2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hayır hayır hamilelikte bu durum zararlı değil merak etme
Vücudun bebisi besleme çabası
Bu günlerde bebis bizden beslenmeye başladığı için cok dogal
ipti hocam iyi ki varsın her soruma cevapsın
İşte ben yaa aynı bu emoji gibi eriyorum
Elim ayağım kalkmıyor bi de bayıl istersen feriha oluyorum

Seninle tek farkımız yemeden önce diil yedikten sonra fazla gelip içim bulanıyor. Mide erimemi bastıracak şeyler yiyorum ekmek makarna yoğurt..

Bi de sabah annenler geç kalkıyor kahvaltı geçe kalıyor diye onlara sinir oluyorum (bilmiyorlardı hamile olduğumı) açlık siniri..

Tatilim bitince çok acil düzen oturtmalıyım

kızlar benim kilom sürecin başından beri aynı olmasına rağmen bel çevrem bariz şekilde genişledi. Geçen ay da 55 kiloydum şu an da küsüratına kadar aynı ama geçen ay giydiğim kıyafetlerim olmuyor. Olanlar da belimi sıktığı için evde eşimin şortlarına tshirtlerine dadandım bu normal mi daha ilk aydan dolabımın yarısı küçüldü.

Ben lierac kullandım, göbeğim hiç çatlamadı ama kalça ve baldırlarımda hafif çatlaklar var. Yani o kadar işe yaradığını düşünmüyorum. Bu kez bio oil deniycem bakalım
Arkadaşlarıma da doktorları hem lierac hem babe önermiş. Belki kullanmasan çatlaklar hafif değil daha da belirgin olacaktı.
Hiç bilemiyorum ben de. Yine de alıcam işte. Bio oili de alacağım. Çok daha uygun fiyatlı üstelik. Denemek lazım.

Kıyafet henüz değil ama göğüslerimin yan tarafı yayıldı
İnek gibi olucam galiba yakında

merhaba beni de eklermisiniz bugün kanda 60.62 ile öğrendim çok şükür

Şimdilik ne yemeden önce ne yedikten sonra mide bulantım olmuyo inşallah hiçbi zaman olmaz. Aksine yemek yemeyi bayram havasında karşılayıp her yiyeceğe ayrı saygı ve sevgi duyuyorum tek sıkıntım birazcık bile aç kalsam göz kararmalı ayılıp bayılmalı sinir harbi gelmesi soldan soldan yemek saati gecikince dün haberlerde çıkan delibal yiyip bayılan ayı gibi bırakıyorum kendimi bi köşeye

Eklentiler

• 97C61F03-0319-462D-B4B6-542063E3819C.jpeg
    86,1 KB · Görüntüleme: 22
Vitamin değerlerine fln baktırmısmıydın canım halsizlik fln için d vitamini b12

Hahahahaha
O kadar iyi benzettin kii kaşe mühür imza altına
Ağzının tadı hiç kaçmasın sağlıkla besle bebişiini

Açlık krizlerimiz için de Allah inşallaj yüzümüze baksın Gözümüzü doyursun
Yoksa geciken her yemek için kan çıkacak

Ben hiç bilmiyorum bu çatlak kremleri fln ne zaman kullancaz

Vitamin değerlerine fln baktırmısmıydın canım halsizlik fln için d vitamini b12
Hamile kalmadan önce baktırmıştım
Eksiğim yoktu
Hamile kalınca doktor d vitamini verdi
Aslında içiyordum da hergün 15 damla
Ama zaten tatildeyim güneşleniyorum d vitamini alıyorum fazlası zarar olmasın diye kendi kendime bıraktım

Ya bendede hep kotlar vs hepsi dar suan mecbur hep elbise etek dadancam sıkmak istemiyorum işte cnku

Tabi hiçbir şey kullanmasam daha çok olurdu ama genetik olduğu kesin. Annemde de aynı şekilde göbekte hiç çatlak olmamış kalça ve baldırlarda var. Benim de aynı olunca lierac ın çok faydası yok diye düşündüm. Bio oil daha uygun ve arkadaşlarım hep memnun kaldı. O yüzden bu kez onu kullanıcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…