2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244

11-15 aylar arası kaka için yapmıştık biz, lazımlık kullanmayı az çok bildiği için sıkıntı çekmedik hiç kakada. En çok korktuğum zaten tu
Şimdi de nasip olur sağlıkla kucağıma alırsam az buçuk başlamayı düşünüyorum tam zamanlı olmasa da. iki bebeyle yapabilir miyim bilmiyorum ama

Yarın için çağırmış zaten..hem aç karnına testler yapılacak..hem yine çocuğa bakıcak..Kalb atışını yine duymaz bence..belki vajinal bakarsa duyar..

Yarın için çağırmış zaten..hem aç karnına testler yapılacak..hem yine çocuğa bakıcak..Kalb atışını yine duymaz bence..belki vajinal bakarsa duyar..
Canım kalp atışı duyulur ya seninle aynıyız ben 6+6 oldum bugün 2 gün sonra randevum var 7+1de kalp atışı için çağırdı.

Ben acil doktoruna göründüm kese göründü normal dedi öyle kaç mm fln söylemedi kanama göremedim dedi, henüz küçük kalp atışı yok dedi bide.
Dinlenmemi söyledi ve cinsel ilişkiyi yasakladı. Benim bugun geçti kahverengi leke.

Benim doktorum bu folikasiti verdi bana aranız da kullanan var mı içeriği ile ilgili bilgisi olan yazabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• Screenshot_20220823_113427_com.android.gallery3d.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 26
  • Screenshot_20220823_113421_com.android.gallery3d.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 27
Biz de 7 aydan itibaren kaka için başlamıştık iletişime ama 11 aylık yürümeye başlayınca oturmak istemedi lazımlığa hep kalkmaya başladı, mecbur bıraktık :)
Ben de bu bebişte de yine yaparım en azından kaka için

Bebeği gördü mü seninki yani kalp atışı yok demiş ya. Karından mı baktı bir de?

Bana da ilişki yasakladı. Ben canım kocama öğrendiğimden beri çoktan yasaklamıştım zaten Şimdi baktım leke yok ama akıntı var. Normalde çok akıntım olmuyodu. Daha kuruydu

Bebeği gördü mü seninki yani kalp atışı yok demiş ya. Karından mı baktı bir de?
İnan hiç aklıma gelmedi bebek var mı fln demek ama düşününce demekki vardı ki kalp atışı yok daha dedi bilemedimyok vajinal baktı ama canım ben 23-25 günde bir regl oluyordum döngülerin kısa idi belki daha çabuk döllenme oldu çünkü yumurtlamadan 10-12 gün sonra regl olurum hep.
Ben de öğrendiğimden beri yasaklamştm zaten o konuda sıkıntı yoktu

Bana da ilişki yasakladı. Ben canım kocama öğrendiğimden beri çoktan yasaklamıştım zaten Şimdi baktım leke yok ama akıntı var. Normalde çok akıntım olmuyodu. Daha kuruydu
Progestanla ilgili görüşlerini de kullandıktan sonra yazar mısın lütfen ben gündüz alıyordum 1 tane şimdi tekrar akşama geçicem.

Bana kalp atışları başlamış dediği halde 6.haftadaki bir canlıya şu an bebek diyemeyiz yorumunda bulundu.
Ben bebek nasıl demiştim. Benim dr. da böyle işte
Ayrıca çoğumuza ilişki yasaklanmış.
Benim akrabama lekelenme kanama miyom falan olmadığı halde bile önlem olsun yasaklıyorum demişti.

yaa benim dr yasaklamadı ilişkiyi sadece haftada 1 kez olabilir dedi vallahi ayın 10 unda öğrendim hamile olduğumu 13 gündür asla yanaştırmıyorum eşimde kardeş olduk galiba biz artık diyo ay napayım bende yapçam galiba onada banada yazık ne bileyim bugün bi kontrole gideyim de

Oğlumda kahverengi akıntım olmuştu ve doktor ilk 3 ay yasaklamıştı ilişkiyi. Bunda da hiçbir şey olmamasına rağmen ben yasakladım kocaya

Haftada 1 kez olabilir dediyse yavaşça olabilir bence. ama ben de başından beri çok dikkat ediyorum. Dr demeden önce de istemiyordum. Çocuğum her şeyden önemli
Bana kesinlikle yasak. Asla olmamalı dedi dr. Net bir şekilde.

Evlatlarınla eşinle nice güzel yıllara

Kitaplar üzerine paylaşımlar yapılmış . Harika Ben de en kısa zamanda kendi listemi yapıp sizlerle paylaşmak istiyorum. Okuyan anneler ve okuyan çocukları olan anneler olmak umuduyla. Bir de hemen kitaplarla tanışmalı çocuklar. Oğlum doğar doğmaz nerdeyse kitapla karşılaştı. Şükür 6 yaşında olumlu etkisini çok gördüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…