2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Biz 1 sene beklemeli sigorta yaptırmıştık yıllık 7000, sanırım daha az beklemeli paketler de varmış. Burda diğer arkadaşlar da yazıyordu doğum paketi hakkında ama 20000 altıydı diye hatırlıyorum çoğu.

Aynen bence her kadının kendine özel bir dönem hamilelik süreci. Kız erkek cinsiyeti ne olursa kadının içindeki mucize bu. Çok değil 2-3 ay sonra zaten öğreneceğiz cinsiyetlerini.

Ben daha dün görüştüm hastanede. Her doktorun ayrı bir fiyatı varmış öyle dediler benim doktorunki o söylediğim fiyat. Bakalım bir an önce halletmem lazım bu işi
Fiyat alırsan buraya da yazar mısınız benim de karar vermem lazım devlette mı özelde mi doğum yapacağıma.

Benimde geç döllenme diyecek sanırım diğer gebeliklerimde de öyleydi ama 6+0 a randevu aldım yinede bebeği görebiliriz demi kalp atışını duyamasak bile
Bebeği görürsünüz herhalde canım, hatta kalp atışını bile duyabilirsiniz belli olmaz

Kızlar bu yemek programlarını izledikçe acikiyorum biseyler yiyorum ama şimdi sarma yapiyolar ilk defa canım bişey istedi bu saatte de bulunacak şey değil ki sizde de oluyor mu

Kızlar bu yemek programlarını izledikçe acikiyorum biseyler yiyorum ama şimdi sarma yapiyolar ilk defa canım bişey istedi bu saatte de bulunacak şey değil ki sizde de oluyor mu
Ben de geçenlerde youtubeda canlı yayın izliyordum, yayında kütür kütür erik yediler ağzımın suyu aka aka uyuya kaldım ve ben erik sevmem . Ertesi sabah manavda buldum şükür de bir yerim şişmeden kurtardım bulantıma da iyi geldi

Neyse ki hemen bulunacak bişey istemissin okulda yok ha bire Instagram televizyon her yerde yemek ya böyle olsa işimiz var

Ben hamile kalmadan önce 6993 liraya doğum + 10 muayene + tahlileri kapsayan sigorta yaptırmıştım. Anadolu sigortadan. Ve sigorta süreci içinde doğumum gerçekleşecek. O yüzden çok uyguna gelmiş oldu bana. Yeniletmeme gerek kalmıyor. Medicana’ya gidiyorum şu an.

Hamile kaldıktan sonra daha çok artıyor fiyat. Ama yaşın büyük olması ile fiyatın bir alakası yok diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…