2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Günaydın kızlar az önce doktordan geldim 6 mm kese 20 günlük dedi internetten bakıyorum 6 mm kese 6 haftalık gösteriyor başka da bir şey söylemedi doktorum
Sata göre kaç haftalıksın canım. 6 mm 6 haftalık değildir daha küçüktür, benim kese 8.8 mm iken doktor ortalama 5 haftalık diyebiliriz demişti, 1 hafta sonra kalp atışı için gittiğimde 6+0 dı.
Bebek görününce ancak netleşiyo kaç haftalık olduğun canım

Günaydın.Ben duydumda..ama zayıf dediler..bu hafta başka doktorda randevum var ve + pembe kahverengi lekelerde var

Sata göre 6+0 ama yumurtalamama göre 4+0 ben şuan hangisini baz alıcam

kızlar benım ultrasona bakar mısınız . aşağıda sayılar falan yazıyor ndır onlar yardımcı olur musunuz

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-08-29 at 11.02.11.jpeg
    86,6 KB · Görüntüleme: 70
Sata göre 6+0 ama yumurtalamama göre 4+0 ben şuan hangisini baz alıcam
Bebek görünmeden tam kaç haftalıksın bilinemiyo canım o yüzden görmeyi bekliceksin tam haftan için. 10 gün sonra kalp atışı duyulur o zaman netleşir

Canım geldim. Karından baktı yolk sac oluşumu var dedi. Ama bebeği henüz göremedi. Vajinal baktı daha iyi görüntü alırım diye ama iyi göremedi karından daha iyi aldı. Tekrar karından bakmaya devam etti. Lekelenme sebebin kanama alanının olması dedi. Dış kısımda kanama alanı çok kötü olmasa da sanki sende iç kısımda da var dedi. Onu istemeyiz ama ultrasonda da yanılma payı olabilir dedi. Bi başka arkadaşını daha çağırdı o da görsün diye. Yarım saate o bakacak bi de. Bekliyorum

Demek ki mineral eksikliginden de kaynaklanabiliyormus. Maden suyu onerdiklerini bilmiyordum.Multivitamin kullaniyorum ama yine de eksik kaliyor olabilir birseyler. Ben bir arastirayim yazarim size icerigi temiz maden suyu bulunca

Bende kurtaj düşük erken doğum hersey var psikolojik olarak iyi olamıyorum bi türlü pozitif düşünemiyorum ins hersey yolunda gider
Yaşadıkların çok zor anlıyorum ama kendini strese sokma boşuna. Her bebek ve her hamilelik başka, her şey güzel olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…