2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Erkek kesinlikle

Oy çok şükür duymuşsunuz, gözünüz aydın
Doktor çok önemli bu yolda ya

Yaaa ay cok sevindim canım benim ama eşini almamaması kötü olmus ya tüh devlete mi gitmiştin canım

Kesinlikle erkek en azından benim gittigim kadın doktorlarla elektirigim uymadı

Gi Canim tarih zaten bi kac gun oynayabiliyor ona hiç takilma , hele gebeliğin ilk aylarinda bir kaç gün genelde farklı çıkıyor, ikili test konusunda bende kararsizim , karar vermedim..

Canim ne kadar olmustu son adet tarihine göre bide son betan kaçtı, sen baya da beklemistin doktor için sanki demi

Canim ne kadar olmustu son adet tarihine göre bide son betan kaçtı, sen baya da beklemistin doktor için sanki demi
5+2 canım ben çok erken öğrendim ama canım 25 değerle öğrenmiştim o yüzden bekledimcanım Cuma günü beta 1284 dü şuan 4 bin falandır doktorda 8 binde falan net gözükür dedi

Şahsen ben kadın doktorda daha rahat oluyorum canım. Hiç dar görüşlü biri değilim ama kadınların beni daha iyi anlayabildiğini hissediyorum hem fiziksel olarak hem duygusal olarak. Şimdiye kadar iki kadın doktorla muhattap oldum ikisinden de çok memnun kaldım belki de onun etkisi var bilemiyorum. Erkek doktorları da seven çok tabi

Daha erkendir belki karından görmek için canım. Tansiyonuna da sevindim

Doktor gerçekten çok önemli ya. İlk hamileliğimde doktorum o kadar motive etmişti ki beni. Normal doğumdan çok korkuyordum yapabileceğime inandırdı. Doğumum geceye denk gelmişti. Normalde açılma olup doğum başlayınca gelirler doktorlar. Ama benim için daha ilk hemen geldi baktı motive etti evine geri gitti sonra 3 saat sonra doğum anında yine geldi. Hep hatırlayıp dua ediyorum ona. İşte kimi doktorda yüzüne bakmıyor. İnşallah bu süreçteki denk geldiğimiz doktorlarda hep iyi olur bizleri motive eder. Çünkü gerçekten doktor çok önemli.

fikirleriniz benim için önemli teşekkür ederim kızlar

erkek doktorla şansımı deneyip, enerji alamazsam diğer kadın doktora geçeceğim.
gitmeyi düşündüğüm erkek doktorla ilgili çok çok iyi yorumlar yapılmıştı.
tabi çok fazla soru sorarsan tersleme huyu varmış, malesef çoğu doktorda bu var
bir de bilmiş davranırsan ama ben araştırdım da geldim gibi çıkıntılık yaparsan yükselebiliyormuş bu da çoğu doktorda var.
bakalım denicem şansımı inşallah enerjim tutar

malesef şahsi seyahat resimlerini koymuş erkek olan
kadın olanda gizli hesabı

erkek olanın videolarını izledim
kadın olana ait tek bir doküman yok internette sesini , enerjisini göremedim. sadece bir arkadaş gidiyor o memnun
erkekten memnun kalmazsam kadına geçicem

5+2 canım ben çok erken öğrendim ama canım 25 değerle öğrenmiştim o yüzden bekledimcanım Cuma günü beta 1284 dü şuan 4 bin falandır doktorda 8 binde falan net gözükür dedi
Muhtemelen karindan olduğu için gozukmedi pazartesiye görülür bencede Allahin izniyle , bende adete 5 gün kala 29 değerle ogrendim

Geçen benim beta 3472 çıkmıştı ertesi günü doktora gitmiştim o zamanda tahmini 4 5binler olması gerekir. Keseyi zor gördü daha çok küçük anca gelişiyor betanla uyumlu dedi. Benim normalde adet tarihime göre çok ilerde olması lazım ama sanırım geç döllenme olduğu için böyle yeni dedi. Tekrar cuma gitcem o zamanda 6+0 oluyor o zaman net görür her şeyi. Seninde anladığım kadarıyla betan ile ultrason uyumlu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…