2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kuzum bunların hiç önemi yok muhtemelen hic birimiz burada yazan tarihte doğum yapmayacağız

Henüz söylemedik. Bekleyiş içinde. Sadece ben ve eşim biliyoruz. Oğluma söylersek duymayan kalmaz zaten. Bir de ne zaman gelecek diye çok heyecanlanır ve sürekli sorar. O yüzden 6. veya 7. ay gibi söylemeyi düşünüyoruz.
Ne güzel çok sevinmiş annesine yardımcı oluyor. Oğlum da öğrense o da aynı şekilde davranır eminim.

Kizlar iyi geceler.
Sizler 12. Haftaya girdiginizde 2li tarama testi mi yoksa nifty testi mi yapmayı düşünüyorsunuz?

Bu hamileliğim çok garip
Hiç bir belirti yok, uyku hali yok..
Tiksinme yok aşerme yok.
Hiç yani, kanda çıkmasa inanmayacak kadar hiç
Diyeceksiniz ki daha minnak, başlar diye ama oğlumu ben çok daha erken öğrenmiştim beta değerim 12 civarıydı. 2 gün içinde belirtiler ağrılar bulantı her şey başlamıştı.
Şimdi bebek hangi taraftan yerleşti onu bile anlayamıyorum.
Yani açıkçası böylesi de insanı korkutuyor. Sağlıklı mı? Bir şeyler ters mi gidiyor vs vs
Yarın sabah gidip kan vereceğim tekrar. Umarım güzel sonuç gelir

Kızlar progestan içmeye başladım ya lekelenmeden ötürü. Bu sanki benim midemi yakıyor. İlaçtan mı acaba anlamadım. Hap olarak içiyorum bu arada. Sizde de böyle oldu mu?

Kızlar bu yıl kime sorduysam geneli erkek bebek :) bu yıl sanırım erkek çoğunlukta öncelikle sağlık elbette ama bakalım bizim grupta oran nasıl olacak
Çin takvimine baktım şimdi kız çıktı bakalım. Oğlumda doğru çıkmıştı. Gecen ay rüya görmüştüm rüyamda erkekti. Ben ikisine de tamamım ama eşim kız istiyor. Sağlıkla gelsinler inş

Kızlar bir şey sorucam şimdi ben sat a göre 5+2 günlük hamileyim yumurtlama günüme göre 3+2 benim bugün kalp çarpıntılarım olmaya başladı aranız da yaşayan var mı bu durum beni korkuttu şuan

Her hamilelik farklı geçiyo canım. Bu da böyle belirtisiz geçecek olabilir. Ya da daha yeni başlayacaktır her şey :)

Kızlar bir şey sorucam şimdi ben sat a göre 5+2 günlük hamileyim yumurtlama günüme göre 3+2 benim bugün kalp çarpıntılarım olmaya başladı aranız da yaşayan var mı bu durum beni korkuttu şuan
Ara ara bana da oluyo, hormonlardan dolayı normal olduğu söylendi. Ama özellikle tiroidlere baktırmakta fayda var. Zaten gebelikte tiroid değerleri çok önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…