2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
fikirleriniz benim için önemli teşekkür ederim kızlar :KK200:

erkek doktorla şansımı deneyip, enerji alamazsam diğer kadın doktora geçeceğim.
gitmeyi düşündüğüm erkek doktorla ilgili çok çok iyi yorumlar yapılmıştı.
tabi çok fazla soru sorarsan tersleme huyu varmış, malesef çoğu doktorda bu var :KK43:
bir de bilmiş davranırsan ama ben araştırdım da geldim gibi çıkıntılık yaparsan yükselebiliyormuş bu da çoğu doktorda var.
bakalım denicem şansımı inşallah enerjim tutar :dua:
Hamile kalmadan önce 5 tane kadın doktoru değiştim..anlaşamıyordum..o kadar soğuk yanaşma vardır🤦🏻‍♀️şimdi doktorum erkek..çok anlayışlı..şimdilik beyeniyorum🥰

tabi çok fazla soru sorarsan tersleme huyu varmış, malesef çoğu doktorda bu var :KK43:
bir de bilmiş davranırsan ama ben araştırdım da geldim gibi çıkıntılık yaparsan yükselebiliyormuş bu da çoğu doktorda var.
Benimde erkek doktorla enerjim daha iyi tuttu, kadın olan bana adet olunca gel dedi 😂 kan da ilk değerim 16 çıkmıştı adet olacağıma cok emindi kendisi :) tercihim erkek doktordan yana

Evet ona dikkat et azıcık bilmişlik tasladığında ki ben yapmıştım dr sinirleniyor. Haklıdır belki de. İnternetten yorumlara bakıp bir şeyler söyleyince saygısızlık olarak alıyorlar anladığım kadarıyla. Yani idare etmemiz lazım biraz da sanırım. Sürekli dr dr da gezilmez. 😬

Benimde erkek doktorla enerjim daha iyi tuttu, kadın olan bana adet olunca gel dedi 😂 kan da ilk değerim 16 çıkmıştı adet olacağıma cok emindi kendisi :) tercihim erkek doktordan yana

aaaa
bak bana da bir benzeri şu oldu
hamilemiyim dedim 226 betayla,
sen dadece kanda hamilesin hamil sayılmazsın tam demişti kadın doktor
Evet ona dikkat et azıcık bilmişlik tasladığında ki ben yapmıştım dr sinirleniyor. Haklıdır belki de. İnternetten yorumlara bakıp bir şeyler söyleyince saygısızlık olarak alıyorlar anladığım kadarıyla. Yani idare etmemiz lazım biraz da sanırım. Sürekli dr dr da gezilmez. 😬

benim zaten kafamda çok soru yok, genel olarak soru işaretsiz geçiriyorum hamileliği
hatta burda arkadaşlar belirtim azaldı falan diye dertlenince ben çok mu gamsızlık yapıyorum diye bile düşünüyorum :KK49:

benim kafamdaki en büyük soru işareti; ikili test ya da fetal dna yaptırmakla alakalı
bir tek orda didikleyeceğim galiba.

Ne çirkin bir yorum. Adet olunca gel😄 çok iyi bilmiş cidden. Hevesini kırmış yazık
Bide bana diyoki yine de beta isteyelim ama. Betayi verdim sonucu göstermeye gerek bile duymadım. Bide alttan muayene etti sanki ne görecekse? Canımı da acıttı normalde hic acımaz vajinal muayenelerde 🙄

aaaa
bak bana da bir benzeri şu oldu
hamilemiyim dedim 226 betayla,
sen dadece kanda hamilesin hamil sayılmazsın tam demişti kadın doktor

benim zaten kafamda çok soru yok, genel olarak soru işaretsiz geçiriyorum hamileliği
hatta burda arkadaşlar belirtim azaldı falan diye dertlenince ben çok mu gamsızlık yapıyorum diye bile düşünüyorum :KK49:

benim kafamdaki en büyük soru işareti; ikili test ya da fetal dna yaptırmakla alakalı
bir tek orda didikleyeceğim galiba.
Anlayamıyorum bazen doktorları. 226 degerle zaten kese falan gözükmez. Hamilelik zaten ilk kan da belli olmaz mı? Bazıları cok garip 🤦🏻‍♀️

5+2 canım ben çok erken öğrendim ama canım 25 değerle öğrenmiştim o yüzden bekledim😂canım Cuma günü beta 1284 dü şuan 4 bin falandır doktorda 8 binde falan net gözükür dedi
Canım ben de cuma verdim 3700’dü. 5+1 oldum ben de. Perşembe gideyim diyodum randevu almıştım. Acaba ertelesem mi ya gözükmezse pazartesi falan mı yapsam 🤔 Vajinal istemiyorum ben de çünkü.

senin doktorun da videolarını izledim
biraz yavaş konuşuyordu dedim belki az konuşmayı seviyordur, az konuşan birine az soru sormak gerekir
ondan eledim :KK70: :KK70:
Ahahah yok kız her soruma cevap veriyo valla ben cok panik atagım daha öncede hatta geçirmiştim kriz o yüzden duramam onun sakinligi beni rahatlatıyor valla seni panikletmicek doktor ondan gidiyorum bende e tabi yaşı var daha tecrübeli olduıgunu düşünüyorum sende arastır tabikide iyice kararını ver canım doktorun senin sürecini tanıması cok önemli cnku

Ahahah yok kız her soruma cevap veriyo valla ben cok panik atagım daha öncede hatta geçirmiştim kriz o yüzden duramam onun sakinligi beni rahatlatıyor valla seni panikletmicek doktor ondan gidiyorum bende e tabi yaşı var daha tecrübeli olduıgunu düşünüyorum sende arastır tabikide iyice kararını ver canım doktorun senin sürecini tanıması cok önemli cnku

ötekisi var ya g harfiyle başlayan erkek doktor ben ona aldım randevu.
olmadı seninkine de dönebilirim madem memnunsun
her an herşey olabilir :KK70: :KK70:

İnşallah canım benim. Maşallah Allah evlatlarını sana bağışlasın 😊 Şimdi kaç haftalıksın?
Amin canım cumlemizinkini ins sata göre 8 in içindeyim ama sanırım geç döllenme geçen hafta gittiğimde daha çok küçük dedi haftada söylemedi devlet hastanesi diyemi anlamadım sadece biz kalp atışı almadan gebelik saymıyoruz kese ve bebek var ama kalp atisini alamadim cok kucuk1 hafta sonra tekrar gel dedi:110:bakalım cuma gidicem

X