2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Evet ben de dün akşam içtim aşırı iyi geldi. Bu sabaha çok güzel uyandım mesela şükür 🙏🏻
Prospektüste ilk gün 2 tane içilir falan diyor ama ben tek içtim. Siz de mi tek içtiniz? İnşallah beni de tek ilaç 2 gün idare eder. Akşamki durumuma göre anlayacağız bakalım 😇
Ya bende mi alsam sabahtan beri öğüyorum cok fena arttı saatte bir tuvaletteyim

Canım ben de senle aynıyım. 5+3üm. Dün sabah başladı bende. Akıntım açık kahverengi geliyordu. Yerleşme kanaması yaşamamıştım. Şimdi böyle olunca korktum. Doktor baktı kese yeri iyi dedi ama yine de tedbir amaçlı progestan başladı.
Bende 5+4 üm ama ben yerleşme kanamasını erken yaşadım 3+5 ve 4+4 arasında tam bir hafta sürdü açık kahverengiydi. Bir haftadır da birşey yok çok şükür. Kimisinde farklı dönemlerde olabilir korkma bence canım

Kızlar hiç iyi diğilim..çok ağlıyorum.İnanmadım başka doktora da gitdim..vajina baktı..dedi kalb atışı var ama çok zayıf..Doktorun biri dedi cumartesi biri haftaya dedi gel...eğer yine aynı olursa kürtaj söylediler..Bezle geziyorum..ikiside dediki bu normal diğil tabi..ama yerleşmede ola bilir yada düşük ola bilir.Hic olumlu düşünmüyorum.Doktora dedim eğer bu kalmasa ikinci gebeliye nasıl hazırlıklı olayımki..bide böyle bir durum yaşanmasın ..dedi malesef edilecek bir şey yok..yaştan dolayı diyor..en güzeli diyor tüp bebek
Kuzum benim aglama nolur bak bir kaç güne gümbür gümbür gelcek kalp atısı ben inanıyorum dualarım hep seninle 🙏🙏🙏

Farklı geçiyor bunu bende tecrübe ettim katılıyorum da kasık ağrısı vardı hapşırınca ya da keskin bi hareket yapınca 😂 günlerdir o da yok sıfır her şey. ne uyku ne uykusuzluk ne ağızda bi tat değişmesi ne iştahta değişim ufak bişi bile yok 😬
Belirti olsa da kötü olmasa da kötü işte bu bebeler bize ne yapsa yaranamaz 🤣🤣
Benimde ilk hamileligim berbattı ilk aylarda 2. de sizin gibi hamilemiyim değilmiyim onun bile farkında değildim buda ikisinin karması bisey :KK70:

Evet ben de dün akşam içtim aşırı iyi geldi. Bu sabaha çok güzel uyandım mesela şükür 🙏🏻
Prospektüste ilk gün 2 tane içilir falan diyor ama ben tek içtim. Siz de mi tek içtiniz? İnşallah beni de tek ilaç 2 gün idare eder. Akşamki durumuma göre anlayacağız bakalım 😇
Evet canım tek iciyorum çift icmedim hiç daha çok etkili 1 tane yetiyor bana :KK66:

Bende 5+4 üm ama ben yerleşme kanamasını erken yaşadım 3+5 ve 4+4 arasında tam bir hafta sürdü açık kahverengiydi. Bir haftadır da birşey yok çok şükür. Kimisinde farklı dönemlerde olabilir korkma bence canım
Canım sen gittin mi kontrole? Karından kese görmek için bekliyordun ya. Dün gittiğimde kese görünüyordu benim. Bebek henüz yoktu ama. Sende de görünür

Kızlar hiç iyi diğilim..çok ağlıyorum.İnanmadım başka doktora da gitdim..vajina baktı..dedi kalb atışı var ama çok zayıf..Doktorun biri dedi cumartesi biri haftaya dedi gel...eğer yine aynı olursa kürtaj söylediler..Bezle geziyorum..ikiside dediki bu normal diğil tabi..ama yerleşmede ola bilir yada düşük ola bilir.Hic olumlu düşünmüyorum.Doktora dedim eğer bu kalmasa ikinci gebeliye nasıl hazırlıklı olayımki..bide böyle bir durum yaşanmasın ..dedi malesef edilecek bir şey yok..yaştan dolayı diyor..en güzeli diyor tüp bebek
Kendini üzmemeye çalış canım zayifta olsa Bi kalp atışı var ins Rabbim sağlıklı ömür nasip etsin Bi bakmışsın Bi kaç güne güçlenmiş tutulmuş pıtır pıtır atıyor kalbi

Kızlar şubat grubuna girdim ben ilerde neler bizi bekliyor diye. Bir üye böyle bir teoriyi ortaya atmış. Çocuğu olanlar bir hesaplayabilir mi doğru çıkıyor mu diye. Benim oğlumunkini hesapladım doğru çıktı tek sayı.
Eki Görüntüle 3118223
Benim kız çıkıyorrr :) çin takvimine göre de kız çıkıyor benim ayy heyecanlandım 😍😍

Canım sen gittin mi kontrole? Karından kese görmek için bekliyordun ya. Dün gittiğimde kese görünüyordu benim. Bebek henüz yoktu ama. Sende de görünür
Canım pazartesi gittim gözükmedi cuma günü beta 1284 tü gözükmemesi normal çünkü 8 bin 9 bin arası gözükür bişey var ama tam net değil dedi. Haftaya pazartesi gidicem. Senin değerin kaçtı dün canım baktin mı ya da tahminen kaçtır

Kızlar😒 dün hafif pembe bi akıntı geldi kırmızı pembe arası cok azdı. Kan uyusmazliğımz da vardı onun ignesini oldum hemen bi de progestan igne. 7+5 bugün kalp atışını duyamadik dun yine. Vajinal da bakildı duyamadı. Çok saglikli durmuyo dedi. 1 hafta bekleyin normal sartlarda duyulmasi gerekir dedi doktor😶 bize dua edin olur mu. Kalp atısını 8 ve sonrasinda duyan var mı. Karindan duyulmaması normal ama vajinal erken oluyor doye biliyorum. Doktorumuz da ic acici konusmadı cok uzgunum
Canım belki sata göre gitmiyodur bebek, geç döllenme falandır ve geridedir. 6 haftalık falandır ondan duyulmuyo olabilir. Doktor bebeği görüp ölçtü mü kaç haftalık çıkıyo.
Hemen moralini bozma, 8.haftadan sonra duyan da çok okudum burda. İnşallah sağlıkla ilerler 🤲🏼❤️

Ah canım benim üzülme nolur 😔 zayıf da olsa kalp atışı varmış, belki 6 haftalık olduğu için daha yeni başlamıştır kalp atışı ve gittikçe güçlenir. Dualarım seninle, hala umut var. İnşallah bi dahaki kontrolde her şey yoluna girmiş olur 🤲🏼❤️

Canım pazartesi gittim gözükmedi cuma günü beta 1284 tü gözükmemesi normal çünkü 8 bin 9 bin arası gözükür bişey var ama tam net değil dedi. Haftaya pazartesi gidicem. Senin değerin kaçtı dün canım baktin mı ya da tahminen kaçtır
Canım benim değere dün tekrar bakılmadı ama tahminen 13-14 bin olması gerekiyor. Cuma 3700 çıkmıştı çünkü. 4500’den sonra karından görmeyi bekliyoruz demişti bi doktor tanıdığım bana da. Senin beta düşüktür görmek için pazartesi. Bakalım pazartesi tekrar gideceğim ben. Bebek varsa o ne zaman görünür acaba 🤔

canım inşallah sağlıkla kavuşursun bu sefer:KK68:kötü düşünceleri atıyoruz üstümüzden, bana hami,leyken dokuz ay annemin lekesi kanaması olmuş, doğacakla öleceğe çare yok,hiç kötü üdüşünme olur mu
Allah razı olsun. Amin inşallah. Hepimiz sağlıkla kavuşuruz evladımıza.

Canım ben de senle aynıyım. 5+3üm. Dün sabah başladı bende. Akıntım açık kahverengi geliyordu. Yerleşme kanaması yaşamamıştım. Şimdi böyle olunca korktum. Doktor baktı kese yeri iyi dedi ama yine de tedbir amaçlı progestan başladı.
Benim iki embriyo konmuştu. Karından ultrasonla bakıldı 2 gün önce. Tek embriyo görüldü. Belki tutmayan diğer embriyo kanama yapabilir. Ya da yerleşme kanaması da olabilir dedi.

İnşallah sağlıkla tutunur bebeğiniz. Alacak nefesi rızkı varsa hiç üzülmeyin Allah hayırlısıyla tutunmasını nasip eder inşallah

Canım benim değere dün tekrar bakılmadı ama tahminen 13-14 bin olması gerekiyor. Cuma 3700 çıkmıştı çünkü. 4500’den sonra karından görmeyi bekliyoruz demişti bi doktor tanıdığım bana da. Senin beta düşüktür görmek için pazartesi. Bakalım pazartesi tekrar gideceğim ben. Bebek varsa o ne zaman görünür acaba 🤔
Sen keseyi gördüysen pazartesi bence onu da görebilirsin. Ben daha keseyi bile göremeyince bebek kısmını daha düşünemedim 😀kalp atışı peki onun için bişey dedi mi canım

Sen keseyi gördüysen pazartesi bence onu da görebilirsin. Ben daha keseyi bile göremeyince bebek kısmını daha düşünemedim 😀kalp atışı peki onun için bişey dedi mi canım
Yok canım. Bence o da anca bir sonraki hafta alınır 🤔 Pazartesi gideceğim doktor lise arkadaşım. Dünkü doktor biraz gudubetti ben de çok telaşlıydım çok soramadım. Sorsam da o da cevaplar mıydı ondan da emin değilim. Ultrasonu bi 10 sn falan baktı keseyi gördü bıraktı resmen. İçini görmek için çok kurcalamadı da. Yeri iyi dedi o kadar. O da bu hafta için bu bilgi yeterli heralde önemli olan bu kafasında gibi. Arkadaşıma daha rahat sorarım pazartesi. Detaylı bakar o. İnşallah bebeği görebilirim tabi de

X