2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Sanırım bebeklerimizin ihtiyacı olanı yiyoruz inan bu saat oldu ufacık ekmekle duruyorum istemiyor canım

Yok progestan vermedi doktor lekelenmem genelde kahve rengi olurdu oda kesilmişti 2 3 gündür yoktu şimdi birden su gelir gibi gelince korktum açıkçası ama kesildi anlık geldi gitti

Kızlar merhaba
Benim hiç midem bulanmadi, hiç bir şeyden tiksinmedim, iştahım aynı, 1 kere bile istifra etmedim. Aş erme durumu yaşamadım..

Göğüs ağrım 6. Haftada başladı hala devam ediyor sadece bu beni biraz rahatlariyor.
Sizce neden hamilelik belirtilerim yok? Herşey yolundamidir?
Benim gibi olan var mi

Maşallah 9. Haftaya gelmişsiniz kontrol ne zaman? Çok yüksek ihtimalle her şey normal ve yolunda

Kesinlikle haklısınız teşekkür ederim doktor uyarmadı beni bu konuda
Ben de geçen hafta biraz yaşadım bunu Progestan alıyorum şu an bir şey yok bu hafta adet zamanım yaklaştığı için tetikteyim ama doktorum en başından normal olduğunu söylemişti..
takip edin ama stres yapmayın sanırım stres ve Progesteron eş zamanlı ne yazık kı stres olduğunda Progesteron yerini kortizol , umarım doğru yazdım, hormonuna bırakıyor yani stres.

Pek çok kadın bunu yaşıyormuş kalp atışı duydunuz mu?

Hayır rahmim ters olduğu için duyamadı 2 doktorda ama normal dedi haftaya çağırdı kesem düzgün dedi bebek kesesi var dedi

Ben de böyleyim iştahsızım ama hamur işi, makarna falan yemek istiyorum hep

Oğlumda aynen böyleydim. Sadece göğüs ağrım ve bi süre uyku halim vardı başka hiçbir şey. Normal yani canım bunu kafana takma, her hamilelik çok farklı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…