2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Valla artık bir çok bilgiye google ile ulaşabiliyoruz. Sorular sormak, araştırmak çok doğal. Hiç kusura bakmasınlar.

öyle de işte tereciye tere satmayın diyorlar. bir noktada da kabul edilebilir tabi bu konudaki tutumları eğitim almışlar o kadar.

ama bu işte enerji meselesi, senin tatmin olmadığın ısrarla ve ısrarla başka bilgilerle doktora sorduğun şeylere de onlar müsamaha göstermeliler belli ki karşıdaki hasta için konu çok önemli, o enerjiyi onlarda yakalamalı

kimyasal gebelik bi kez ben yaşamıştım değerim 10,1 di, o zaman da doktor direkt hamile değilsin enerjisisi yaymıştı ki öyle de olmuştu
seninki de 10lu rakamlar ya kimyasal sandı belki de
Ama benim adetime 3-4 gün falan vardı neyse ki dediği olmadı çok şükür

Bilimsel olarak klinik gebelik kese görününce başlıyor. "Kalp atışı ile sayılıyo" demek saçma. Kalp atışı ile sağlıklı bir gebelik olması olasılığı baya artıyor ama evet. "Sağlıksız gebelikleri" saymıyoruz demek oluyor o, o da yanlış bir yaklaşım çünkü sağlıksız gebeliklerin, düşüklerin sebebinin araştırılması gerek.

Evet canım seninde yazdıklarından anladığım benimde uyumlu o zaman

Canım ben de cuma verdim 3700’dü. 5+1 oldum ben de. Perşembe gideyim diyodum randevu almıştım. Acaba ertelesem mi ya gözükmezse pazartesi falan mı yapsam Vajinal istemiyorum ben de çünkü.
Canım bence gözükebilir ama belki de bana haftaya gel deme sebebi belki de kalp atışını da duymak için. Eğer ikisini beraber görmek istiyorsan istersen sende pazartesiye ertele. Bana vajinal demedi zaten deseydi de istemeyecektim

Herkese selam herkes iyidir insallah. Bende kocamda cok ruya gorduk . Ben oglum oldugunu gordum. Kocam da 2 kere oglumuz oldugunu gordu. Acaba ruya da cinsiyet tersi mi cikar? Ruyada cinsiyet gorup gercek olan varmi?

İşyerinde cinsiyet tahmini yapanlara sinir oluyorum herkes o kadar eminki kimse hislerinde yanılmıyo mübarek kız diyolar erkek diyolar tutarlı gitmiyolar gıcık oldum suan herkese

Sabretmek çok zor ama öyle yapayım ben de

Kesinlikle öyle ama ben diğer hamileliklerimde hep özele gitmiştim bunda Bi süre devletten devam edeyim dedim acaba dedim devlette prosedür böylemi isliyo :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…