2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
olumsuz tecrübelerden sonra insan herşeyi didikliyor sağolun kızlar ☺️ Pzt beraber öğrencez o zaman H Hemsiree2e
Aynen öyle kuzucum benimde öncesinde 1 düştüğüm var o yüzden çok tedirginim
Bugün bile belim ağardı yok kalçama doğru vurdu ağrısı kesin düşürüyorum diye oturdum ağladım sonra uyuyakalmışım
Psikopata bağladım artık ☺️

Bugün bile belim ağardı yok kalçama doğru vurdu ağrısı kesin düşürüyorum diye oturdum ağladım sonra uyuyakalmışım
Canım korkma bence benim sürekli belim agrıyo hemde bayagı agrım var rahim büyüyo progesteron hormonu artıyo vucudumuz değişiyor cok normal bence sen kötüyü düşünme yeter

Canım geçen hafta benim de ağrım çok fazlaydı bacağım falan kilitleniyordu. Ama bu 2 gündür rahatım şükür. Vücudumuz alışmaya çalışıyor çok normal :)
Ama benim de bir duygu durum bozukluğum mevcut melankolik hissediyorum ve çok uykum var🤣

Canım geçen hafta benim de ağrım çok fazlaydı bacağım falan kilitleniyordu. Ama bu 2 gündür rahatım şükür. Vücudumuz alışmaya çalışıyor çok normal :)
Ama benim de bir duygu durum bozukluğum mevcut melankolik hissediyorum ve çok uykum var🤣
Benimde var ağrılarım ama annem sagolsun diyor ki şimdi den daha 1 aylıkken böyleysen ileri aylarda seni düşünemiyorum diyor, sanki ben nazliymisim gibi davraniyor😅

Evet olabilir dış gebelikte böyle mi oluyor acaba kimyasal değildir bu haliyle bileğiniz varmı
Canim betanin çok artması dış gebelik demek değil ki, benim de 22 temmuz 29 du
28 temmuzda 1128 di , bi doc Dr var tanidigimiz sorduk, betanin çok artması kötü birsey değil ki dedi, ben henüz doktora gitmedim,gidince paylasirim ama şahsen az artmasindan korkmak lazım, dış gebelik belirtilerini okursan belirti beta ile değil genelde çok ağrı ve kanama diyor ,bebek malesef yanlış yere tutunduğu için.

Normal canım bu ağrılar bebiş kendine ortam yaratıyor ☺️

Canim betanin çok artması dış gebelik demek değil ki, benim de 22 temmuz 29 du
28 temmuzda 1128 di , bi doc Dr var tanidigimiz sorduk, betanin çok artması kötü birsey değil ki dedi, ben henüz doktora gitmedim,gidince paylasirim ama şahsen az artmasindan korkmak lazım, dış gebelik belirtilerini okursan belirti beta ile değil genelde çok ağrı ve kanama diyor ,bebek malesef yanlış yere tutunduğu içi

Benimde öyle 2 gündür hiç ağrım kalmadı sadece göğüs uçlarım ağrıyor doktor randevuma 1 hafta var acaba ne durumda diye merak etmeden duramıyorum 😔

Banada verdi monurol şase ama kullanmaya korkuyorum bir şey olmadı di mi canım ben 8+2 günlük hamileyim
Hayır hayır hiçbir zararı yok, asıl kullanmamak tehlike. Mutlaka kullan canım. Ben oğluma hamileliğimde de 2 kez kullandım monurol, hiçbir yan etkisi yok, hamileler için bu ilaç

Koyu renkli lekelenme normal mi?
Dün daha açıktı bugün sanki bi tık dahabkoyu leke gelmiş gibi hissediyorum
Ama peçeteye sildiğimde birşey gelmiyor 😞

X