2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canım progestan verir muhtemelen merak etme lekelenme bende de devam ediyor. Çoğu kişide oluyor. Yolk sac oluşumu varsa bebekte gözükür yakın zamanda inşallah. Bakalım diğer doktor ne diyecek stres yapma sakın ol

Kuzum yolk sac görünmüş bebek var çok şükür. Sadece tahmininden küçük sanırım, o yüzden henüz görünmüyodur.
Kanama alanı da bir çok kişide oluyo zaten, önlemini aldıktan sonra sorun olmaz, bi süre sonra kaybolur

Ben varim canim
Normalde de uykuyu severim ama bu siralar aksam 9 u gecince esnemeye basliyorum koltukta sızmış oluyorum
Ayyyy

Dün öğlen bir gezmeye gitmiştim, esneye esneye mahvoldum. Ne zaman geçer acaba bu durum? Bir de kusma falan yok ama midem bulanıyor hiçbir şey yemek istemiyorum.

Aynen canım yolk sac var ise bebekte var demektir . İnsallah görürsün progestan verır fitil olarak kullanırsın

Demek ki mineral eksikliginden de kaynaklanabiliyormus. Maden suyu onerdiklerini bilmiyordum.Multivitamin kullaniyorum ama yine de eksik kaliyor olabilir birseyler. Ben bir arastirayim yazarim size icerigi temiz maden suyu bulunca
Evet magnezyum eksikliği kasılma ve krampları çok etkiliyo malesef.
Çok teşekkür ederim bilgilendirirseniz çok sevinirim

Maşallah gözünüz aydın, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Canım geçen salıdan beri kullanıyorum. Ama iki üç gündür böyle kıvamı bazen katı geliyo. Kahverengi tortu gibi. Bi de vajina girişim dünden beri böyle hafif yanıyo gibi. Onu da sorucam doktora acaba neden 22-23 mm kese için dedi. Kese şeklin bozulmamış normal ama içerdeki kanama alanı mı ultrason hatası mı tekrar bakılacak bekliyorum

Sağol canim baktım referans aralığındaydı genelde değerler kiz kardeşim ebe oda baktı abla bi sıkıntı gözükmüyor dedi o yüzden kontrolümü bekleyim

Demek ki mineral eksikliginden de kaynaklanabiliyormus. Maden suyu onerdiklerini bilmiyordum.Multivitamin kullaniyorum ama yine de eksik kaliyor olabilir birseyler. Ben bir arastirayim yazarim size icerigi temiz maden suyu bulunca

Beypazarı ve Uludağ tavsiye ediliyor, hem de tuz oranı düşük ödem yapmıyor.

Peki renginde bı koyulaşma falan var mi lekelenmenin. Yanması belki enfeksiyon falan vardır ondan olabilir canım. Güzel haberlerini bekliyorum inşallah diğer doktor seni rahatlatacak şeyler söyler. Dualarım seninle

Peki renginde bı koyulaşma falan var mi lekelenmenin. Yanması belki enfeksiyon falan vardır ondan olabilir canım. Güzel haberlerini bekliyorum inşallah diğer doktor seni rahatlatacak şeyler söyler. Dualarım seninle
Aynen canım birkaç gün önce açık kahve renkli ve daha azdı. Şimdi koyu kahve ve kıvamı daha yoğun oldu. Adet bitmeye yakın böyle bende olurdu. Koyu kahve tortu gibi gelirdi. Şu an öyle yani

Kızlar merhabalar. Yolk sac dediğiniz nedir acaba? Ben 5.5 ken gittim doktor keseyi gördü bebek oluşmamış görünmüyor falan dedi 10 gün sonra kalp atışı için gel dedi çok detay vermedi. Kese mm falan hiç bilmiyorum bebek görünmediği için de endişeliyim biraz açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…