2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
H Hemsiree2e beni listeden silersin hepinize teşekkür ederim cevaplarınız için az önce doktordan geldim sabah ki kanamam düşük yapmışım ondanmış daha önce yaşamadığım için anlamamıştım kesem çoktan bozulmuş dedi doktor daha yeni eve geldim uzun bir süre topikte olmam sanırım geçen aydan sonra neyse hepinize hayırlı geceler sağlıkla büyüsün gelsin minnaklarınız

Çok üzgünüm senin adına, Allah sağlıkla tekrar nasip eder inşallah canım

4+6 yız suan. Transferden sonraki 16.günümde akşam kanamam oldu. Çok endişelendim bebeğime bişeymi oldu diye. Bikaç saat sonra kanama koyu kahverengi lekeye dönüştü. Yerleşme kanaması olma ihtimali varmıdır? Daha önce bunu yaşayan varmı?

Çok üzüldüm canım benim.. Rabbim en kısa zamanda hayırlısıysa tekrar sağlıklı bir evlat nasip eder inşallah. Çok özür dileyerek bişey sormak istiyorum. Benimde dün gece kanamam oldu ama çok sürmedi 2-3saat kadar ama vu saat içinde lavoya gittiğimde peçete sildiğimde biraz fazla geldi. Daha sonrasında koyu kahverengi lekeye dönüştü. Sizindemi böyleydi acaba bende çok korkuyorum suan.

Herkesde farklı mı oluyor bilmiyorum ama ben 2 kere düşük yaptım ikisinde de hep yoğun kanamam oldu yani sadece lekelenme gibi değildi adet kanaması gibiydi ama 1 2 saat süren yoğun dolu dolu adet kanaması gibi kanamanız olduysa acil doktora başvurun sadece lekelenme ise bi sorun olacağını düşünmüyorum

Çok geçmiş olsun sağlıkla yeniden nasip etsin rabbim inşAllah bunda da vardır bi hayır canım benim hiç üzülme sıkma canını

Günaydınlar güzel anneler

Bugün 11 de bebeğimin kalp atışıni dinlemeye gideceğim inşallah herşey yolunda olur
Günaydın canım. Benim de saat 11 de. İnşallah her şey yolundadır. İlk kez kalbini dinleyeceğim
Çıkınca yaz buraya ben de yazacağım.
Bu arada telefona kayıt yapacağım eşim için izin verir inşallah dr

Bı yerde okudum izin yok diye ama inşallah kabul ederler olmasa bı söylersiniz hayır derse de siz telefndq ses kaydını açıp muaneye gidin elinizde olsun tlfn.. bende eğitim araştırmadaki doktora gideceğim eşleri almıyorlar diye de okudum inşallah alırlar ya sırf eşim için bugüne randevu aldım. Kaç haftalıksnz inşallah gümbür gümbür duyarız

Ben de şehir hastanesine gideceğim. 6+5 oluyor sata göre ama dr 10 gün önce 6 demişti anlamadım bugün sorayım net kaç haftalık diye.

Sagol canım ya biraz rahatladı içim evet fena bulantılar sabahları özellikle

Kalp atışını karından bakılarak duyan arkadaşlar tam olarak kaçıncı haftada duydunuz
Tam 4+5de karın ultrasonu ile duy
Çok üzüldüm Çok geçmiş olsun Allahım sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah hepimize

Çok üzgünüm çok en yakın zamanda sağlıklı, hayırlı bi gebelik nasip olsun canım

Kanamanın hiçbir türü ihmale gelmez. Ciddi bi sorun yoktur belki ama doktorunun bi görmesi lazım. Progestan başlatır ya da dozunu yükseltir

Günaydınlar güzel anneler

Bugün 11 de bebeğimin kalp atışıni dinlemeye gideceğim inşallah herşey yolunda olur
Günaydın canım hayırlı sabahlar olsun canım hayırlı haberler alalım hepimiz inşallah amin inşallah hepimizin yolunda gider bende bugun kalp atışı için gidicem müjdeli haberlerle dönelim inşallah amin

İnşallah hepimiz müjdeleniriz canım benim 6+1

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…