2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben hiç bilmiyorum bu çatlak kremleri fln ne zaman kullancaz
Aslında her ay yavaş yavaş vücudumuzda büyümeler olacak. Benim göğüslerim şişti mesela. Diğer bölgelere değil de şu an için sadece göğsüme sürsem iyi olur diye düşündüm.
Vücudumuz şişmeden nemli tutmaya özen göstersek çok iyi olur. Önlem açısından.

Hamile kalmadan önce baktırmıştım
Eksiğim yoktu
Hamile kalınca doktor d vitamini verdi
Aslında içiyordum da hergün 15 damla
Ama zaten tatildeyim güneşleniyorum d vitamini alıyorum fazlası zarar olmasın diye kendi kendime bıraktım 😳😳

Bana sadece folik asite devam et dedi. Bu vitamin olayını sorayım haftaya. Çünkü kuzenime omega 3 de vermişti doktoru ama benim doktorum kullanma dedi omega 3. D vitamini de vermişti kuzene. Bana söylemedi. Bazısına folik asit al bile demiyorlar. Anlayamıyorum.

Hahahahaha 😂😂😂😂😂😂
O kadar iyi benzettin kii kaşe mühür imza altına
Ağzının tadı hiç kaçmasın sağlıkla besle bebişiini

Açlık krizlerimiz için de Allah inşallaj yüzümüze baksın 🙏🏻🙏🏻 Gözümüzü doyursun 😂😂
Yoksa geciken her yemek için kan çıkacak 🔪
Hahaha manşetleri görür gibiyim ; taze hamileler dehşet saçtı 😅 hepimiz sağlıkla besleyelim minnaklarımızı 🥰
İyi ki varsınız kızlar şu stresli günlerde yüz güldürüyorsunuz 🙏

Aslında her ay yavaş yavaş vücudumuzda büyümeler olacak. Benim göğüslerim şişti mesela. Diğer bölgelere değil de şu an için sadece göğsüme sürsem iyi olur diye düşündüm.
Vücudumuz şişmeden nemli tutmaya özen göstersek çok iyi olur. Önlem açısından.

Bana sadece folik asite devam et dedi. Bu vitamin olayını sorayım haftaya. Çünkü kuzenime omega 3 de vermişti doktoru ama benim doktorum kullanma dedi omega 3. D vitamini de vermişti kuzene. Bana söylemedi. Bazısına folik asit al bile demiyorlar. Anlayamıyorum.
Benimde bgn test sonuclarım cıkmıs doktor d vitamini yazdı geçen haftadan beri de gyno ferro sanol kullanıyorum

kızlar ben şimdi bugün öğrendim ya gebe olduğumu 60 hcg değeri ile, sizce ilk doktor kontrolüne ne zaman gitmeliyim? çok aceleci davranmak istemyorum, sonuçta herşey acaip pahalı, ama gittiğimde kalp atışı olduğu zamana mı denk getirsem kafam cok karısık bi yardımcı olurmusunuz

kızlar ben şimdi bugün öğrendim ya gebe olduğumu 60 hcg değeri ile, sizce ilk doktor kontrolüne ne zaman gitmeliyim? çok aceleci davranmak istemyorum, sonuçta herşey acaip pahalı, ama gittiğimde kalp atışı olduğu zamana mı denk getirsem kafam cok karısık bi yardımcı olurmusunuz
Değerin 1500-2000’e çıktığında kese görünüyor
Kese göründükten 8-10 gün sonra yani 6.haftadan itibaren kalp atışı duyuluyor.
1500 olduğunda değerin git kesene baktır zaten 10 gün içinde kontrol hkkın var öteki haftada kalp atışını dinlersin
Hayırlı olsunn inşallah değerin 2 günde bir katlanarak artar 😍

Öncelikle kan testi yaptırarak 1 ya da 2 kez değerin artıryor mu ona bakmalısın.
Allah korusun kimyasal gebelikte olabilir

Değerin 1500-2000’e çıktığında kese görünüyor
Kese göründükten 8-10 gün sonra yani 6.haftadan itibaren kalp atışı duyuluyor.
1500 olduğunda değerin git kesene baktır zaten 10 gün içinde kontrol hkkın var öteki haftada kalp atışını dinlersin
Hayırlı olsunn inşallah değerin 2 günde bir katlanarak artar 😍
ay çok sağol canım:) o zaman ben arad bi hcgme baktırayım artıyor mu düzenli diye, sonrasında dediğin gibi yapayım ozaman çok mantıklı:KK49:

X