2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Demek ki mineral eksikliginden de kaynaklanabiliyormus. Maden suyu onerdiklerini bilmiyordum.Multivitamin kullaniyorum ama yine de eksik kaliyor olabilir birseyler. Ben bir arastirayim yazarim size icerigi temiz maden suyu bulunca
İçerik konusunu bilmiyorum florür meselesini ama maden suyunu seçerken içerisinde tuz oranı daha az olanı seçmek gerek ödem yapıyor.
Ben hep Beypazarı tükettim hamileyken+. Magnezyum ilacı da kullanıyordum.

Çok çok geçmiş olsun. O kadar iyi anlıyorum ki sizi. Benim de var ilk çocuktan beri. Bana diyetisyenim kür vermişti eğer çıkamıyorsan sürekli kabız oluyorsan günd e eğer arada bir 2-3 gün sonra çıkıyorsan o zaman iç dedi. Aslında doktorlar dupfalak içmenin bebeğe zararı yok diyorlar da bence riske atmamak lazım sonuçta ilaç o.

Kürü isterseniz yazayım : bir bardak suya 2-3 kuru kayısı ve 1 kaşık keten tohumu sabaha kadar bekleyecek sabah üzerine 1 kaşık z.yağı ekleyip blenderleyip içmemiz lazım. Bir de kabak bol bol yiyin en azından kabağı kendi suyunda söteleyin üzerine yoğurt veya kefir ekleuip ara öğün yapabilirsiniz. Günde bir kabsğı ara öğün yaparsanız gerçekten düzene sokar ve kanama olmaz. Ben çok çektim gebe kalmadan önce 13 yıldır ilaçla çıkıyordum şuan mecburen doğal şeylere yöneldim ve çok şükür düzene girdi.

Solgar vm2000 kullanıyordum doktora sordum devam edebilirsin dedi ama hapı kocaman biraz da kokulu olduğu için içemeyeceğim gibi geldi, ocean mummy döndüm şu an ocean kullanıyorum.
Ya bende ocean mummy istiyordum doktor vitalea diye bisi yazdı haftaya ins kontrole gidince degistircem ağızda cok kotu tad bırakıyor bu

Üzgünüm inş doktor yanılmıştır. Umarım hayırlı haberlerle dönersin

Ya bende ocean mummy istiyordum doktor vitalea diye bisi yazdı haftaya ins kontrole gidince degistircem ağızda cok kotu tad bırakıyor bu
Onu bilmiyorum çevremde kullanan olmadı hiç :/ Tat işi sıkıntı solgarı o sebeple bıraktım ben.
Mummy içmesi kolay geliyor bana kapsüllü olduğu için.

Teşekkür ederim canım geçen sene 2 3 günde bir çıktığım oluyordu henüz o durumda değilim ama korkuyorum her gün mutlaka cikiyorum ama biraz zorlanıyorum ve kanama da olunca haliyle o günlere dönmek istemiyorum. Doktora bı sorayım yinede kür içinde teşekkür ederim canım deneyeyim belki etki eder

Canım sen bence cuma günü flan 1 doktora daha görün hemen karar verme ilşki günün belli ama spermler 72 saatte kadar canlı kalabiliyor , belkide yumurtan geç çatladı bilemeyiz. Allah yardımcın olsun güzel haberlerle gel inşallah.

Canım başka bir doktora daha git istersen.

Ah inşallah 1 hafta sonra bebek görünür yolk sac görünüyomuş az da olsa, bence bebek de görünür canım. İnşallah her şey yolunda gider, üzülmek için çok erken

Selam kızlar

Rabbim nasip ederse bende nisan annesi olacağım. Sata göre 6+3 ultrasona göre 5+6 yım bugün minik minik kalp atışını duydum, çok heyecanlıydı bambaşka birşey
Maşallah çok sevindim bende Allah nasip ederse Mart annesi olacağım çok mutlu oldum inan rabbim tüm hamilelere hamile kalmak isteyenlere sağlıklı şekilde kucaklarına bebeklerini almayı nasip etsin

Bende kabızlık problemi yaşıyorum. İncir, zeytin yağı ve gün kurusu yiyiyorum iyide geldi açıkcası ama bu aralar zeytin yağı midemi bulandırdı o yüzden doktora söyledim. Bebeğe zararı olmayan Bi şurup yazayım sana ihtiyacın oldukça kullan dedi. Doktora söylersen mutlaka sana da aynısını yazar canım

Canim ama yolk varsa bos gebelik degildir ki bence sen bidaha gittiginde bebegi de goruceksin Allahin izniyle

Canim kese kac mm, yolk varsa bebekte olacaktır, niye doktorlar en kötüyü söylüyor hep anlamıyorum

başka bir doktora görünsen
boş gebelik diyorlar ama belirti yaşamış mıydın?

ben de birşey danışıcam

doktorun verdiği son ultrason ölçümüne göre bugün 9+4'üm ben
ve 10. haftayı geçince fetal dna yaptıracağım.

Bu hesaba bakıldığında 2 gün sonra ben 10. haftayı geçtim diyebilir miyim?

yoksa mesela bebek 9+4 boyutunda kalacak şekilde bu hafta gelişim göstermemiş (Allah korusun) olabilir mi?

çünkü diyorsunuz ya her hafta ultrasonda sonuçlar nota not gitmiyor diye ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…