ultrasonla görülebilir canım, rahatlamak için doktora git istersen
Bugün gittiğim doktor konuşmama anlatmama bile izin vermedi acelesi var gibiydi Pzt günü iyi bi doktora randevu aldım pzt ye keseyi görmesi gerekiyor zaten o gün belli olur heralde herşey

Bugün gittiğim doktor konuşmama anlatmama bile izin vermedi acelesi var gibiydi Pzt günü iyi bi doktora randevu aldım pzt ye keseyi görmesi gerekiyor zaten o gün belli olur heralde herşey
Zaten bi sorun yoktur, pazartesi görünce rahatlarsın

Canım bence değerin gayet normal merak etme benimde salı 201 çıkmıştı ama kafamı bulandırmamak için bugün baktırmadım pazartesi doktora gidicem direk merak etme inşallah yavrumlarımız bizimle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…