2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
kızlar bana da doktor test falan yaparak vermedi o dvitamini folik asit ve progesteronu
Otomatik verdi. Kanamam yok progesteron kullanmayı bıraktım valla gerek var mı I ipti ciğim

D vitaminini de güneşten alıyorum diye bıraktım bi folik asit alıyorum işte
Bence başlamadıysanız tahlili beklemeden bi folik asit başlayabilirsiniz

Ben hamile kalmadan başlamıştım folik asite. Sandım ki ötekileri test yaparak verdi

Bu arada bi sorum olacak. Dr bi şey demedi fakat bu süreçte cinsellik yaşanmasında bir sakınca var mı? Yoksa dikkat mi edilmeli yeni olduğu için. İnternette sorun olmaz denmiş ama bazı arkadaşlarıma drlar önlem amaçlı 1 ay bir şey yapmayın diye önermiş. Bunları duyunca sizlere de sormak istedim

Hayır ama benim o doktorun yöntemini tasvip etmiyorum tahlille verilse daha iyi bence. O doktoru değiştiriyorum şimdi.

Yine o doktorun beyanına göre ilk 3 ay ilişki yaşama dedi burda bazı arkadaşlara da biraz ilişkiye ara verin denilmiş. Bir süre daha bence olmasa daha iyi gibi geliyor içimden bir sese göre

+1 meraktayım

Valla benim doktor 3 aya kadar önermiyor sonrasında yap ddi

Selam canım.Nihayet 34 yaşında birisi geldi..yoksa yalnız hiss ediyordum kendimiBenimde İn şa Allah ilk çocuğum olucak..ama kalb atışına hala duymadım..çok şükür sen duydun..sağlıkla büyüsün

Vay be ilişki meselesinde dediklerinizi dikkate alayım. Annem de diyor ki kızım olur mu öyle şey. Yasak değil bize kimse yasak etmedi. Abartmadan yapılıyor vs. Dedim annem mi haklı acaba. O yüzden sordum. Ben de diğer muayeneye kadar bir şey yapmasam mı acaba o zaman şaşırdım yani. Neyse beklemek en iyisi olur herhalde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…