2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yani yanlış yönlendirmek istemem ana risk yoksa kardeş olmanıza gerek yok

Kızlar dün hafif pembe bi akıntı geldi kırmızı pembe arası cok azdı. Kan uyusmazliğımz da vardı onun ignesini oldum hemen bi de progestan igne. 7+5 bugün kalp atışını duyamadik dun yine. Vajinal da bakildı duyamadı. Çok saglikli durmuyo dedi. 1 hafta bekleyin normal sartlarda duyulmasi gerekir dedi doktor bize dua edin olur mu. Kalp atısını 8 ve sonrasinda duyan var mı. Karindan duyulmaması normal ama vajinal erken oluyor doye biliyorum. Doktorumuz da ic acici konusmadı cok uzgunum

ben 6+1'de vajinal duymuştum ama üstünden çok zaman geçti
yarın doktora gideceğim 8+1
yaşadığım deneyimi seninle paylaşırım canım
bu konularda bilgili değilim ama doktor 1 hafta daha bekle dediyse demek ki vardır bir umut ışığı

Geç döllenme olabilir mi?

ay sata göre günümüz de aynıymış, yaşımız da ben de 35 im:)) aynı belirtiler var, leklenmen ne renk canım ihmal etme, benim dün aksam az kahve bı kac sefer damla gibiydi
Doktora gittim. İlaç verdi. Zaten tüp bebek olduğu için çok ilaç kullanıyorum. İnşallah bu sefer sağ salim kavuşurum yavruma. Bu 5. gebeliğim. Ama daha çocuğum yok.

Ben prilam kullanıyorum çok memnunum 1 tane içince 2 gün idare ediyor beni 3. Güne içmesem pertim :)
Evet ben de dün akşam içtim aşırı iyi geldi. Bu sabaha çok güzel uyandım mesela şükür
Prospektüste ilk gün 2 tane içilir falan diyor ama ben tek içtim. Siz de mi tek içtiniz? İnşallah beni de tek ilaç 2 gün idare eder. Akşamki durumuma göre anlayacağız bakalım

Kızlar hiç iyi diğilim..çok ağlıyorum.İnanmadım başka doktora da gitdim..vajina baktı..dedi kalb atışı var ama çok zayıf..Doktorun biri dedi cumartesi biri haftaya dedi gel...eğer yine aynı olursa kürtaj söylediler..Bezle geziyorum..ikiside dediki bu normal diğil tabi..ama yerleşmede ola bilir yada düşük ola bilir.Hic olumlu düşünmüyorum.Doktora dedim eğer bu kalmasa ikinci gebeliye nasıl hazırlıklı olayımki..bide böyle bir durum yaşanmasın ..dedi malesef edilecek bir şey yok..yaştan dolayı diyor..en güzeli diyor tüp bebek

Doktora gittim. İlaç verdi. Zaten tüp bebek olduğu için çok ilaç kullanıyorum. İnşallah bu sefer sağ salim kavuşurum yavruma. Bu 5. gebeliğim. Ama daha çocuğum yok.
canım inşallah sağlıkla kavuşursun bu seferkötü düşünceleri atıyoruz üstümüzden, bana hami,leyken dokuz ay annemin lekesi kanaması olmuş, doğacakla öleceğe çare yok,hiç kötü üdüşünme olur mu

ah canım yaa, anlıyorum üzüntünü, ama neolur yıpratıpta kendnini bebeğpin tutunma ihtimalini stresle yoketme, Allah büyük dua edelim, biliyosun eğer alacak nefesi varsa o bebek bi şekilde doğacak, sen üzme kendni, dinlen bolca,

Canım lekelenmen hala devam ediyor mu? Haftan küçük olduğu için kalp atışı zayıf olamaz mı Allah büyüktür canım sana ne desem üzüntünü gidermez belki ama ağlama lütfen İnşallah bebeğin seninle kalacak

Canım ben de senle aynıyım. 5+3üm. Dün sabah başladı bende. Akıntım açık kahverengi geliyordu. Yerleşme kanaması yaşamamıştım. Şimdi böyle olunca korktum. Doktor baktı kese yeri iyi dedi ama yine de tedbir amaçlı progestan başladı.

Canım bak birkaç gündür yaşıyorsun bu durumu. Ama bebeğin hala seninle ve kalbi atıyor. Kanamana rağmen düşse çoktan düşmez miydi? Sen üzülünce şimdi minicik olan bebeğin bile hissedip strese giriyormuş. Çok zor biliyorum ben de daha önce yaşadım ama benim bebeğimde kalp atışı yoktu. Senin bebeğin hala seninle ve çabalıyor. Allah’ın izniyle bir şey olmayacak bak gör. Rabbim şifanızı versin tez zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…